Схема запасных частей (деталировка) для Makita HW120

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Поз Наименование Код Кол-во
1 Frame 1 3162980
2 Green casing 1 3162990
3 Опорна плита HW120 1 3163000
4 Cover 1 3163010
5 Wheel 4 3160770
6 Ring 4 3162010
7 Green stud 4 3161950
8 Plug 1 50933
9 Tank 1 3163030
10 Насос HW120 1 1349359
11 Двигун 1 50718
12 Fan 1 3161810
13 Solenoid 1 3160320
14 Set wires 1 3161440
15 Joint 1 3160300
16 Насос в зборі HW120 1 3163040
17 Труба HW120 1 3161580
18 Filter 1 3163050
19 Труба HW120 1 3161590
20 Труба HW120 1 3161580
21 Труба HW120 1 3163060
22 Труба HW120 1 3163070
23 Pipe gland 2 3161050
24 Transformer 1 50717
25 Протектор основи HW120 1 3163080
26 Fitting 1 3161250
27 Труба HW120 1 3163090
28 Fitting 1 3161110
29 Pressure switch 1 50722
30 Fitting 1 3161220
31 Труба HW120 1 3161320
32 Труба HW120 1 3161280
33 Fitting 1 3161120
34 Ring nut 1 3160490
35 Fitting 1 3160480
36 Вхідні фільтри для води 1 50713
37 Fitting 1 3163100
38 Fitting 1 3161160
39 Fitting 1 3161150
40 Fitting 1 3161240
41 Байпасний клапан компл. HW120 1 3160540
42 Plate 1 3163110
43 Adhesive 1 3163120
44 Манометр HW131 1 3163130
45 Вимикач HW120 1 3160850
46 Thermostat 1 50720
47 Протектор основи HW120 1 3161990
48 Knob 1 3161960
49 Handle 1 3163140
50 Циліндровий кожух HW120 1 3163150
51 Циліндровий кожух HW120 1 3163160
52 Cable 1 1271030
52 Кабель HW120 1 1760450
53 Filter 1 3161500
54 Труба HW120 1 3163170
55 Plate 1 3161910
56 Fitting 1 3160510
57 Pressure switch 1 3161080
63 Друкована плата 1 3162730
64 Chemical regulator 1 3163280
65 Detergent hose 1 1270960
1 гвинт 4 1260780
2 Cover 1 1344060
3 Кільце круглого перетину 56х2 HW131 1 1040710
4 Роликовий підшипник 1 1260050
5 Корпус насоса HW131 1 1344050
7 Колінчастий вал 1 1340170
8 Ключ 1 880111
9 Шарикопідшипник 1 1341070
10 Стопорне кільце e17 HW131 1 480890
11 Запобіжне кільце і47 HW131 1 111120
12 Кільцеве ущільнення 1 1341080
13 Шатун HW131 3 1340060
14 Поршневий палець 3 1340080
15 Напрямний поршень HW131 3 1340070
16 Кільцеве ущільнення 3 1260460
17 Кільце круглого перетину 7,66x1,78 HW131 3 600180
18 Розпірна шайба HW131 3 1341010
19 Поршень, діаметр 15, HW131 3 1342740
20 Шайба 6х10х1 HW131 3 1341020
21 Гвинт M6x35 HW131 3 850670
22 Кільце круглого перетину 7,66x1,78 HW131 2 600180
25 Pump assembly 1 1349234
26 Ущільнення С HW131 3 1260440
27 Кільце круглого перетину 23,52x1,78 HW131 3 770260
28 Напрямна поршня, діаметр 15, HW131 3 1342730
29 Ущільнення 3 1342760
30 Напрямне кільце 3 1342720
31 Захисна кришка 3 1342750
32 Вузол клапана HW131 6 1349053
33 Кільце круглого перетину 8,73x1,78 HW131 6 800560
34 Кільце круглого перетину 5x2 HW131 1 390341
35 Кільце круглого перетину 4х1,1 HW131 1 1343110
36 Сопло 1 1342710
37 Кільце круглого перетину 4х2,5 HW131 1 1460430
38 Поршень маслонасоса 1 1460260
39 Пружина для важеля 1 1540140
40 Кільце круглого перетину 17,17x1,78 HW131 1 880270
41 Outlet fitting 1 1342690
47 Гвинт M6x45 4 881470
48 Гвинт M6x20 1 680700
49 Кільце круглого перетину 4,48x1,78 HW131 3 480480
50 Кришка тримача впускного патрубка HW131 1 1340190
51 Кільце круглого перетину 28,25x1,78 HW131 1 780050
52 Пробка 2 620301
53 Головка насоса HW131 1 1342670
54 Потайний штифт M5x5 HW131 1 851100
55 Пружина клапана 1 1250270
56 Сталева кулька неіржавіюча HW131 1 1250280
57 Extension 1 1343160
59 Сідло регулювального клапана HW131 1 1342700
60 Кільце круглого перетину 4х2,5 HW131 1 1460430
61 Поршень HW131 1 1460150
62 Сідло клапана HW131 3 1343810
63 Кільце круглого перетину 14x1,78 HW131 5 740290
64 Ніпель HW131 1 1260670
65 Knob plug 1 1981770
66 Кришка напрямної 1 1342680
67 Шайба, діаметр 6,4, HW131 4 1381550
68 Screw 4 1343510
69 Кільце круглого перетину 2,90х1,78 HW131 1 1080190
70 Поршень, верхній, HW131 1 1460140
71 1 1269115
72 Запобіжне кільце HW131 1 1080401
73 Пружна пластина HW131 1 1343450
74 Пружина для важеля 1 1460190
75 Пружна пластина HW131 1 1343000
76 Knob insert 1 1980640
77 Гайка M6 1 1060120
78 Grub screw 1 392840
79 Knob 1 1981780
80 гвинт 4 1260780
82 Шарикопідшипник 1 1340340
83 Rear cover 1 1340320
84 Гвинт зі сферо-циліндричною головкою M5x20 4 1260760
85 вентилятор 1 1260300
86 Кільцеве ущільнення 1 1340350
87 електрична кліпса 1 1269100
88 прокладка вимикача 1 1340780
89 Terminal block box 1 1341830
90 Конденсатор 1 1263520
93 гвинт 4 1261560
94 Корпус вентилятора HW131 1 1342040
96 гвинт 4 320350
97 Clamp 1 1340280
98 Screw 1 1260810
99 El. motor 1 4929
100 Фіксуюча панель для кабеля 1 1261720
102 Gland 1 1340660
103 Gland 1 1340650
104 Gland 2 1340640
1 Boiler 1 3161450
2 Cover 1 3161770
3 U-подібна пластина HW120 1 3161830
4 Ring 1 3161430
5 Coil 1 3161750
6 Cover 1 3161780
7 Boiler 1 3163180
8 Cover 1 3161790
9 Протектор основи HW120 1 3161560
10 Електроди для HW120 1 3161890
11 Nozzle 1 3161710
12 Nozzle carrier 1 3161870
13 Окуляри HW120 1 3161860
14 Регулювальне кільце HW120 1 3162030
15 U-подібна пластина HW120 1 3161840
16 З'єднувальний ніпель HW120 1 3161230
17 Труба HW120 1 3161100
18 Pipe 1 3163190
19 Spark plug cover 1 3163200
20 Fitting 2 3160970
21 Кабель HW120 1 3163210
1 Насадка для HW120 1 3195
3 Подовжувач для HW120 1 3718
4 Пістолет-розпилювач для HW131 1 40883
5 Шланг високого тиску 8 м для HW120 1 3163270