Схема запасных частей (деталировка) для Перфоратор Makita HR 4002

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 TOOL HOLDER CAP 1 286272-3
002 Пружинне кільце 25 1 231984-3
003 Підкладна шайба 28 1 267272-2
004 Кришка свердлильного патрона 1 419015-0
005 Розпірне кільце 1 419002-9
006 Кільце свердлильного патрона, серія HHR4011С 1 324548-1
007 Пружинне кільце 25 1 231984-3
008 Спускова кришка 1 419016-8
009 Блокувальна деталь 1 310161-1
010 Блокувальна деталь 1 310161-1
011 Напрямна пружини 1 345579-7
012 Натискна пружина 48, серія HR4011C 1 233431-0
013 Напрямна пружини 1 345579-7
014 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922351-0
015-3 Циліндр HR4002 1 141993-3
↑* OIL SEAL 32 1 213490-0
015-3 Стяжне кільце 45 1 233963-7
016-1 Сальник HR4002 1 424565-2
017 Кільце 45, серія HR4011С 1 262116-1
018 шайба 1 267336-2
019 Тримач для інструмента, серія HR4011С 1 324542-3
020 Кільце круглого перетину 20 1 213317-4
021 Фторидне кільце 25 1 213392-0
022 Х-кільце круглого перетину 18 1 213281-9
023 Бойок 1 324569-3
024 Кільце 17 1 324573-2
025 Гумове кільце 17 1 421901-3
026 Ковзна втулка 1 419003-7
027 Ударник 1 324571-6
028 Кільце круглого перетину 22 1 213962-5
029 захист втулки 1 419760-7
030-1 Регулювальна втулка, серія HR4011С 1 165633-9
031 Кільце 33 1 331709-6
032 Натискна пружина 37, серія HR4011C 1 233448-3
033 шестірня 1 227509-9
034-1 Циліндр 28.5 HR4002 1 326221-9
035 Пружинне кільце 32, серія HR4011C 1 233935-2
036 Кільце круглого перетину 30 1 213406-5
037 Кільце круглого перетину 30 1 213406-5
038 Штифт 7 нова модель 1 256197-5
039 Поршень 1 419004-5
040 Кільце круглого перетину 22 1 213962-5
041 Кільце круглого перетину 21 1 213379-2
042-1 Вузол шатуна 1 419875-0
043 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
044-1 Перемикач 1 450428-6
045 Натискна пружина 3, серія HR4011С 1 233436-0
046 Кнопка відключення 1 419873-4
047-1 Шарнірний важіль 1 450427-8
048-1 Кільце круглого перетину 17 1 213278-8
049 Гвинт M5X20 4 911231-5
050-1 Кришка корпусу редуктора 1 168456-4
↑* Кришка корпусу редуктора 1 419919-6
051-2 SEAL RING 1 424566-0
052 Напрямна шарнірної пластини 1 419874-2
053 Шарнірна пластина 1 345582-8
054 Натискна пружина 7, серія HR4011C 2 233432-8
055 Кільце 33, серія HR4011C 1 257268-1
056 Пружинне кільце 31, серія HR4011C 1 233937-8
057 Корпус кривошипу в зборі 1 158231-6
058 Шарикопідшипник 6904LLU 1 211323-3
059 Привідний фланець, серія HR4011C 1 324549-9
060 Натискна пружина 19-27, серія HR4011C 1 233936-0
061 Захисний ковпачоок 8 1 345581-0
062 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
063-1 Проковзна муфта, серія HR4011С 1 135508-6
↑* Шайба 38 1 267456-2
063-1 містить позиції 58-62
064 Колінчастий вал 1 324550-4
065 Шарикопідшипник 6004LLU 1 211332-2
066 Запобіжне кільце S-20 1 961060-6
067 Вузол зубчастого колеса 1 226648-2
068 Шайба 10 1 253180-3
069-1 SEAL RING 1 424551-3
070-1 Корпус редуктора в зборі 1 158232-4
071 Пластина перемикання 1 419018-4
072 Натискна пружина 5, серія HR4011C 2 233433-6
073 Радиальне ущільнення 15 (сальник) 1 213231-4
074 Втулка 12 1 331596-3
075 Шарикопідшипник 6201LLU 1 211137-0
076 Шайба 12 1 253084-9
077 Вентилятор 70 1 241863-7
078 Якір у зборі 240V 1 513699-7
078 містить позиції 74-77,79,80
079 Ізоляційна прокладка 1 681644-1
080 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
081 Обтічник 1 419870-0
082 Гвинт з внутрішнім шестигранником 2 266418-7
083 Статор 240V 1 625764-1
084 Корпус двигуна (без отвору) 1 419866-1
085 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922256-4
086 BRUSH HOLDER UNIT 1 638393-1
↑* Тримач вугільних щіток 2 643816-6
086 Самонарізний гвинт PT3x10 4 266007-8
087 Вугільні щітки СВ-350, серія HR4011C 1 194160-9
088 З'єднувальний дріт 1 638508-0
089 TAPPING SCREW 4X18 4 266326-2
090 Кришка корпусу двигуна 1 419867-9
091 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
092 Ідентифікаційна етикетка HR4002 1 863632-2
093 Гвинт M5x20 4 911233-1
094 Ручка для валізи 1 419868-7
095 Важіль перемикача 1 419025-7
096 Тримач перемикача, серія HR4011C 1 154626-1
097-2 Вимикач TG71B 1 651922-3
098 Захист кабелю гумовий 10 1 682560-0
099 Кабель 1.5-2-4.0 1 695123-3
100 Клемна панель для кабеля GA5030/4530 1 687140-7
101 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
102 Піногума 1 685725-3
103 NOISE SUPPRESSOR 1 645105-5
104 Кожух ручки 1 419869-5
105 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
106 Пласка шайба 5 4 941101-4
A01 GRIP 36 COMPLETE 1 158131-0
A02-1 GREASE VESSEL SET 1 194683-7
A03 Гвинт M6x14 1 265701-9
A04 Гвинт M8x80 1 266163-4
A05 Обмежувач глибини 1 321248-4
A06 Прижимна пружина 68 1 344491-8
A07 Пластина 1 344492-6
A08 Пластина бокової ручки 68 1 416299-1
A09 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
A10 PLASTIC CARRYING CASE 1 824798-3
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163467-4
A11 Етикетка з номером моделі HR4002 1 805512-6