Схема запасных частей (деталировка) для Перфоратор Makita HR 5201 C

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001-1 Ковпачок стволу 1 286285-4
002 Пружинне кільце 25 1 233948-3
003 Кільце 28 HR5211C/5210C/5201C 1 257280-1
004 Розпірне кільце 1 419002-9
005 Пружинне кільце 25 1 233948-3
006 Тримач патрона 1 324752-2
007 Кришка патрона 1 419778-8
008 Спускова кришка 1 419779-6
009 Скоба фіксатору 2 310178-4
010 Напрямна пружини, нова модель 1 345804-6
011 Натискна пружина 49 HR5211C/5210C 1 233496-2
012 Кільце круглого перетину 78 1 213766-5
013 Бойок 1 158175-0
↑* Сальник 45 HR5201 1 213576-0
013 PLANE BEARING 52 1 214657-3
013 PLANE BEARING 57 1 214658-1
014 Кришка, серія HR4011С 1 158179-2
015 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922456-6
016 Кільце круглого перетину 32 1 213492-6
017 Тримач А 1 324740-9
018 Напрямна пружини, нова модель 1 345804-6
019 Кришка корпусу редуктора 1 419791-6
020 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922148-7
021 Кільце круглого перетину 18 1 213274-6
022 Фторидне кільце 25 1 213392-0
023 Кільце круглого перетину 20 1 213317-4
024 Бойок 1 324753-0
025 Кільце 20 1 324756-4
026 Резинове кільце 24 1 424000-0
027 Привідна втулка 20 HR5211C 1 324757-2
028 Пружинне кільце 44 1 233949-1
029 Кільце 47 HR5211C/5210C/5201 1 257282-7
030 Шайба 57 1 267287-9
031 Уретанове кільце 57 1 262122-6
032 Шайба 57 1 267287-9
033 Штифт 10 4 256265-4
034 Тримач В 1 324741-7
035 Регулювальна втулка, серія HR4011С 1 419776-2
036 Кільце круглого перетину 60 1 213654-6
037 Напрямна пластина 1 165459-9
038 Тяга направляючої 1 419775-4
040 Приводна втулка 1 313138-5
041-1 Втулка 1 419780-1
042-1 Шатун 1 451516-2
043 Кільце круглого перетину 35 1 213460-9
044 Поршень маслонасоса 1 419771-2
045 Штифт 12 1 268121-6
046-1 О-кільце 34 1 213296-6
047 Кільце круглого перетину 36 3 213510-0
048 Циліндр 40 1 331748-6
049-1 О-кільце 34 1 213296-6
050 Ударник (стара модель) 1 324754-8
051 Шестірня редуктора 33 1 227511-2
052 Натискна пружина 46 HR5211C/5210C 1 233498-8
053 Кільце 45 HR5211C/5210C/5201C 1 257281-9
068 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922361-7
069 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
070 Важіль перемикання 1 419020-7
071 Натискна пружина 3, серія HR4011С 2 233436-0
072 Блокувальна кнопка 1 419777-0
073-1 Важіль редуктора, нова модель 1 450687-2
074-1 О-кільце на 9047-9059F/SF 1 213534-6
075 Торсійна пружина 16 1 233506-5
076 Шарнірний важіль 1 310207-3
077 Пластина тримача 1 345778-1
078-1 Гвинт M4х20, нова модель 1 265014-8
079 Кришка корпусу редуктора 1 318130-6
080 Самонарізний гвинт 4х14 2 266192-7
081 Гвинт M4X18 6 911133-5
082 Кришка корпусу редуктора 1 419789-3
083 Кільцеве ущільнення 1 421998-2
084 Шарнірна пластина 1 345779-9
085 Напрямна шарнірної пластини 1 419781-9
086 Корпус передачі 1 158177-6
087 Напрямна 2 419008-7
088 Плита 1 423366-5
089 Колінчастий вал 1 324739-4
090 Шарикопідшипник 6006LLU 1 211418-2
