Схема запасных частей (деталировка) для Перфоратор Makita HR 4001 C

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001-1 Ковпачок стволу 1 286285-4
002 Пружинне кільце 25 1 231984-3
003 Підкладна шайба 28 1 267272-2
004 Кришка свердлильного патрона 1 419015-0
005 Розпірне кільце 1 419002-9
006 Кільце свердлильного патрона, серія HHR4011С 1 324548-1
007 Пружинне кільце 25 1 231984-3
008 Спускова кришка 1 419016-8
009-1 захист втулки 1 419760-7
010-1 шайба 1 267336-2
011 Кільце 45, серія HR4011С 1 262116-1
012 Ущільнювальна шайба 1 421911-0
013 Передній корпус, серія HR4011С 1 154621-1
014 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922353-6
015 Кришка, серія HR4011С 1 154624-5
↑* Наклейка з інструкціями 1 810100-6
016 Напрямна пружини 1 345579-7
017 Натискна пружина 48, серія HR4011C 1 233431-0
018 Напрямна пружини 1 345579-7
019 Блокувальна деталь 1 310161-1
020 Блокувальна деталь 1 310161-1
021-2 Регулювальна втулка, серія HR4011С 1 165633-9
022 Тримач для інструмента, серія HR4011С 1 324542-3
023-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 266437-3
024 Кільце круглого перетину 20 1 213317-4
025 Фторидне кільце 25 1 213392-0
026 Х-кільце круглого перетину 18 1 213281-9
027 Бойок 1 324569-3
028 Гумове кільце 17 1 421901-3
029 Кільце 17 1 324573-2
030 Ковзна втулка 1 419003-7
031 Ударник 1 324571-6
032 Кільце круглого перетину 22 1 213962-5
033 Кільце 33 1 331709-6
034 Натискна пружина 37, серія HR4011C 1 233448-3
035-1 шестірня 1 227509-9
036 Шатун 1 419005-3
037 Кільце круглого перетину 21 1 213379-2
038 Кільце круглого перетину 22 1 213962-5
039 Поршень 1 419004-5
040 Штифт 7 нова модель 1 256197-5
041 Пружинне кільце 31, серія HR4011C 1 233937-8
042 Кільце 33, серія HR4011C 1 257268-1
043 Кільце круглого перетину 30 1 213406-5
044 Кільце круглого перетину 30 1 213406-5
045 Пружинне кільце 32, серія HR4011C 1 233935-2
046 Циліндр 1 324570-8
062 Самонарізний гвинт 5x25 4 266041-8
063 Натискна пружина 7, серія HR4011C 2 233432-8
065 Гвинт M4X18 6 911133-5
066 Самонарізний гвинт 4х14 2 266192-7
067 Кнопка фіксатора 1 419009-5
068 Натискна пружина 3, серія HR4011С 2 233436-0
069 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
070 Важіль перемикання 1 419020-7
071 Важіль редуктора 1 419007-9
072 Кришка корпусу редуктора 1 317925-4
073 Ковпачок редуктора 1 419030-4
074 Ущільнювальне кільце 1 421908-9
075 Напрямна шарнірної пластини 1 419019-2
076 Шарнірна пластина 1 345582-8
080 Корпус редуктора 1 154625-3
↑* Підшипник ковзання 51+D5511 1 214656-5
080 Кільце 40 1 324568-5
081 Пластина 1 423345-3
082 Напрямна 2 419008-7
083 Кільце круглого перетину 18 1 213262-3
084 Шарнірний важіль 1 419006-1
085 Гвинт М4х10 1 911511-9
086 Колінчастий вал 1 324550-4
087 Шарикопідшипник 6004LLU 1 211332-2
088 Запобіжне кільце S-20 1 961060-6
089 Зубчасте колесо 38, серія HR4011C 1 226605-0
090 Шайба 10 1 253180-3
091 Ущільнювальне кільце 1 421907-1
092 Корпус редуктора, серія HR4011C 1 154623-7
↑* Голчастий роликопідшипник 1010 1 212075-9
092 Штифт 4, серія HP4011С 2 268136-3
093 Натискна пружина 5, серія HR4011C 2 233433-6
095 Пластина перемикання 1 419018-4
