Схема запасных частей (деталировка) для Сабельная пила Makita JR 3050 T

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Напрямний башмак 1 165396-7
002 Ізолююча кришка 1 421892-8
003-1 Протектор JR3050T-70CT/BJR новий 1 424147-0
004-1 RETAINING RING (EXT) 18 1 257952-8
005-2 Напрямна втулка, нова модель 1 310285-3
006-1 Штифт із буртиком 5 1 256492-3
007 Натискна пружина 6 1 233345-3
008 Штифт 3 1 268094-3
009-1 Напрямна втулка 1 331720-8
010 Штифт 3 1 256158-5
011 Направляюча втулка приводу 1 417791-0
012 Втулка, нова конструкція 1 418311-3
013 Упорна пластина 1 345214-7
014 Пружина стиснення 2 1 233025-1
015-1 Зворотна пружина 17 1 231687-9
016 Радиальне ущільнення 14 (сальник) 1 213151-2
017 X-кільце 14 1 213174-0
018 Кришка корпусу редуктора 1 154499-2
018 містить позиції 16,17
019 Ковпачок 1 418806-6
020 Гвинт M5X35 2 911258-5
021 Гвинт M5X25 2 911243-8
022 Пластинчаста пружина 1 232221-8
023 Повзунок 1 162236-0
024 Ущільнювальне кільце 1 421893-6
025 Напрямна пластина ковзання 1 345480-6
026 Підшипник ковзання 14 1 214169-6
027 Пластина 1 341462-6
028 Гвинт M5x16 2 911225-0
029-2 Штовхач 1 168405-1
029-3 Штовхач 1 168405-1
030 Підшипник ковзання 14 1 214169-6
031 Пластина 1 341462-6
032 Гвинт M5x16 2 911225-0
033 Гвинт із головкою під зіркоподібний ключ М5х14 2 265148-7
034 Пластина шестірні 1 345478-3
035 Гвинт із головкою під зіркоподібний ключ М5х14 2 265148-7
036 Пластина шестірні 1 345478-3
037-1 Голчастий роликопідшипник 708, нова модель 1 212959-1
038-1 Вузол зубчастого колеса 1 125283-2
↑* Зубчасте колесо 1 154476-4
038-1 містить позиції 40
039 Шайба 18 1 267290-0
040 Голчатий роликопідшипник 1216 1 212115-3
041 Пластинчаста пружина 1 232222-6
042 Напрямна башмака 1 345479-1
043-1 Гвинт із головкою під зіркоподібний ключ М6х16, но 1 265165-7
044-1 Самонарізний гвинт 5x35 4 266373-3
045 Фірмова табличка з основними характеристиками JR 1 861094-8
046-1 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x8 3 265530-0
047 Корпус редуктора 1 154497-6
048 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
049 Шарикопідшипник 6001DDW 1 210102-6
050 Сепаратор підшипника 1 285718-6
051 Вентилятор 70 1 241863-7
052 Якір у зборі 220-240V 1 513598-3
052 містить позиції 51,53,54
053 Ізоляційна прокладка 1 681644-1
054 Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
055 Обтічник 1 418805-8
056 Статор в зборі 220-240В 1 525713-7
↑* Кругла клема 2 654020-2
056 З'єднувач P-1.25 2 654501-6
057-2 Самонарізний гвинт 5x45 2 266056-5
059 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-303 1 191963-2
060 Ковпачок тримача щітки 2 643750-0
061 Комплект деталей корпусу двигуна 1 154498-4
↑* Тримач щітки 5-11 2 643708-9
064 Корпус перемикача (правий + лівий) 1 183920-4
064 містить позиції 72
065 Вимикач TG843TB-1 1 650543-8
066 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
067 Піногума 1 685722-9
068-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
068-2 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
069 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
070-1 Захист кабелю гумовий 1 682573-1
071-1 Кабель 1.0-2-4.0 1 665890-4
072 Корпус перемикача (правий + лівий) 1 183920-4
072 містить позиції 64
073 Самонарізний гвинт 4x18 5 265995-6
074 Вузол кришки корпусу редуктора, нова модель 1 125523-8
074 містить позиції 3-15,18,19,22,23,25-32
A01-1 PLASTIC CARRYING CASE 1 824734-9
↑* Замок для валізки 2 417724-5
A01-1 MAKITA LABEL 1 819143-5
A01-2 PLASTIC CARRYING CASE 1 821621-3
↑* Замок GD800D 2 162315-4
A02-1 RECIPRO SAW BLADE FOR METAL 1 B-05038
A03 RECIPRO SAW BLADE FOR PLYWOOD 1 B-05044
A04 RECIPRO SAW BLADE FOR WOOD 1 B-05153