Схема запасных частей (деталировка) для Перфоратор Makita HR 4511 C

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001-1 Ковпачок стволу 1 286285-4
002 Пружинне кільце 25 1 233948-3
003 Кільце 28 HR5211C/5210C/5201C 1 257280-1
004 Кришка патрона 1 450064-8
005 Розпірне кільце 1 419002-9
006 Пружинне кільце 25 1 233948-3
007 Тримач патрона 1 324752-2
008 Спускова кришка 1 450030-5
009 Скоба фіксатору 2 310178-4
010 Напрямна пружини, нова модель 1 345804-6
011 Натискна пружина 49 HR5211C/5210C 1 233496-2
012 Напрямна пружини, нова модель 1 345804-6
013 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922148-7
014 Кришка, серія HR4011С 1 158300-3
015 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922353-6
016-1 Передній корпус HR4501С 1 158576-2
↑* Радиальне ущільнення 35 (сальник) 1 213480-3
016-1 Підшипник ковзання 36 HR4501C 1 214507-2
016-1 Підшипник ковзання 48 HR4501C 1 214601-0
016-1 Кільцева пружина 50 HR4501C 1 233964-5
016-1 Кільце круглого перетину 50 1 213604-1
017 Кільце круглого перетину 71 1 213754-2
018 Шайба 36 1 267357-4
019 Кільце 36 HR4501C 1 262135-7
020 Шайба 36 1 267357-4
021 Тримач інструмента 1 324872-2
022 Х-кільце 21 HR4501C 1 213980-3
023 Фторидне кільце 28 1 213431-6
024 Кільце круглого перетину 23 1 213394-6
025 Бойок 1 324802-3
026 Кільце круглого перетину 19 1 324805-7
027 Гумове кільце 20 HR4501C 1 424032-7
028 Втулка 1 450024-0
029 Кільце круглого перетину 53 1 213656-2
030 Регулювальна втулка, серія HR4011С 1 450031-3
031 Шарнірний кронштейн HR4501С 1 165465-4
032 Напрямна шарнірного кронштейна HR4501C 1 450032-1
033 Ущільнювальна пластина HR5211C/5210C 2 424024-6
034 Приводна втулка 1 324800-7
035 Кільце 38 1 331599-7
036 Натискна пружина 39 1 234024-6
037 Зубчасте колесо 35 HR4501C 1 227526-9
038 Ударник (стара модель) 1 324804-9
039 Кільце круглого перетину 27 1 213981-1
040 Циліндр 34 1 324803-1
041 Пружинне кільце 37 HR4501C 1 233956-4
042 Кільце круглого перетину 35 2 213460-9
043 Кільце 38 1 257283-5
044 Пружинне кільце 36 1 233955-6
045 Трубка 10 1 331598-9
046 Поршень HR4501 1 450025-8
047 Кільце круглого перетину 26 1 213407-3
048 Шатун 1 450026-6
049 Кільце круглого перетину 27 1 213981-1
050 Кільце круглого перетину 8 2 213030-4
051 Тримач трубки 2 318169-9
052 Кільце круглого перетину 12 2 213118-0
053 Напрямна пружини, нова модель 2 450027-4
054 Натискна пружина 14 2 234023-8
055 Кільце круглого перетину 22 2 213373-4
056 Труба 20 HR4510C/11C 2 331778-7
057 Кільце круглого перетину 22 2 213373-4
058-1 Противага 2 324806-5
059 Натискна пружина 14 2 234023-8
060 Напрямна пружини, нова модель 2 450027-4
061 Кільце круглого перетину 12 2 213118-0
062 Тримач трубки 2 318169-9
063 Кільце круглого перетину 8 2 213030-4
064 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922353-6
065 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
066 Важіль перемикання 1 419020-7
067 Натискна пружина 3, серія HR4011С 2 233436-0
068 Кнопка фіксатора 1 419009-5
069 Самонарізний гвинт 4х14 2 266192-7
070 Кришка корпусу редуктора 1 318170-4
071-1 Важіль редуктора, нова модель 1 450687-2
072-2 O RING 36 1 213687-1
072-3 О-кільце на 9047-9059F/SF 1 213534-6
073 Торсійна пружина 16 1 233506-5
074 Шарнірний важіль 1 310207-3
075 Гвинт M4X18 6 911133-5
076 Кришка корпусу редуктора 1 450034-7
076-1 CRANK CAP 1 455525-3
