Схема запасных частей (деталировка) для Перфоратор Makita HR 5001 C

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок тримача інструмента 1 286250-3
002 Кришка патрона 1 416568-0
003 Кришка корпусу редуктора 1 150836-8
↑* Попереджувальна наклейка 1 817280-9
004 Пружина стиснення 51 1 233217-2
005 Пружинне кільце 25 1 231984-3
006 Запобіжне кільце WR-45 1 961232-3
007 Захисний ковпачок 45 1 267735-8
008 Пласка пружина 41 1 232180-6
009 Штифт 8 1 323767-6
010 Кільце патрона 1 323773-1
011 Пружина стиснення 55 1 233218-0
012 Ствол В HR5001C 1 323772-3
013 Штифт 10 4 256265-4
014 Фіксуюче кільце A 1 416572-9
015 Пружина стиснення 58 1 233216-4
016 Фіксуюче кільце B 1 416573-7
017 Шайба 50 1 267180-7
018 Ручка уретанова 50 1 262543-2
019 Шайба 50 1 267180-7
020 Шарикопідшипник 6910 1 211751-2
021 Запобіжне кільце R-72 1 962351-8
022 Запобіжне кільце WR-50 1 961234-9
023 Радиальне ущільнення 48 (сальник) 1 213618-0
024 Кільце круглого перетину 67 1 213715-2
025 Корпус ущільнювача 1 416565-6
026 Бойок 1 323768-4
027 Кільце круглого перетину 23 1 213394-6
028 Кільце круглого перетину 23 1 213394-6
029 Кільце круглого перетину 36 1 213522-3
030 Ствол A HR5001C 1 323771-5
031 Ролик 8 2 322908-1
032 Захисний ковпачок 37 1 267734-0
033 Фторидне кільце 28 1 213431-6
034 Фторидне кільце 28 1 213431-6
035 Кільце 22 1 323817-7
036 Гумове кільце 24 1 421623-5
037 Втулка 22 1 331530-3
038 Втулка 1 416566-4
039 Кільце 45 1 331531-1
040 Пружина стиснення 45 1 233215-6
041 Шайба 45 1 267736-6
042 Ударник 1 323769-2
043 O RING 34 1 213482-9
044 Пружинне кільце 43 1 231985-1
045 Циліндр 40 1 331534-5
046 PIPE 10 1 331532-9
046-1 Трубка 10 нова модель 1 256295-5
047 Кільце круглого перетину 36 3 213510-0
048 O RING 34 1 213482-9
049 Поршень 1 416563-0
050 Кільце круглого перетину 32 1 213459-4
050-1 Кільце круглого перетину 35 1 213460-9
051 Повзун 1 416564-8
052 Пласке конічне зубчасте колесо 41 1 226761-6
053 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922361-7
054 Кришка корпусу редуктора 1 416561-4
055 Кільце круглого перетину 36 1 213510-0
056 Корпус передачі 1 150831-8
057 Кривошип 1 323774-9
058 Шайба 56 1 267181-5
059 Шпонка 5 2 254229-2
060 Шарикопідшипник 62/32 2RS 1 211470-0
061 Шпонка 4 2 254202-2
062 Запобіжне кільце R-65 1 962303-9
063 Зубчасте колесо 50 1 226493-5
064 Зубчасте колесо 20A 1 226490-1
065 Запобіжне кільце S-14 1 961054-1
066 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
067 Шайба 12 1 253744-3
068 Зубчасте колесо 1 150835-0
↑* Голчатий роликопідшипник 1210 1 212123-4
069 Шайба 12 1 253744-3
070 Ущільнювальне кільце 1 421622-7
071 Корпус передачі 1 150832-6
↑* PIN 12 1 256264-6
071-1 Корпус передачі 1 150832-6
↑* PIN 12 1 256264-6
072 Шарикопідшипник 6201DDW 1 211129-9
072-1 BALL BEARING 6201DDW 1 211146-9
072-2 Шарикопідшипник 6201DDW 1 211129-9
073 Радиальне ущільнення 14 (сальник) 1 213160-1
074 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922351-0
075 Гвинт M5x16 1 911223-4
076 Штифт 7 1 256286-6
077 Шарикопідшипник 608 2RS 1 210024-0
078 Змінний ключ 2 322951-0
079 Шайба 15 1 253314-8
080 Перемикач 1 416571-1
081 Шайба 12 1 253810-6
082 Штифт 5 1 256263-8
083 Штифт направляючої 2 1 322963-3
084 Пружина стиснення 3 1 233180-9
085 Підпора 1 416289-4
086 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
087 Шайба 12 1 267113-2
088 Муфта ковзання 1 150986-9