091 Шпонка 5 2 254229-2
092 Зубчасте колесо 47 1 226646-6
093 Зубчасте колесо 24 1 227176-0
094 Запобіжне кільце S-22 1 961102-6
095 Шайба 12 1 253843-1
096 Кільцеве ущільнення 1 421999-0
097 Корпус передачі 1 158178-4
098 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922341-3
099 Проковзна муфта 1 125374-9
100 Кожух ручки 1 419796-6
101 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
102-1 Вимикач, серія HR4011C new 1 650676-9
103 Тримач перемикача, серія HR4011C 1 154626-1
104 Важіль перемикача 1 419028-1
107 Самонарізний гвинт 5x25 6 266041-8
108 Підпружинена ручка 1 419799-0
111 Фірмова табличка з основними характеристиками HR52 1 863359-4
117 Кришка картера 1 419794-0
118 Контролер 1 631727-7
119-1 Винт 4X14 BO6050 1 266901-4
120 З'єднувальний дріт 1 638510-3
121 Фіксуюча панель для кабеля 1 687169-3
122 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
123 Тримач 1 419024-9
124 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
125-1 Винт 4X14 BO6050 1 266901-4
126 Лінза ML702-ML902-ML903 1 419774-6
127 Захист кабелю гумовий 10 1 682560-0
128-2 Кабель 1.5-2-4.0 1 695123-3
129 Самонарізний гвинт 5x25 3 266041-8
130 Кришка корпусу двигуна 1 419790-8
131 Шестигранна гайка M8-12 1 252178-7
132 U-подібна шайба 8 1 253165-9
133 Вентилятор 90 1 240016-5
134 Напрямна вентилятора 1 419782-7
135-1 Вугільні щітки 1 195844-2
136-1 Щіткотримач 1 632D00-2
137 Комплект деталей корпусу двигуна 1 419795-8
138 Статор 220-240V 1 636303-2
139 Самонарізний гвинт 5X55 2 266095-5
140 BALL BEARING 6000DDW 1 210059-1
141 Ізоляційна прокладка 1 681642-5
142 Якір у зборі 220-240V 1 516993-6
142 містить позиції 140,141,145
143 Шайба 15 1 267025-9
144 Шарикопідшипник 6202LLU 1 211238-4
145 Втулка 12 1 331596-3
146 Радиальне ущільнення 15 (сальник) 1 213231-4
147 Обтічник 1 419788-5
148 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
149 Корпус вимикача 1 419786-9
150 Гумовий штифт 4 1 263027-3
151 Вимикач ST115A-40 1 651418-4
152 Пластинчаста пружина 1 232209-8
153 Важіль перемикання 1 154635-0
154 Контрольна панель 1 419785-1
155-1 CLEAR LABEL 1 819362-3
A01 GRIP 36 COMPLETE 1 158131-0
A02-3 PLASTIC CASE SET 1 196186-7
↑* INDICATION LABEL 1 892399-5
A02-3 Латч 2 162271-8
A03-1 GREASE VESSEL SET 1 194683-7
A04-1 SIDE HANDLE 82 ASS'Y 1 135269-8
↑* Барашкова гайка M8 1 252640-2
A04-1 Гвинт з шестигранною голівкою M8x150 1 265439-6
A04-1 Тримач бокової ручки 82A 1 318505-9
A04-1 Тримач бокової ручки 82B 1 318506-7
A04-1 Кулачок бокової ручки 2 417002-3
A04-1 Бокова ручка 1 417003-1
A04-1 Пружинний штифт 5-24 1 951166-8
A05 Гвинт M6x14 1 265701-9
A06 Гвинт M8x80 1 266163-4
A07 Обмежувач глибини 1 321248-4
A08 Пластина 1 344492-6
A09 Пружина ручки 82 HR5211C/5210C 1 345780-4
A10 SIDE GRIP BASE 82 1 419792-4
A11 Тканинний фільтр 1 443122-7
A12 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
A13-1 HR5201C PLASTIC CASE LABEL 2 892063-8
A15 GRIP 36 ASSY 1 135380-6
A15 містить позиції A01,A05-A10,A12