077 Пластина тримача 1 345778-1
078-1 Гвинт M4х20, нова модель 1 265014-8
079 Кільцеве ущільнення 1 424034-3
080 Шарнірна пластина 1 345822-4
081 Напрямна шарнірної пластини 1 450029-0
082 Корпус передачі 1 158297-6
083 Напрямна 2 419008-7
084 Пластина 1 423345-3
085 Колінчастий вал 1 324801-5
086 Шарикопідшипник 6303LLU 1 211279-0
087 Запобіжне кільце S-17 1 961057-5
088 Шпонка 5 2 254220-0
089 Зубчасте колесо 19 1 227181-7
090 Зубчасте колесо 36 HR4501C 1 226655-5
091 Запобіжне кільце S-14 1 961054-1
092 Шайба 10 1 253180-3
093 Проковзна муфта 1 125415-1
098 Кільцеве ущільнення 1 424033-5
099 Корпус передачі 1 158299-2
100 Кожух ручки 1 419796-6
101 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
102-1 Вимикач, серія HR4011C new 1 650676-9
103 Тримач перемикача, серія HR4011C 1 154626-1
104 Важіль перемикача 1 419025-7
105 Насадна втулка 2 313124-6
106 Самонарізний гвинт 5x25 2 266041-8
107 Самонарізний гвинт 5x25 6 266041-8
108 Підпружинена ручка 1 419798-2
109 Пилозахисна кришка 1 424035-1
110 Тримач 1 450028-2
111 Фірмова табличка з основними характеристиками HR45 1 864096-3
112 Пластина ручки 1 450038-9
113 U-подібна шайба 5 2 253807-5
114 Самонарізний гвинт 5x40 2 266211-9
115 Натискна пружина 11 1 233434-4
116 Напрямна пружини 1 419013-4
117 Кришка картера 1 450036-3
118 Контролер 1 631751-0
119 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
119-1 Винт 4X14 BO6050 1 266901-4
120 З'єднувальний дріт 1 638510-3
121 Фіксуюча панель для кабеля 1 687169-3
122 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
123 Тримач 1 419024-9
124 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
125 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
125-1 Винт 4X14 BO6050 1 266901-4
126 Лінза ML702-ML902-ML903 1 419774-6
127 Захист кабелю гумовий 10 1 682560-0
128-2 Кабель 1.5-2-4.0 1 695123-3
129 Самонарізний гвинт 5x25 2 266041-8
130 Кришка корпусу двигуна 1 450035-5
131 Шестигранна гайка M8-12 1 252178-7
132 U-подібна шайба 8 1 253165-9
133 Вентилятор 90 1 240016-5
134 Напрямна вентилятора 1 419782-7
135-1 Вугільні щітки 1 195844-2
136 Вузол тримача вугільних щіток 1 638447-4
136-1 Щіткотримач 1 632D00-2
137 Комплект деталей корпусу двигуна 1 450041-0
138 Статор 220-240V 1 636313-9
139 Самонарізний гвинт 5x50 2 266046-8
140 BALL BEARING 6000DDW 1 210059-1
141 Ізоляційна прокладка 1 681642-5
142 Якір у зборі 220-240V 1 517768-6
142 містить позиції 140,141,145
143 Шайба 15 1 267025-9
144 Шарикопідшипник 6202LLU 1 211238-4
145 Втулка 12 1 331596-3
146 Радиальне ущільнення 15 (сальник) 1 213231-4
147 Обтічник 1 450033-9
155 Насадна втулка 19 1 331840-8
156 CLEAR LABEL 1 819362-3
A01 GRIP 36 COMPLETE 1 158131-0
A02 PLASTIC CARRYING CASE COMPLETE 1 158273-0
A02-3 PLASTIC CASE SET 1 196188-3
↑* INDICATION LABEL 1 892400-6
A03-1 GREASE VESSEL SET 1 194683-7
A04 SIDE HANDLE 68 ASS'Y 1 134890-0
↑* Тримач ручки 68 1 151769-0
A04 Барашкова гайка M8 1 252640-2
A04 Гвинт з шестигранною голівкою M8x150 1 265439-6
A04 Кулачок бокової ручки 2 417002-3
A04 Бокова ручка 1 417003-1
A05 Тканинний фільтр 1 443122-7
A06 Гвинт M6x14 1 265701-9
A07 Гвинт M8x80 1 266163-4
A08 Обмежувач глибини 1 321248-4
A09 Прижимна пружина 68 1 344491-8
A10 Пластина 1 344492-6
A11 Пластина бокової ручки 68 1 416299-1
A12 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
A14 HR4511C PLASTIC CASE LABEL 2 892062-0