Схема запасных частей (деталировка) для Сабельная пила Makita JR 3070 CT

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Напрямний башмак 1 165406-0
002 Ізолююча кришка 1 421904-7
003-1 Протектор JR3050T-70CT/BJR новий 1 424147-0
004-1 RETAINING RING (EXT) 18 1 257952-8
005-2 Напрямна втулка, нова модель 1 310285-3
006 Штифт 3 1 268094-3
007-1 Напрямна втулка 1 331720-8
008 Направляюча втулка приводу 1 417791-0
009 Втулка, нова конструкція 1 418311-3
010 Упорна пластина 1 345214-7
011 Пружина стиснення 2 1 233025-1
012 Зворотна пружина 17 1 231687-9
013 Втулка з буртиком 14 1 257742-9
014 X-кільце 14 1 213174-0
015 Гвинт M5x16 4 911225-0
016 Ковпачок 1 418806-6
017 Запобіжне кільце E-6 1 961012-7
018 Кришка корпусу редуктора 1 154551-6
019 Запобіжне кільце E-6 1 961012-7
020 Напрямна штовхача 1 154502-9
021 Натискна пружина 5 2 233038-2
022 Ущільнювальна пластина 1 423343-7
023 Підшипник ковзання 14А 1 214170-1
024-2 Штовхач 1 168410-8
024-3 Штовхач 1 168410-8
025 Напрямна пластина ковзання 1 345487-2
026 Корпус редуктора 1 317842-8
027-1 Вузол підшипника 1 154547-7
028 Пластина В 1 345486-4
029-1 Гвинт M5x16 2 911225-0
030 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x8 3 265530-0
032 Гвинт M5x16 3 911225-0
033 Корпус підшипника 1 317844-4
034 Шарикопідшипник 6001LLB 1 211101-1
036 Кільце круглого перетину 62 1 213726-7
037 Проковзна муфта 1 154549-3
038-1 Самонарізний гвинт 5x35 4 266373-3
039-1 Гвинт із головкою під зіркоподібний ключ М6х16, но 1 265165-7
040 Напрямна башмака 1 345479-1
041 Пластинчаста пружина 1 232222-6
042-1 Гвинт M5x16 2 911225-0
043 Пластина А 1 345485-6
044 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x14 1 265531-8
045-1 Вузол блоку редуктора 1 154545-1
046 Кільце 21 1 257265-7
047 Противага 1 313121-2
048 Пластина редуктора 1 154546-9
049 Напрямна пластина 1 345489-8
050 Шарикопідшипник 6003LLB 1 211251-2
051 Гвинт із головкою під зіркоподібний ключ М5х14 4 265148-7
052 Голчастий роликопідшипник 710 1 212957-5
054 Фіксаторний важіль 1 418991-5
055 Пружина стиснення 5 1 231309-1
056 Важіль 20 1 272247-8
057 Кільце круглого перетину 5 1 213021-5
058 Кільце круглого перетину 5 1 213021-5
059 Пластина С 1 413095-8
060 Ущільнювальне кільце 1 421899-4
061 Штифт 7 нова модель 1 268012-1
062 Повзунок 1 162236-0
063 Пластинчаста пружина 1 232221-8
064 Штифт 3 1 256158-5
065 Натискна пружина 6 1 233345-3
066 Штифт із буртиком 5 1 256492-3
067 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
068 Шайба 12 1 253744-3
069 Шарикопідшипник 6001DDW 1 211131-2
070 Шайба 12 1 253744-3
071 Сепаратор шарикопідшипника 1 285719-4
072 Вентилятор 70 1 241863-7
073 Якір у зборі 220-240V 1 513603-6
073 містить позиції 72,74,75
074 Ізоляційна прокладка 1 681650-6
075 Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
076-2 Самонарізний гвинт 5x45 2 266056-5
077 Обтічник 1 418817-1
078 Статор 220-240V 1 525718-7
↑* Кругла клема 2 654020-2
078 З'єднувач P-1.25 2 654501-6
079 Комплект деталей корпусу двигуна 1 154498-4
↑* Тримач щітки 5-11 2 643708-9
080-1 Вимикач JR3060T/JR3070CT 1 650222-8
081 Самонарізний гвинт 4x18 5 265995-6
082 Корпус перемикача (правий + лівий) 1 183933-5
082 містить позиції 100
083 Кабель 1.0-2-4.0 1 665890-4
084 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
085 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
085-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
086 Захист кабелю гумовий 1 682573-1
087 Шумоподавлювач 1 645253-0
088 Шумоподавлювач 1 645006-7
089 Дросельна котушка 1 646049-2
092 Контролер 1 631651-4
093 Кільце круглого перетину 17 1 213261-5
094 Регулювальна шайба 1 418905-4
095 Розпірна деталь 1 418518-1
096 RUBBER BAND 1 421448-7
097 JR3070CT NAME PLATE 1 861231-4
098 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-303 1 191963-2
099 Ковпачок тримача щітки 2 643750-0
100 Корпус перемикача (правий + лівий) 1 183933-5
100 містить позиції 82
101 GEAR HOUSING COVER ASSEMBLY 1 125524-6
101 містить позиції 3-14,16-20,22-25,27-29,
101 містить позиції 42,43,54-59,61-66
A01-1 PLASTIC CARRYING CASE 1 824734-9
↑* Замок для валізки 2 417724-5
A01-1 MAKITA LABEL 1 819143-5
A01-2 PLASTIC CARRYING CASE 1 821621-3
↑* Замок GD800D 2 162315-4
A02-1 RECIPRO SAW BLADE FOR METAL 1 B-05038
A03 RECIPRO SAW BLADE FOR PLYWOOD 1 B-05044
A04 RECIPRO SAW BLADE FOR WOOD 1 B-05153