Схема запасных частей (деталировка) для Перфоратор Makita HR 2800

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок 35 1 286263-4
002 Пружинне кільце 19 1 233940-9
003 Кришка патрона 1 417629-9
004 Кільце 21 1 257241-1
005 Направляюча шайба 1 345187-4
006 Пружина стиснення 21-29 1 233916-6
007 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922241-7
008-1 GRIP 36 COMPLETE 1 158057-6
↑* Шестигранна гайка M8 1 931402-8
009 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X110 1 921919-9
010 Тримач ручки 20 HR2800 1 419975-6
011 Передній корпус 1 158288-7
↑* NEEDLE BEARING 3012 1 212403-8
011 Радіальне ущільнення 1 213345-9
012 Шайба 31 1 267354-0
013 пуліоританове кільце 1 262133-1
014 Шайба 31 1 267354-0
018 Кільце круглого перетину 46 1 213620-3
019 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922128-3
020 Кришка картера 1 419984-5
021 Сталева кулька 7.0 1 216022-2
022-1 Тримач інструменту в зборі HR2810 1 123191-1
↑* Тримач інструмента 1 158285-3
022-1 містить позиції 23-31
023-1 Радільне ущільнення 9 1 213344-1
024 Стопорне кільце 1 961140-8
025 Втулка 9 1 331769-8
026 Бойок BHR240RFE/HR2230 1 324669-9
027 Кільце 10 метал НR2450T 1 324402-9
028 Демферна шайба 13 1 421955-0
029 Корпус для кільця круглого перетину 1 324216-6
030 Кільце 9 1 213073-6
031 Пружинна шайба 28 1 233917-4
032 Шайба 29 1 267105-1
033 Натискна пружина 30 1 234021-2
034 Приводна втулка 1 331770-3
035 Кільце круглого перетину 26 1 213435-8
036 Штифт 6 1 256099-5
037 Ударник (стара модель) 1 324733-6
038 Кільце круглого перетину 16 1 213227-5
039 Поршень циліндра 1 331776-1
040 Пружинне кільце 21 1 233954-8
041 Вузол шатуна 1 158282-9
↑* Голчатий роликопідшипник 810 1 212043-2
042 Шестірня редуктора 1 227532-4
043 гвинт 4 266420-0
048 Кільце круглого перетину 18 1 213262-3
049 важіль в зборі 1 162256-4
050 кришка фільтра 1 419988-7
051 Кільце круглого перетину 16 1 213218-6
052 Фільтр 1 443129-3
053 Кришка корпусу редуктора 1 419987-9
054 Кільце круглого перетину 30 1 213406-5
055-1 Корпус передачі 1 158289-5
056 Колінчастий вал 1 324793-8
057 Шарикопідшипник 6002LLU 1 211232-6
058 Запобіжне кільце S-15 1 961055-9
059 пружина 1 233951-4
060 Муфта 1 223167-9
061 шестірня 1 226653-9
062 Шайба 8 1 267353-2
063 Стопорне кільце 1 961034-7
064 кришка шайби 1 345818-5
065 Шпонка 4 2 254239-9
066 Шестірня 9 1 227524-3
067 Шпонка 4 1 254239-9
068 Шарикопідшипник 6001LLU 1 210105-0
069 Проковзна муфта 1 125386-2
070 Запобіжне кільце S-10 1 961006-2
071 Шарикопідшипник 608 2RS 1 210024-0
072 Кільцеве ущільнення 1 424028-8
073 Корпус передачі 1 158287-9
074 Кільце круглого перетину 26 1 213445-5
075-1 сальник 1 213678-2
076 Втулка 10 1 331775-3
077 Шарикопідшипник 6000LLU 1 210054-1
078 Розпірна шайба 10 1 253171-4
079 вентилятор 1 240095-3
080 Якір у зборі 240 В 1 515294-9
080 містить позиції 79,82,83
081 Самонарізний гвинт 4x70 2 266325-4
082 Шарикопідшипник 627DDW 1 210023-2
083 Ізоляційна прокладка 1 681656-4
084 Обтічник 1 419989-5
085 Статор у зборі 240V 7104L 1 526584-5
↑* Контакт HR2800 2 654283-0
085 З'єднувач корпусу HR2800 1 686044-0
086 Корпус мотора HR2810 1 419981-1
087 Тримач вугільних щіток 2 643766-5
088 гвинт 2 266421-8
089 Вугільні щітки СВ-325 1 194074-2
091 Кришка корпусу двигуна 1 419983-7
092 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
093 Електричний зєднувач 1 638568-2
094 З'єднувальний дріт 1 638567-4
095 З'єднувальний дріт 1 638566-6
096 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
097 Важіль перемикання 1 158284-5
101 Підпружинена ручка 1 419977-2
102 Гвинт M5X35 2 911258-5
103 гвинт 2 266420-0
104 Фірмова табличка з основними характеристиками HR28 1 863909-5
105 Важіль перемикача 1 419992-6
109 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
110 Важіль перемикача 1 419990-0
111 Тримач перемикача, серія HR4011C 1 158281-1
112 Вимикач 4157KB 1 650591-7
113 Кожух ручки 1 419980-3
114 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
115 Кабель 1.0-2-4.0 1 665890-4
116 Захист кабелю гумовий 1 682573-1
117 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
118 Фіксуюча панель для кабеля 1 687169-3
119 Піногума 1 685722-9
120-1 CLEAR LABEL 1 892373-3
A01 Обмежувач глибини 1 324219-0
A02 PLASTIC CARRYING CASE 1 824789-4
↑* Шток 1 324207-7
A02 Замок для валізки 2 417724-5
A02 Ручка 1 419216-0
A03 HR2800 PLASTIC CASE LABEL 1 807T86-3