Схема запасных частей (деталировка) для Перфоратор Makita HR 3540 C

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок тримача інструмента 1 286269-2
002 Кришка свердлильного патрона 1 450592-3
003 Пружинне кільце 25 1 231984-3
004 Тримач патрона 1 331823-8
005 Тримач інструмента 2 310257-8
006 Напрямна пружини 1 345928-8
007 Пружина стиснення 52 1 234063-6
008 Тримач пружини 1 345976-7
009 Резинове кільце 13 1 424110-3
018 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922341-3
019 Передній корпус 1 158674-2
↑* OIL SEAL 32 1 213498-4
019 O-RING 39 1 213533-8
019 PLANE BEARING 38 1 214508-0
020 Кільце круглого перетину 53 1 213656-2
021 Розпірне кільце 38 1 257294-0
022 Кільце уретанове 38 1 262143-8
023 Шайба 38 1 267381-7
024 Ствол 1 324900-3
025 Бойок 1 324901-1
026 Кільце круглого перетину 19 1 213309-3
027 Кільце круглого перетину 19 1 213309-3
028 Кільце 24 1 213996-8
029 Кільце 13 1 324899-2
030 Захисна пластина 1 324838-2
031 PIN 6 4 256266-2
032 Циліндр 1 331822-0
033 Втулка 1 450243-8
034 Кільце 29 1 331805-0
035 Шайба 40 1 267360-5
036 Натискна пружина 42 Серія HR3200C 1 234052-1
037 Регулювальна втулка, серія HR4011С 1 450236-5
038 Натискна пружина 34 1 234050-5
039 Приводна втулка 1 331795-7
040 Кільце круглого перетину 26 1 213434-0
041 Бойок 1 324898-4
042 Кільце круглого перетину 18 1 213283-5
043 Кільце круглого перетину 18 1 213283-5
044 Штифт 7 1 256087-2
045 Поршень 1 324918-4
046 Кільце круглого перетину 18 1 213262-3
047 Шатун 1 450235-7
048 Зубчасте колесо 37 1 227531-6
049 Скоба захисного кожуха диска 1 345867-2
064 Самонарізний гвинт 5x25 4 266041-8
065 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922128-3
066 Кришка корпусу редуктора 1 450594-9
067 Самонарізний гвинт 4х14 2 266192-7
068 Кришка корпусу редуктора 1 318201-9
069 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
070 Перемикач 1 450249-6
071 Натискна пружина 3, серія HR4011С 2 233436-0
072 Блокувальна кнопка 1 450250-1
073 Гвинт M4x16 5 911128-8
074 Кришка корпусу редуктора 1 450241-2
075 Кільце круглого перетину 16 1 213223-3
076 Зубчасте колесо 33 HR3200C/10C/10FCT 1 158437-6
077 Ущільнювальне кільце В 1 424064-4
078 Шарнірна пластина 1 345868-0
079 Труба 1 450247-0
079-1 Повітропровід 1 453866-1
080 Гумовий штифт 6 2 263005-3
081 GEAR SHAFT 1 450242-0
081-1 Вісь редуктора 1 452126-8
082 Вузол корпусу редуктора, нова модель 1 158713-8
↑* O-RING 44 1 213579-4
082-1 Вузол корпусу редуктора, нова модель 1 158713-8
↑* O-RING 44 1 213579-4
083 Фільтр 1 443138-2
084 Кільце круглого перетину 8 1 213030-4
085 Ковпак фільтра 1 450238-1
086 Зубчасте колесо 1 450244-6
087 Кільце круглого перетину 16 1 213223-3
087-1 Кільце круглого перетину 14 1 213176-6
088 Тримач ковпачка 1 450237-3
089 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
090 Колінчастий вал 1 324839-0
091 Шарикопідшипник 6004LLU 1 211332-2
092 Запобіжне кільце S-20 1 961060-6
093 Конічна пружина стиснення 1 231991-6
094 Шпонка 4 2 254239-9
095 Муфта 1 324848-9
096 Зубчасте колесо 33 1 227188-3
097 U-подібна шайба 10 1 253197-6
098 Запобіжне кільце серія HR3200C 1 961036-3
099 Захисний ковпак 18 1 345869-8
100 Ущільнювальне кільце А 1 424063-6
101 Корпус передачі 1 158534-8
102 Кільце круглого перетину 28 1 213415-4
103 Зубчасте колесо 9 1 227533-2
104 Шпонка 4 1 254239-9
105 Шарикопідшипник 6001LLU 1 210105-0
106 Проковзна муфта 1 125421-6
107 Розпірне кільце 10 1 257291-6
108 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
109 Обтічник 1 450251-9
110 Радільне ущільнення 12 1 213133-4
112 Шарикопідшипник 6001LLU 1 210105-0
113 Шайба 12 1 253084-9
114 Вентилятор 70 1 241863-7
115 Якір у зборі 1 513748-0
115 містить позиції 112-114,116,117
116 Ізоляційна прокладка 1 681650-6
117 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
118 Самонарізний гвинт 5x45 2 266056-5
119 Статор 220-240V 1 625813-4
120 Комплект деталей корпусу двигуна 1 450252-7
122 Вугільні щітки СВ-350, серія HR4011C 1 194160-9
123 Кришка корпусу двигуна 1 450253-5
124 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
125 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
126 BRUSH HOLDER UNIT 1 638519-5
126-1 Щіткотримач 1 638646-8
127 Контролер 1 631784-5
128 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
128-1 Винт 4X14 BO6050 1 266901-4
129 З'єднувальний дріт 1 638406-8
130 Тримач 1 450246-2
131 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
131-1 Винт 4X14 BO6050 1 266901-4
132 Фіксуюча панель для кабеля 1 687169-3
133 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
134 Лінза ML702-ML902-ML903 1 450240-4
135 Захист кабелю гумовий 10 1 682560-0
136 Кабель 1.5-2-4.0 1 695123-3
137 Самонарізний гвинт 5x25 2 266041-8
140 HR3540C NAME PLATE 1 865375-2
141 Гвинт M5x20 2 911233-1
148 Підпружинена ручка 1 450262-4
149 Важіль перемикача 1 419025-7
150 Тримач перемикача, серія HR4011C 1 154626-1
151 SWITCH TG73B-1 1 650567-4
151-1 Вимикач, серія HR4011C new 1 650676-9
152 Кожух ручки 1 450257-7
153 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
154 FLAT WASHER 22 1 267383-3
155 WAVE WASHER 15 1 267721-9
156 О-кільце 9 1 213083-3
A01 GREASE VESSEL 93G 1 181573-3
A01-1 GREASE VESSEL SET 1 194683-7
A02 GRIP 36 ASS'Y 1 135209-6
↑* Гвинт M6x14 1 265701-9
A02 Гвинт M8x80 1 266163-4
A02 Обмежувач глибини 1 321248-4
A02 Прижимна пружина 68 1 344491-8
A02 Пластина 1 344492-6
A02 Пластина бокової ручки 68 1 416299-1
A02 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
A03 PLASTIC CARRYING CASE 1 824819-1
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163467-4
A04 Тканинний фільтр 1 443122-7
A05 CAUTION CARD 1 810409-6