096 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
097 Захисний ковпачоок 8 1 345581-0
098 Натискна пружина 19-27, серія HR4011C 1 233936-0
099 Привідний фланець, серія HR4011C 1 324549-9
103 Шарикопідшипник 6904LLU 1 211323-3
104-1 Проковзна муфта, серія HR4011С 1 135508-6
↑* Шайба 38 1 267456-2
104-1 містить позиції 96-103
105 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
106 Кришка ручки 1 419036-2
108-1 Вимикач, серія HR4011C new 1 650676-9
109 Тримач перемикача, серія HR4011C 1 154626-1
↑* Сідло клапана з піногуми 1 423344-5
112 Важіль перемикача 1 419028-1
113 Самонарізний гвинт 5x25 4 266041-8
116 Фірмова табличка з основними характеристиками HR 1 861489-5
117 Ручка 1 419039-6
122 З'єднувальний дріт 1 638407-6
123 Лінза 1 419010-0
124 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
124-1 Винт 4X14 BO6050 1 266901-4
125 Контролер 1 631657-2
126 Тримач 1 419024-9
127 Фіксуюча панель для кабеля 1 687169-3
128 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
129 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
129-1 Винт 4X14 BO6050 1 266901-4
130 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
131 Захист кабелю гумовий 10 1 682560-0
132-2 Кабель 1.5-2-4.0 1 695123-3
133 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
134 Кришка корпусу двигуна 1 419032-0
135 Шестигранна гайка M6 1 931303-0
136 Шайба 6 1 253047-5
137 Вентилятор 76 1 241876-8
138 Обтічник 1 419022-3
139 Вугільні щітки СВ-350, серія HR4011C 1 194160-9
140-1 Тримач щіток 1 638715-5
141 Комплект деталей корпусу двигуна, серія HR4011С 1 154619-8
↑* Дискова пластина серія HR4001C 1 345650-7
142 Насадна втулка 1 324390-0
143 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
144 Ізоляційна прокладка 1 681650-6
145-1 Статор HR4011C 1 625758-6
146 Самонарізний гвинт 5X55 2 266095-5
147 Якір у зборі 220-240 V 1 513633-7
147 містить позиції 143,144
148 Пластина обтічника 1 419021-5
149 Шайба 12 1 253084-9
150 Шарикопідшипник 6201LLU 1 211137-0
151 Радиальне ущільнення 15 (сальник) 1 213231-4
152 Втулка 12 1 331596-3
153 Кришка корпусу редуктора 1 419034-6
154 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
155 Корпус перемикача 1 419026-5
156 Гумовий штифт 4 1 263027-3
157 Вимикач ST115A-40 1 651418-4
158 Пластинчаста пружина 1 232209-8
159 Важіль перемикання 1 154635-0
↑* Втулка 4 1 257754-2
159 FLAT FILLISTER HD.PIN 4 1 268138-9
160 Контрольна панель 1 419027-3
161 Піногума 1 421939-8
162 CLEAR LABEL 1 819361-5
A01 SIDE HANDLE 68 ASS'Y 1 134890-0
↑* Тримач ручки 68 1 151769-0
A01 Барашкова гайка M8 1 252640-2
A01 Гвинт з шестигранною голівкою M8x150 1 265439-6
A01 Кулачок бокової ручки 2 417002-3
A01 Бокова ручка 1 417003-1
A02-1 GRIP 36 ASS'Y 1 135209-6
↑* GRIP 36 COMPLETE 1 158131-0
A02-1 Гвинт M6x14 1 265701-9
A02-1 Гвинт M8x80 1 266163-4
A02-1 Обмежувач глибини 1 321248-4
A02-1 Прижимна пружина 68 1 344491-8
A02-1 Пластина 1 344492-6
A02-1 Пластина бокової ручки 68 1 416299-1
A02-1 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
A03-3 PLASTIC CASE SET 1 196183-3
↑* INDICATION LABEL 1 892398-7
A04-1 GREASE VESSEL SET 1 194683-7
A05 Тканинний фільтр 1 443122-7
A07 HR4001C PLASTIC CASE LABEL 2 892057-3