Схема запасных частей (деталировка) для Перфоратор Makita HR 3000 C

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок 40 HR3000C 1 286253-7
002 Кришка патрона HR3000C 1 417027-7
003 Пружина стиснення 38 1 233203-3
004 Пружинна шайба 17 червона 1 231979-6
005 Штифт 8 нова модель 1 256447-8
006 Кільце патрона 1 323820-8
007 Пласка пружина 26 1 232190-3
008 Пружинна шайба 30.5 червона 1 231936-4
009 Направляюча пружини 1 323819-3
010 Пружина стиснення 35 1 233234-2
011 Направляюча шайба HR3000C 1 344841-7
012 Корпус ущільнювача 1 417015-4
013 Кільце круглого перетину 46 1 213615-6
014 Радиальне ущільнення 28 (сальник) 1 213436-6
015 Запобіжне кільце R-52 1 962251-2
017 Запобіжне кільце S-28 1 961108-4
018 Шарикопідшипник 60/28LLU 1 211422-1
019 Сталева кулька 7.0 1 216022-2
020 Ствол HR3000C 1 323912-3
021 Штифт 8 4 256293-9
022 Спеціальне кільце 1 213321-3
023 Кільце круглого перетину 15 1 213228-3
024 Бойок 1 323913-1
025 Кільце круглого перетину 15 1 213228-3
026 Спеціальне кільце 1 213321-3
027 RUBBER RING 13 1 421703-7
027-1 Гумове кільце 13 нова модель 1 421830-0
028 Втулка 12 HR3000C 1 331555-7
029 Шайба 19 HR3000C 1 267753-6
030 Штифт 2.5 3 256176-3
031 PIN HOLDER 1 417023-5
031-1 Штифтовий тримач нова модель 1 418023-8
032 Ударник 1 323936-9
033 Кільце круглого перетину 18 1 213274-6
034 Циліндр 25 1 331559-9
035 Втулка 50 1 331563-8
036 Пружина стиснення 40 1 233253-8
037 Фіксуюче кільце 1 417020-1
038 Кільце 29 1 331557-3
039 Пружина стиснення 34 1 233254-6
040 Втулка 1 331558-1
041 Кільце круглого перетину 26 1 213435-8
042 Зубчасте колесо 37 1 226783-6
043 Кільце круглого перетину 18 1 213274-6
044 Кільце круглого перетину 18 1 213274-6
045 Штифт 7 1 256292-1
046 Поршень 1 417021-9
047 Повзун 1 417016-2
048 Прижимна пружина 63 1 344811-6
049 Гвинт M8x80 1 266163-4
050 Пластина 1 344492-6
051 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
052 Пластина бокової ручки 63 1 417026-9
053 Гвинт M6x14 1 265701-9
054 GRIP 36 COMPLETE 1 152554-4
055 Гвинт M4x12 1 911118-1
056 Кришка редуктора 1 151697-9
↑* INDICATION LABEL 1 816356-9
057 Пилозахисна шайба 1 421704-5
058 Кільце круглого перетину 20 1 213304-3
059 Важіль перемикання 1 151693-7
060 Штифт 4 1 256219-1
061 Блокувальна кнопка 1 417018-8
062 Пружина стиснення 2.4 1 233188-3
063 Eтикетка 816329-2 1 816329-2
064 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5 1 265077-4
065 Кільце круглого перетину 4 1 213023-1
066 Перемикач 1 151694-5
067 Картер редуктора 1 151709-8
068 Кришка корпусу редуктора 1 416124-6
068-1 Кришка корпусу редуктора 1 416124-6
069 Кільце круглого перетину 30 1 213406-5
070 Самонарізний гвинт 5x30 4 266173-1
071 Кільце круглого перетину 10 1 213070-2
072 Зубчасте колесо 21 1 151758-5
073 Ручка 1 417014-6
074 Важіль перемикача 1 416284-4
075 Вимикач TG71B 1 651922-3
075-1 SWITCH C3PA-1112 1 650677-7
075-2 Вимикач TG71B 1 651922-3
075-3 SWITCH C3PA-1112 1 650677-7
076 Кришка вимикача 1 416126-2
077 Піногума 1 421583-1
