Схема запасных частей (деталировка) для Дисковая пила Makita HS 7601

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Поз Наименование Код Кол-во
001 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x20 1 266024-8
002 Гайка фланця 35 5008MG 1 224409-4
003 INNER FLANGE 35 1 224473-5
004 Запобіжне кільце S-38 1 961155-5
005 Самонарізний гвинт CT 4x16 1 266034-5
006 Важіль 37 5008MG 1 272258-3
007 Захисний кожух 1 319188-8
008 Пружина 4 1 231887-1
009 дистанційне кільце 1 345391-5
010 Шпиндель 1 326444-9
011 Гвинт M5X18 2 911226-8
012 Підшипниковий щит 1 319088-2
013 Шарикопідшипник 6201DDW 1 211129-9
014 Стопорне кільце 19-33 1 285852-2
015 Кільце 12 1 257173-2
016 Шестерня 38 1 227793-6
017 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
018 BALL BEARING 606ZZ 1 210028-2
019 Кільце круглого перетину 39 1 213512-6
020 шуруп 1 265117-8
021 гумова втулка 1 262556-3
022 Корпус редуктора 1 142796-8
↑* Кільце круглого перетину 26 1 213445-5
↑* Кільце 26 1 213821-3
023 Натискна пружина 6 1 233117-6
024 фіксатор вала 1 345317-7
025 BALL BEARING 6000DDW 1 210059-1
026 Крильчатка 1 240064-4
027 Ротор 240В 1 513909-2
027 містить позиції 25,26,28,29
028 Ізоляційна прокладка 1 681644-1
029 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
030 Шайба 14 1 253192-6
031 Гумова втулка 13 1 261103-7
032 Дифузор 1 455354-4
033 Самонарізний гвинт 5x60 2 266329-6
034 Статор 240В 1 594649-1
↑* Кругла клема 2 654020-2
034 З'єднувач P-1.25 2 654501-6
035 TAPPING SCREW 4X18 5 266326-2
036 Табличка з назвою 1 850K55-9
037 Гвинт М5х40 3 265104-7
038 Ковпачок тримача щітки 2 643750-0
039 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-303 1 191963-2
040 Корпус двигуна 1 142798-4
↑* Тримач щітки 5-11 2 643708-9
041 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
042 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
043 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
044 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
045 Кришка ручки 1 455362-5
046 Вимикач SGE115CDY-10 1 650245-6
047 Контактна колодка 1P 1 654532-5
048 Шумопглинач 1 645192-4
049 пластина 1 346311-2
050 Стопорне кільце E-12 5008MG 1 257953-6
051 Гайка M8-13 1 252199-9
052 Пласка шайба 8 1 941201-0
053 Направляюча 1 163547-6
054 Гвинт M8 5008MG 1 266396-1
056 Основа 1 346826-9
057 шуруп 1 265118-6
058 Штифт із заточкою 6-7 BSS610SF 1 256480-0
059 Кутова направляюча 1 346827-7
060 Шестигранна гайка M5-8 1 252103-8
061 шуруп 1 265754-8
062 Кутова пластина 1 317031-5
063 Пласка шайба 6 1 941151-9
064 Пружинна шайба 6 1 942151-2
065 Гвинт М6х21 1 265765-3
067 Фіксатор 1 453284-3
068 Пружина стиснення 4 1 231469-9
069 Гвинт М6х16 1 265755-6
070 Пружинна шайба 6 1 942151-2
071 Пласка шайба 6 1 941151-9
072 шуруп 1 265754-8
074 Планка 1 346847-1
075 Пластина 1 346846-3
076 Гвинт M4x8 2 911106-8
077 Гвинт з потайною голівкою M4x8 2 912107-9
078 Гвинт з потайною голівкою M4x8 2 912107-9
079 Гвинт М5х8 2 266436-5
080 Гвинт з потайною голівкою M5x12 5 912212-2
A01 Шестигранний ключ 5 1 783217-7
A02 GUIDE RULE 1 164095-8
A03 T.C.T. SAW BLADE 190MM 1 B-02939
A04 DUST NOZZLE SET 1 196520-1
A05B PLASTIC CARRYING CASE 1 821622-1
↑* Замок GD800D 2 162315-4