Схема запасных частей (деталировка) для Перфоратор Makita HR 2470 T

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
007 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8x120 1 921923-8
008 Шестигранна шайба 1 345280-4
009 Скобка тримача ручки 1 417630-4
010 GRIP 36 COMPLETE 1 158057-6
↑* Шестигранна гайка M8 1 931402-8
013 Перемикач 1 162245-9
014 Натискна пружина 3 1 233459-8
015 Блокувальна кнопка 1 419192-8
016 Кільце круглого перетину 17 1 213278-8
017 Корпус передачі 1 158216-2
↑* Радіальне ущільнення 1 213345-9
018 Самонарізний гвинт 4x35 4 266351-3
019 Голчатий роликопідшипник 1 153290-5
020 Пружинне кільце 29 1 233929-7
021-1 Шайба 31 BHR240RFE/HR2470 1 267460-1
022 Натискна пружина 32 1 233401-9
023 Зубчасте колесо 51 1 227109-5
025 Тримач в зборі 1 158307-9
026 Шайба 28 1 267229-3
027 Втулка 9 1 331769-8
028 Бойок 1 324796-2
029 Кільце 10 метал НR2450T 1 324402-9
030 Демферна шайба 13 1 421955-0
031 Корпус для кільця круглого перетину 1 324216-6
032 Кільце 9 1 213073-6
033 Пружинна шайба 28 1 233917-4
034 Ударник (стара модель) 1 324733-6
035 Кільце круглого перетину 16 1 213227-5
036 Поршень циліндра 1 318132-2
037 Шайба 12 1 267104-3
038 Шарнір HR2020-2450/F 1 324215-8
039 Шайба 12 1 267104-3
040 О-кільце 63 1 213727-5
041-1 BALL BEARING 606ZZ 1 210028-2
042 Запобіжне кільце S-7 1 961003-8
043 Пружина стиснення 7 1 233343-7
044-1 Втулка 1 331992-5
045 Кулачковий вал 1 324668-1
046 Підшипник, що самовстановлюється 10 нова модель 1 219014-0
047 Зубчасте колесо 26 1 226656-3
048 Гвинт з внутрішнім шестигранником M4x12 2 266273-7
049 Тримач підшипника 1 345179-3
050 Шайба 8 1 267234-0
051-1 Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
052 Кільце 8 1 324212-4
053 Запобіжне кільце E-4 1 961011-9
054 Пружина стиснення 6 1 233342-9
055 Змінна пластина 1 345363-0
056-1 Внутрішній флянець HR2470 1 141574-3
058 Кільце круглого перетину 26 1 213407-3
059 масляний ущільнювач 1 213077-8
060 BALL BEARING 6000DDW 1 210059-1
061 Шайба 10 1 267213-8
062 вентилятор 1 240092-9
063 Якір у зборі 240 В 1 515289-2
063 містить позиції 60-62,64,65
064-1 Ізоляційна шайба 1 681670-0
065 Шарикопідшипник 627DDW 1 210023-2
066 шайба 1 267804-5
067 TAPPING SCREW 4X60 2 266334-3
068 Тримач 2 344871-8
069 Обтічник 1 419716-0
070 Статор 240V 1 626579-9
071 Комплект деталей корпусу двигуна 1 419731-4
072 HR2470T NAME PLATE 1 863549-9
073 Вугільні щітки СВ-325 1 194074-2
074 Вузол тримача вугільних щіток 1 638500-6
075 Вимикач 1 650588-6
076 HR2470T SERIAL N0.LABEL 1 814964-0
077 Захист кабелю гумовий 10 1 682566-8
078 Кабель 1.0-2-4.0 1 665890-4
079 Тримач 1 687260-7
080 Самонарізний гвинт 4x22 1 266324-6
082 Кожух ручки 1 419717-8
083 Самонарізний гвинт 4x22 1 266324-6
084 Самонарізний гвинт 4x22 2 266324-6
085 Запобіжне кільце E-3 2 961017-7
086 Направляючий башмак 1 417796-0
087 Пружина стиснення 4 2 233344-5
088 Самонарізний гвинт 4x25 2 266374-1
089 Фіксатор 1 163430-7
090 Зубчасте колесо 10 1 227179-4
091 Пласка шайба 5 1 941102-2
094 TOOL HOLDER SET 1 194080-7
094 містить позиції 95-111
095 Ковпачок 35 1 286263-4
096 Пружинне кільце 19 1 233940-9
097 Ковпачок патрона 1 418217-5
098 Тримач 1 345333-9
099 Сталева кулька 7.0 1 216022-2
100 Направляюча шайба 1 345187-4
101 Пружина стиснення 21-29 1 233916-6
102 Шайба 21 1 267279-8
103 Тримач для інструмента 1 324355-2
104 Сталева кулька 6 2 216013-3
105 Зворотна пружина 31 1 231669-1
106 Установлювальне кільце 1 345334-7
107 Змінний ковпачок 1 418218-3
108 Сталева кулька 5.0 1 216018-3
109 Пластинчаста пружина 1 345335-5
110 Шайба 24 1 267270-6
111 Пружинне кільце 21 1 233924-7
112-1 Прозора табличка 1 892830-1
113-1 Прозора табличка 1 892829-6
A01 DRILL CHUCK SET 1 194079-2
↑* Гвинт M6X22 1 251425-3
A01 CHUCK HOLDER 1 324353-6
A01 Втулка 1 418216-7
A01-1 DRILL CHUCK SET 1 194079-2
A01-1 CHUCK HOLDER 1 324353-6
A01-1 Втулка 1 418216-7
A02 Обмежувач глибини 1 324219-0
A03 PLASTIC CARRYING CASE 1 824799-1
↑* Вал 1 324319-6
A03 Замок для валізки 2 417724-5
A03 Ручка 1 419216-0
A04 HR2470T PLASTIC CASE LABEL 1 805441-3
A04-1 HR2470T PLASTIC CASE LABEL 1 893699-6