Схема запасных частей (деталировка) для Перфоратор Makita HR 4011 C

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 TOOL HOLDER CAP 1 286272-3
001-1 Ковпачок стволу 1 286285-4
002 Пружинне кільце 25 1 231984-3
003 Підкладна шайба 28 1 267272-2
004 Кришка свердлильного патрона 1 419015-0
005 Розпірне кільце 1 419002-9
006 Кільце свердлильного патрона, серія HHR4011С 1 324548-1
007 Пружинне кільце 25 1 231984-3
008 Спускова кришка 1 419016-8
009 LOCK SLEEVE GUIDE 1 419017-6
009-1 захист втулки 1 419760-7
010 FLAT WASHER 45 1 267298-4
010-1 шайба 1 267336-2
011 Кільце 45, серія HR4011С 1 262116-1
012 Ущільнювальна шайба 1 421911-0
013 Передній корпус, серія HR4011С 1 154621-1
014 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922353-6
015 Кришка, серія HR4011С 1 154624-5
↑* Наклейка з інструкціями 1 810100-6
016 Напрямна пружини 1 345579-7
017 Натискна пружина 48, серія HR4011C 1 233431-0
018 Напрямна пружини 1 345579-7
019 Блокувальна деталь 1 310161-1
020 Блокувальна деталь 1 310161-1
021 LOCK SLEEVE 1 165407-8
021-1 LOCK SLEEVE 1 165446-8
021-2 Регулювальна втулка, серія HR4011С 1 165633-9
022 Тримач для інструмента, серія HR4011С 1 324542-3
023 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922128-3
023-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 266437-3
024 Кільце круглого перетину 20 1 213317-4
025 Фторидне кільце 25 1 213392-0
026 Х-кільце круглого перетину 18 1 213281-9
027 Бойок 1 324569-3
028 Гумове кільце 17 1 421901-3
029 Кільце 17 1 324573-2
030 Ковзна втулка 1 419003-7
031 Ударник 1 324571-6
032 Кільце круглого перетину 22 1 213962-5
033 Кільце 33 1 331709-6
034 Натискна пружина 37, серія HR4011C 1 233448-3
035 STRAIGHT BEVEL GEAR 25 1 227486-5
035-1 шестірня 1 227509-9
036 Шатун 1 419005-3
037 Кільце круглого перетину 21 1 213379-2
038 Кільце круглого перетину 22 1 213962-5
039 Поршень 1 419004-5
040 Штифт 7 нова модель 1 256197-5
041 Пружинне кільце 31, серія HR4011C 1 233937-8
042 Кільце 33, серія HR4011C 1 257268-1
043 Кільце круглого перетину 30 1 213406-5
044 Кільце круглого перетину 30 1 213406-5
045 Пружинне кільце 32, серія HR4011C 1 233935-2
046 Циліндр 1 324570-8
047 Тримач труби 2 317923-8
048 Кільце круглого перетину 8 2 213030-4
049 Напрямна пружини 2 419011-8
050 Гумовий штифт 6 2 263005-3
051 Натискна пружина 11 2 233435-2
052 Кільце круглого перетину 18 2 213275-4
053 Труба 16 2 324572-4
054 Противага 2 324574-0
054-1 Противага 2 324574-0
055 Кільце круглого перетину 18 2 213275-4
056 Натискна пружина 11 2 233435-2
057 Гумовий штифт 6 2 263005-3
058 Напрямна пружини 2 419011-8
059 Кільце круглого перетину 8 2 213030-4
060 Тримач труби 2 317923-8
061 Кільце круглого перетину 8 4 213030-4
062 Самонарізний гвинт 5x25 4 266041-8
063 Натискна пружина 7, серія HR4011C 2 233432-8
064 Ущільнювальна пластина 2 421910-2
065 Гвинт M4X18 6 911133-5
066 Самонарізний гвинт 4х14 2 266192-7
067 Кнопка фіксатора 1 419009-5
068 Натискна пружина 3, серія HR4011С 2 233436-0
069 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
070 Важіль перемикання 1 419020-7
071 Важіль редуктора 1 419007-9
072 Кришка корпусу редуктора 1 317924-6
073 Ковпачок редуктора 1 419030-4
074 Ущільнювальне кільце 1 421908-9
075 Напрямна шарнірної пластини 1 419019-2
076 Шарнірна пластина 1 345582-8
077 Труба 1 419012-6
078 Ущільнення труби 1 421909-7
079 Ущільнення труби 1 421909-7
080 Корпус редуктора 1 154622-9
↑* Підшипник ковзання 51+D5511 1 214656-5
080 Кільце 40 1 324568-5
081 Пластина 1 423345-3
082 Напрямна 2 419008-7
083 Кільце круглого перетину 18 1 213262-3
084 Шарнірний важіль 1 419006-1
085 Гвинт М4х10 1 911511-9
086 Колінчастий вал 1 324550-4
087 Шарикопідшипник 6004LLU 1 211332-2
088 Запобіжне кільце S-20 1 961060-6
089 Зубчасте колесо 38, серія HR4011C 1 226605-0
090 Шайба 10 1 253180-3
091 Ущільнювальне кільце 1 421907-1
092 Корпус редуктора, серія HR4011C 1 154623-7
↑* Голчастий роликопідшипник 1010 1 212075-9
092 Штифт 4, серія HP4011С 2 268136-3
093 Натискна пружина 5, серія HR4011C 2 233433-6
095 Пластина перемикання 1 419018-4
096 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
097 Захисний ковпачоок 8 1 345581-0
098 Натискна пружина 19-27, серія HR4011C 1 233936-0
099 Привідний фланець, серія HR4011C 1 324549-9