078 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
079 Кожух ручки 1 417028-5
080 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
081 Фіксуюча панель для кабеля нова модель 1 687053-2
082 Захист кабелю гумовий 10 1 682560-0
083K_ Кабель 1.5-2-4.0 1 695123-3
084 Самонарізний гвинт 5x20 4 266021-4
085 Акриловий штифт 5 2 416285-2
086 Гвинт M5x20 2 911233-1
087 Кривошип 1 323915-7
088 Шпонка 4 2 254239-9
089 Шарикопідшипник 6004LLU 1 211332-2
090 Запобіжне кільце S-20 1 961060-6
091 RETAINING RING R-42 1 962211-4
092 Конічна пружина стиснення 1 231991-6
093 Втулка 1 223130-2
094 Зубчасте колесо 34 1 226514-3
095 Шайба 10 1 253878-2
096 Запобіжне кільце S-10 1 961006-2
097 Радиальне ущільнення 10 (сальник) 1 213071-0
098 Втулка 10 1 331564-6
099 Шарикопідшипник 6000LU 1 210058-3
100 Розпірна шайба 10 1 253171-4
101 Шестірня 10 1 226782-8
102 Шпонка 4 1 254202-2
103 Шарикопідшипник 6001LLU 1 211138-8
104 TORQUE LIMITER COMPLETE 1 151692-9
104-1 Муфта ковзання (нова модель) 1 152955-6
105 Запобіжне кільце S-10 1 961006-2
106 Шарикопідшипник 608 2RS 1 210024-0
107 Шайба 15 1 253314-8
108 Ущільнювальне кільце 1 421702-9
109 Картер редуктора 1 151695-3
110 Обтічник 1 417010-4
111A_ Статор 220-240V 1 634348-4
112 Самонарізний гвинт 5x50 2 266046-8
113 Підпора компл. 1 632933-7
114B_ ARMATURE ASS'Y 220-240V 1 516383-3
114B_ містить позиції 115,116
114B1 Якір у зборі 220-240V нова модель 1 513518-7
114B1 містить позиції 115,116
114B2 Якір у зборі 220-240V нова модель 1 513518-7
114B2 містить позиції 98,115,116
115 Ізоляційна прокладка 1 681650-6
116 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
117 Корпус двигуна 1 151840-0
↑* Блок з'єднувального дроту 1 632925-6
117 BRUSH HOLDER 1 643754-2
117 BRUSH HOLDER 5X11 1 643757-6
118 NAME PLATE HR3000C 1 851772-8
119 A.C. CARBON BRUSH CB-304 1 191961-6
119-1 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-323(CB-304) 1 193922-2
119-2 Вугільні щітки СВ-327 1 194285-9
120 Ковпачок тримача щітки 2 643750-0
120-1 HOLDER CAP 7-11 2 643515-0
121 Гумовий штифт 4 2 263002-9
122 Кожух тримача щітки 2 417024-3
123 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
124 Втулка 7 1 323937-7
124-1 Втулка 7 нова модель 1 324261-1
125 Вентилятор 70 1 241863-7
126 Шайба 6 1 253047-5
126-1 Пласка шайба 6 1 941151-9
127 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
127-1 Шестигранна гайка M6-10 1 252153-3
128 Кришка корпусу двигуна 1 417012-0
129 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
130 Важіль фіксатора 1 417017-0
131B_ Контроллер 1 631369-7
132 Шайба 28 1 267088-5
133 Кільце уретанове 28 1 262088-0
134 Шайба 7 1 253133-2
A01 GREASE VESSEL 93G 1 181573-3
A01-1 GREASE VESSEL 93G 1 181573-3
A01-2 GREASE VESSEL SET 1 194683-7
A02 Обмежувач глибини 1 321248-4
A03 PLASTIC CARRYING CASE 1 824559-1
↑* Замок для валізки 2 416401-6
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163467-4
A03 MAKITA LOGO LABEL 1 819145-1
B01 GRIP 36 ASS'Y 1 134889-5
B01 містить позиції 48-54,A02
E01 Етикетка MAKITA 2 819001-5