Схема запасных частей (деталировка) для Дисковая пила Makita HS 6601

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x20 1 266024-8
002 Гайка фланця 35 5008MG 1 224409-4
003 INNER FLANGE 35 1 224473-5
004 Запобіжне кільце S-38 1 961155-5
005 Самонарізний гвинт CT 4x16 1 266034-5
006 Важіль 37 5008MG 1 272258-3
007 Захисний кожух HS6601 1 319307-6
008 Пружина 4 HS6601 1 231893-6
009 дистанційне кільце 1 345391-5
010 Шпиндель 1 326444-9
011 Гвинт M5X18 2 911226-8
012 Підшипниковий щит 1 319088-2
013 Шарикопідшипник 6201DDW 1 211129-9
014 Стопорне кільце 19-33 1 285852-2
015 Кільце 12 1 257173-2
016 Шестерня 38 1 227793-6
017 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
018 BALL BEARING 606ZZ 1 210028-2
019 Кільце круглого перетину 39 1 213512-6
020 шуруп 1 265117-8
021 RUBBER SLEEVE 6 1 262502-6
022 Корпус ножа HS6601 1 143224-6
↑* Кільце 26 1 213821-3
023 Натискна пружина 6 1 233117-6
024 фіксатор вала 1 345317-7
025 BALL BEARING 6000DDW 1 210059-1
026 Крильчатка 1 240064-4
027 Якір 240V HS6601 1 513459-7
027 містить позиції 25,26,28,29
028 Ізоляційна прокладка 1 681644-1
029 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
030 Шайба 14 1 253192-6
031 Шайба 13 1 261109-5
032 Дифузор 1 455354-4
033 Гвинт з внутрішнім шестигранником 2 266418-7
034 Статор 240V HS6601 1 593894-5
↑* Кругла клема 2 654020-2
034 З'єднувач P-1.25 2 654501-6
035 TAPPING SCREW 4X18 5 266326-2
036 Етикетка HS6601 1 851N51-8
037 Гвинт М5х40 3 265104-7
038 Ковпачок тримача щітки 2 643750-0
039 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-303 1 191963-2
040 Корпус двигуна 1 142798-4
↑* Тримач щітки 5-11 2 643708-9
041 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
042 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
043 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
044 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
045 Кришка ручки 1 455362-5
046 Вимикач SGE115CDY-10 1 650245-6
047 Контактна колодка 1P 1 654532-5
048 Шумопглинач 1 645192-4
049 пластина 1 346311-2
050 Стопорне кільце E-12 5008MG 1 257953-6
051 Гайка M8-13 1 252199-9
052 Пласка шайба 8 1 941201-0
053 Направляюча HS6601 1 161337-1
054 Гвинт M8 5008MG 1 266396-1
056 Основа HS6601 1 346894-2
057 шуруп 1 265118-6
058 Штифт із заточкою 6-7 BSS610SF 1 256480-0
059 Кутова направляюча 1 346827-7
060 Шестигранна гайка M5-8 1 252103-8
061 Гвинт M6x14 1 265701-9
062 Пластина HS6601 1 319308-4
063 Пласка шайба 6 1 941151-9
064 Пружинна шайба 6 1 942151-2
065 Гвинт M6x20 1 265708-5
067 Фіксатор 1 453284-3
068 Пружина стиснення 4 1 231469-9
069 Гвинт M6x20 1 265708-5
070 Пружинна шайба 6 1 942151-2
071 Пласка шайба 6 1 941151-9
072 Гвинт M6x14 1 265701-9
074 Планка 1 346847-1
075 Пластина 1 346846-3
076 Гвинт M4x8 2 911106-8
077 Гвинт з потайною голівкою M4x8 2 912107-9
078 Гвинт з потайною голівкою M4x8 2 912107-9
079 Гвинт М5х8 2 266436-5
080 Гвинт з потайною голівкою M5x12 5 912212-2
081 Пружина стистення 8 1 233376-2
082 Пружина стистення 8 1 233376-2
A01 GUIDE RULE 1 164095-8
A02 T.C.T.SAW BLADE 165MM 1 B-02917
A03 Шестигранний ключ 5 1 783217-7
A04 DUST NOZZLE SET 1 196520-1
A05B CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE3) 1 821551-8
↑* LATCH 4 453974-8
A06B INNER TRAY 1 838314-5
A07B HS6601J INDICATION LABEL 1 807W72-2
A08B HS6601J PLASTIC CASE LABEL 2 807W73-0