103 Шарикопідшипник 6904LLU 1 211323-3
104 TORQUE LIMITER ASS'Y 1 135086-6
104 містить позиції 96-103
104-1 Проковзна муфта, серія HR4011С 1 135508-6
↑* Шайба 38 1 267456-2
104-1 містить позиції 96-103
105 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
106 Кришка ручки 1 419036-2
107 Ручка 1 419038-8
108 SWITCH TG73B-1 1 650567-4
108-1 Вимикач, серія HR4011C new 1 650676-9
109 Тримач перемикача, серія HR4011C 1 154626-1
↑* Сідло клапана з піногуми 1 423344-5
110 Насадна втулка 2 313124-6
111 Самонарізний гвинт 5x25 2 266041-8
112 Важіль перемикача 1 419025-7
113 Самонарізний гвинт 5x25 4 266041-8
114 Пилозахисний пристрій 1 421912-8
115 Тримач 1 419014-2
116 Фірмова табличка з основними характеристиками HR 1 861481-1
117 Тримач ручки 1 419037-0
118 Шайба 5 2 267066-5
119 Самонарізний гвинт 5x40 2 266211-9
120 Натискна пружина 11 1 233434-4
121 Напрямна пружини 1 419013-4
122 З'єднувальний дріт 1 638406-8
123 Лінза 1 419010-0
124 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
124-1 Винт 4X14 BO6050 1 266901-4
125 Контролер 1 631657-2
126 Тримач 1 419024-9
127 Фіксуюча панель для кабеля 1 687169-3
128 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
129 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
129-1 Винт 4X14 BO6050 1 266901-4
130 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
131 Захист кабелю гумовий 10 1 682560-0
132 Кабель 1.5-2-4.0 1 695123-3
132-1 POWER SUPPLY CORD 1.5-2-4.0 1 665638-4
132-2 Кабель 1.5-2-4.0 1 695123-3
133 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
134 Кришка корпусу двигуна 1 419032-0
135 Шестигранна гайка M6 1 931303-0
136 Шайба 6 1 253047-5
137 Вентилятор 76 1 241876-8
138 Обтічник 1 419022-3
139 Вугільні щітки СВ-350, серія HR4011C 1 194160-9
140 BRUSH HOLDER UNIT 1 638393-1
↑* Тримач вугільних щіток 2 643816-6
140 Самонарізний гвинт PT3x10 4 266007-8
140-1 Тримач щіток 1 638715-5
141 Комплект деталей корпусу двигуна, серія HR4011С 1 154619-8
↑* Дискова пластина серія HR4001C 1 345650-7
142 Насадна втулка 1 324390-0
143 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
144 Ізоляційна прокладка 1 681650-6
145 FIELD 220-240V 1 625738-2
145-1 Статор HR4011C 1 625758-6
146 Самонарізний гвинт 5X55 2 266095-5
147 Якір у зборі 220-240 V 1 513633-7
147 містить позиції 143,144
148 Пластина обтічника 1 419021-5
149 Шайба 12 1 253084-9
150 Шарикопідшипник 6201LLU 1 211137-0
151 Радиальне ущільнення 15 (сальник) 1 213231-4
152 Втулка 12 1 331596-3
153 Кришка корпусу редуктора 1 419033-8
154 Піногума 1 421939-8
155 CLEAR LABEL 1 819361-5
A01 D-подібна бічна ручка для HM1111C/HM1101C/HR3540C/HR3541C/HR4001C/HR4002/HR4010C/HR4011C/HR4040C/HR4 1 134890-0
↑* Тримач ручки 68 1 151769-0
A01 Барашкова гайка M8 1 252640-2
A01 Гвинт з шестигранною голівкою M8x150 1 265439-6
A01 Кулачок бокової ручки 2 417002-3
A01 Бокова ручка 1 417003-1
A02 Бічна ручка для HR4040C 1 134803-1
↑* Ручка 36 1 152554-4
A02 Гвинт M6x14 1 265701-9
A02 Гвинт M8x80 1 266163-4
A02 Обмежувач глибини 1 321248-4
A02 Прижимна пружина 68 1 344491-8
A02 Пластина 1 344492-6
A02 Пластина бокової ручки 68 1 416299-1
A02 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
A02-1 Бічна ручка для HR3540C/HR3541C/HR4001C/HR4010C/HR4011C/HR4501C/HR4510C/HR4511C 1 135209-6
↑* Бічна ручка для HM0830/HM0870C/HM0871C/HR3000C/HR3530/HR3540C/HR3541FC/HR4000C/HR4001C/HR4002/HR4010 1 158131-0
A02-1 Гвинт M6x14 1 265701-9
A02-1 Гвинт M8x80 1 266163-4
A02-1 Обмежувач глибини 1 321248-4
A02-1 Прижимна пружина 68 1 344491-8
A02-1 Пластина 1 344492-6
A02-1 Пластина бокової ручки 68 1 416299-1
A02-1 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
A03 Пластмасовий кейс для транпортування HR4011C 1 154731-4
↑* Замок для валізки 2 416401-6
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163467-4
A03 INDICATION LABEL 1 816848-8
A03-1 PLASTIC CARRYING CASE COMPLETE 1 158692-0
↑* INDICATION LABEL 1 816848-8
A03-2 PLASTIC CARRYING CASE COMPLETE 1 140762-9
↑* INDICATION LABEL 1 816848-8
↑* INDICATION LABEL 1 892401-4
A03-3 PLASTIC CASE SET 1 196185-9
↑* INDICATION LABEL 1 892401-4
A04 Мастило для свердл та стержнів різців 1 181573-3
↑* CAUTION LABEL 1 817105-7
A04-1 Мастило для бурів і зубил 1 194683-7
A05 Тканинний фільтр 1 443122-7
A07 HR4011C PLASTIC CASE LABEL 2 892059-9