Схема запасных частей (деталировка) для Мойка высокого давления Makita HW 131

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Поз Наименование Код Кол-во
1 Фіксатор, зелений HW131 1 2500046
2 Tappo chiusura 1 2500340
3 Ручка фіксатора 1 2500310
4 Затискний гачок 1 2500050
5 Vaschetta 1 2500260
6 Шайба 2 1680880
7 привідний редуктор 2 2500320
8 гвинт 4 1260780
9 Piastra fissaggio 1 2500100
10 гвинт 4 320350
11 Гвинт 1 2100300
12 Напрямна HW131 1 2600100
13 Гвинт 7 2100300
14 Підпружинена ручка 1 2500020
15 Гумова опора HW131 2 2500130
16 Vite TCEI M 6x18 4 880280
17 Rondella 0i 6,2 4 2180300
18 Assale ruote 1 2500120
19 Бак для засобу для очищення HW131 1 2509001
20 Corpo principale 1 2500010
21 Корпус вентилятора HW131 1 1342040
22 набір заглушок 1 42113
1 гвинт 4 1260780
2 Coperchio posteriore 1 1344060
3 Кільце круглого перетину 56х2 HW131 1 1040710
4 Роликовий підшипник 1 1260050
5 Корпус насоса HW131 1 1344050
7 Колінчастий вал 1 1340170
8 Ключ 1 880111
9 Шарикопідшипник 1 1341070
10 Стопорне кільце e17 HW131 1 480890
11 Запобіжне кільце і47 HW131 1 111120
12 Кільцеве ущільнення 1 1341080
13 Шатун HW131 3 1340060
14 Поршневий палець 3 1340080
15 Напрямний поршень HW131 3 1340070
16 Кільцеве ущільнення 3 1260460
17 Кільце круглого перетину 7,66x1,78 HW131 4 600180
18 Розпірна шайба HW131 3 1341010
19 Поршень, діаметр 15, HW131 3 1342740
20 Шайба 6х10х1 HW131 3 1341020
21 Гвинт M6x35 HW131 3 850670
22 Кільце круглого перетину 7,66x1,78 HW131 1 600180
25 Вузол насоса HW131 1 1349265
26 Ущільнення С HW131 3 1260440
27 Кільце круглого перетину 23,52x1,78 HW131 3 770260
28 Напрямна поршня, діаметр 15, HW131 3 1342730
29 Ущільнення 3 1342760
30 Напрямне кільце 3 1342720
31 Захисна кришка 3 1342750
32 Вузол клапана HW131 6 1349053
33 Кільце круглого перетину 8,73x1,78 HW131 6 800560
34 Кільце круглого перетину 5x2 HW131 1 390341
35 Кільце круглого перетину 4х1,1 HW131 1 1343110
36 Сопло 1 1342710
37 Кільце круглого перетину 4х2,5 HW131 1 1460430
38 Поршень маслонасоса 1 1460260
39 Пружина для важеля 1 1540140
40 Кільце круглого перетину 17,17x1,78 HW131 1 880270
41 Фітинг HW131 1 1560090
42 Кільце круглого перетину 18,77x1,78 HW131 2 770570
43 Патрубок HW131 1 2500190
45 Водяний фільтр повітрозабірника HW110-131 1 1340260
47 Гвинт M6x45 4 881470
48 Гвинт M6x20 1 680700
49 Кільце круглого перетину 4,48x1,78 HW131 3 480480
50 Кришка тримача впускного патрубка HW131 1 1340190
51 Кільце круглого перетину 28,25x1,78 HW131 1 780050
52 Пробка 1 620301
53 Головка насоса HW131 1 1342670
54 Потайний штифт M5x5 HW131 1 851100
55 Пружина клапана 1 1250270
56 Сталева кулька неіржавіюча HW131 1 1250280
58 Манометр HW131 1 3226
59 Сідло регулювального клапана HW131 1 1342700
60 Кільце круглого перетину 4х2,5 HW131 1 1460430
61 Поршень HW131 1 1460150
62 Сідло клапана HW131 3 1343810
63 Кільце круглого перетину 14x1,78 HW131 4 740290
64 Ніпель HW131 1 1260670
66 Кришка напрямної 1 1342680
67 Шайба, діаметр 6,4, HW131 4 1381550
68 Vite TCEI M 6x14 4 1343510
69 Кільце круглого перетину 2,90х1,78 HW131 1 1080190
70 Поршень, верхній, HW131 1 1460140
71 Шланг HW131 1 2500330
72 Запобіжне кільце HW131 1 1080401
73 Пружна пластина HW131 1 1343450
74 Пружина для важеля 1 1460190
75 Пружна пластина HW131 1 1343000
76 Вставна кнопка HW131 1 2500400
77 Гайка M6 1 1060120
78 Потайний штифт M6x12 HW131 1 2500480
79 Ручка HW131 1 2500210
80 Заглушка HW131 1 1343900
81 Кільце круглого перетину 9,25x1,78 HW110-HW131 1 880840
82 Тримач HW131 1 2180740
83 Всмоктувальне коліно труби HW131 1 2500280
84 Кільце круглого перетину 6,75x1,78 HW131 1 480560
85 Вихідний патрубок HW131 1 2500200
1 Cavo 1 1270950
2 Шарикопідшипник 1 1340340
3 Scudo posteriore 1 1340320
4 Гвинт зі сферо-циліндричною головкою M5x20 4 1260760
5 вентилятор 1 1260300
6 Кільцеве ущільнення 1 1340350
7 електрична кліпса 1 1269100
8 прокладка вимикача 1 1340780
9 Scatola interruttore 1 1340480
10 Конденсатор 1 1263520
11 вимикач 1 1341221
12 Ущільнення 1 1341140
13 гвинт 4 1261560
14 Cavo 1 1271030
17 Vite TCTC M 4x10 1 1260810
18 Fascetta 1 1340280
19 електричний мотор 1 4919
19 Motore elettrico 1 44096
1 Вузол барабана для шланга HW131 1 2509003
2 Установлювальний гвинт M5х10 1 2360360
3 Важіль для ролика HW130-HW131 1 2360150
4 Гвинт 4 2100300
5 Опорний кутик sx HW131 1 2500060
6 Повідковий штифт sx HW131 1 2500360
7 Гвинт 4,2х50 HW131 4 1681280
8 Барабан для шланга HW130/HW131 2 2360230
9 Стопорне кільце е22 HW130/131 2 380420
10 Шланг високого тиску 15 м HW131 1 2500390
11 Повідковий штифт dx HW131 1 2360210
12 Кільце круглого перетину 11,91x2,62 HW131 2 390080
13 Фітинг HW131 1 2360220
14 Стопорне кільце e14 HW130/131 1 2360320
15 Опорний кутик dx HW131 1 2500070
16 Кільце круглого перетину 10,82x1,78 HW130/131 1 820510
17 Різьбовий адаптер HW130/131 1 2360310
18 Tubo 1 2360250
1 Трубка з регульованим соплом HW131 1 40030
2 Трубка з соплом Rotopower HW131 1 40169
4 Пістолет HW131 1 40171
13 Прокладки 1 1461470
14 Комплект для фіксації HW110-131 1 3212