089 Шайба 12 1 267113-2
090 Шарикопідшипник 6201 1 211109-5
091 Зубчасте колесо 12 1 226760-8
092 Штифт 4 1 256122-6
093-1 Штифт колінчастого валу 4 HR5001C 1 323973-3
094 Кільце круглого перетину 20 1 213304-3
095 Важіль перемикача 1 416287-8
096 Eтикетка 816329-2 1 816329-2
097 Пружина стиснення 2.4 1 233188-3
098 LOCK BUTTON 1 416286-0
098-1 Блокувальна кнопка нова модель 1 417340-3
099 HANDLE COVER 1 416577-9
099-1 Кожух ручки 1 417167-1
100 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
101 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
102 Фіксуюча панель для кабеля 1 687063-9
102-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
103 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 6 922351-0
103-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 6 922353-6
104 Кришка вимикача 1 416126-2
105 Піногума 1 421583-1
106 Вимикач TG71B 1 651922-3
106-1 SWITCH C3PA-1112 1 650677-7
106-2 Вимикач TG71B 1 651922-3
106-3 SWITCH C3PA-1112 1 650677-7
107-1 Важіль перемикача 1 416284-4
108 HANDLE 1 416576-1
108-1 Ручка 1 417166-3
109 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
109-1 Захист кабелю гумовий 10 1 682560-0
110 Кабель живлення 1,0-2-5,0 1 665883-1
111 Акриловий штифт 5 2 416285-2
112 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
113 Важіль фіксатора 1 416562-2
114 Вентилятор 90 1 240016-5
115 U-подібна шайба 8 1 253165-9
116 Шестигранна гайка M8 1 931402-8
117 Кришка корпусу двигуна 1 416570-3
118 Самонарізний гвинт 5x20 4 266021-4
119 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
120 Кожух тримача щітки 2 416292-5
121 Гумовий штифт 4 2 263002-9
122 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 2 643650-4
123 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) з самовимиканням C 1 181048-2
124 Фірмова табличка з основними характеристиками 24 1 859584-3
125 Гвинт M5x16 1 911223-4
126 Кришка корпусу редуктора 1 416575-3
127 Самонарізний гвинт 5X55 2 266095-5
128 Обтічник 1 416569-8
129 Якір у зборі 220-240V 1 516778-0
129 містить позиції 132,133
130 Статор 220-240V 1 626078-1
131 Пиловідвідник 1 416567-2
132 Ізоляційна прокладка 1 681642-5
133 Шарикопідшипник 6000DDW 1 211088-7
134 Корпус двигуна 1 150833-4
↑* LEAD UNIT 1 632687-6
134 Тримач щітки 6.5-13.5 1 643653-8
134 BRUSH HOLDER 1 643661-9
134 Етикетка MAKITA 2 819084-5
135 Контроллер 1 631273-0
135-1 Контроллер 1 631273-0
136 Гвинт з шестигранною голівкою M8x150 1 265439-6
137 SIDE HANDLE 1 416009-6
137-1 Бокова ручка 1 417003-1
138 Барашкова гайка M8 1 252640-2
139 SIDE HANDLE BASE 87 1 416574-5
140 SIDE HANDLE BASE 87 1 416574-5
141 HANDLE SPRING 1 344634-2
141-1 Тримач 87 1 151549-4
143 Кулачок бокової ручки 2 417002-3
A01 GRIP 36 COMPLETE 1 152554-4
A02 Гвинт M6x14 1 265701-9
A03 Гвинт M8x80 1 266163-4
A04 Пластина 1 344492-6
A05 GRIP SPRING 87 1 344635-0
A06 Пластина бокової ручки 87 1 416580-0
A07 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
A08 PLASTIC CARRYING CASE 1 824519-3
↑* Замок для валізки 2 416401-6
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163467-4
A08 MAKITA LOGO LABEL 1 819145-1
A09 GREASE VESSEL 93G 1 181573-3
A09-1 GREASE VESSEL 93G 1 181573-3
A09-2 GREASE VESSEL SET 1 194683-7
B02 SIDE HANDLE 87 ASS'Y 1 134882-9
B02 містить позиції 136-138,141
B02-1 SIDE HANDLE 87 ASS'Y 1 134945-1
B02-1 містить позиції 136-138,141,143