Схема запасных частей (деталировка) для Перфоратор Makita HR 2470

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок 35 1 286263-4
002 Пружинне кільце 19 1 233940-9
003 Кришка патрона 1 417629-9
004 Кільце 21 1 257241-1
005 Направляюча шайба 1 345187-4
006 Пружина стиснення 21-29 1 233916-6
007 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8x120 1 921923-8
008 Шестигранна шайба 1 345280-4
009 Скобка тримача ручки 1 417630-4
010 GRIP 36 COMPLETE 1 158057-6
↑* Шестигранна гайка M8 1 931402-8
013 Перемикач 1 162245-9
014 Натискна пружина 3 1 233459-8
015 Блокувальна кнопка 1 419192-8
016 Кільце круглого перетину 17 1 213278-8
017 Корпус передачі 1 158216-2
↑* Радіальне ущільнення 1 213345-9
018 Самонарізний гвинт 4x35 4 266351-3
019 Голчатий роликопідшипник 1 153290-5
020 Пружинне кільце 29 1 233929-7
021-1 Шайба 31 BHR240RFE/HR2470 1 267460-1
022 Натискна пружина 32 1 233401-9
023 Зубчасте колесо 51 1 227109-5
024 Сталева кулька 7.0 1 216022-2
025-1 Тримач для інструмента HR2470/F, нова модель 1 158574-6
026 Шайба 28 1 267229-3
027 Втулка 9 1 331769-8
028 Бойок BHR240RFE/HR2230 1 324669-9
029 Кільце 10 метал НR2450T 1 324402-9
030 Демферна шайба 13 1 421955-0
031 Корпус для кільця круглого перетину 1 324216-6
032 Кільце 9 1 213073-6
033 Пружинна шайба 28 1 233917-4
034 Ударник (стара модель) 1 324733-6
035 Кільце круглого перетину 16 1 213227-5
036 Поршень циліндра 1 318132-2
037 Шайба 12 1 267104-3
038 Шарнір HR2020-2450/F 1 324215-8
039 Шайба 12 1 267104-3
040 О-кільце 63 1 213727-5
041A Шарикопідшипник 606ZZ 1 211012-0
041-1A BALL BEARING 606ZZ 1 210028-2
041-1B BALL BEARING 606ZZ 1 210028-2
041-1C BALL BEARING 606ZZ 1 210028-2
042 Запобіжне кільце S-7 1 961003-8
043 Пружина стиснення 7 1 233343-7
044-1 Втулка 1 331992-5
045 Кулачковий вал 1 324668-1
046 Підшипник, що самовстановлюється 10 нова модель 1 219014-0
047 Зубчасте колесо 26 1 226656-3
048 Гвинт з внутрішнім шестигранником M4x12 2 266273-7
049 Тримач підшипника 1 345179-3
050 Шайба 8 1 267234-0
051A Шарикопідшипник 608ZZ 1 211032-4
051-1A Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
051-1B Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
051-1C Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
052 Кільце 8 1 324212-4
053 Запобіжне кільце E-4 1 961011-9
054 Пружина стиснення 6 1 233342-9
055 Змінна пластина 1 345363-0
056-1 Внутрішній флянець HR2470 1 141574-3
058 Кільце круглого перетину 26 1 213407-3
059 масляний ущільнювач 1 213077-8
060 BALL BEARING 6000DDW 1 210059-1
061 Шайба 10 1 267213-8
062 вентилятор 1 240092-9
063 Якір у зборі 240 В 1 515289-2
063 містить позиції 60-62,64,65
064-1 Ізоляційна шайба 1 681670-0
065 Шарикопідшипник 627DDW 1 210023-2
066 шайба 1 267804-5
067 TAPPING SCREW 4X60 2 266334-3
068 Тримач 2 344871-8
069 Обтічник 1 419716-0
070 Статор 240V 1 626579-9
071A Комплект деталей корпусу двигуна 1 419731-4
071B MOTOR HOUSING 1 453882-3
071C Комплект деталей корпусу двигуна 1 419731-4
072 Фірмова табличка з основними характеристиками HR24 1 863538-4
073 Вугільні щітки СВ-325 1 194074-2
074 Вузол тримача вугільних щіток 1 638500-6
075 Вимикач 1 650588-6
076 Етикетка Сер. № HR2470 1 814963-2
077 Захист кабелю гумовий 10 1 682566-8
078 Кабель 1.0-2-4.0 1 665890-4
079 Тримач 1 687260-7
080 Самонарізний гвинт 4x22 1 266324-6
082A Кожух ручки 1 419717-8
082B HANDLE COVER 1 453881-5
082C Кожух ручки 1 419717-8
083 Самонарізний гвинт 4x22 1 266324-6
084 Самонарізний гвинт 4x22 2 266324-6
085 Запобіжне кільце E-3 2 961017-7
086 Направляючий башмак 1 417796-0
087 Пружина стиснення 4 2 233344-5
088 Самонарізний гвинт 4x25 2 266374-1
089 Фіксатор 1 163430-7
090 Зубчасте колесо 10 1 227179-4
091 Пласка шайба 5 1 941102-2
092-1 Прозора табличка 1 892830-1
093-1 Прозора табличка 1 892829-6
094-1 Ствол 1 123100-0
094-1 містить позиції 20-23,25,27-33
A01 Обмежувач глибини 1 324219-0
A02A PLASTIC CARRYING CASE 1 824799-1
↑* Вал 1 324319-6
A02A Замок для валізки 2 417724-5
A02A Ручка 1 419216-0
A02B PLASTIC CARRYING CASE 1 821544-5
↑* Замок для валізки 2 417724-5
A02C ALUMINUM CASE 1 823301-7
A03A Наклейка на валізу HR2470 1 805439-0
A03B HR2470WX PLASTIC CASE LABEL 1 800D50-7
A03C BIT F SDS-PLUS HAMMERS 7X160 1 D-00119
A03-1A HR2470 PLASTIC CASE LABEL 1 805453-6
A03-1B HR2470WX PLASTIC CASE LABEL 1 806J68-2
A04B BIT F SDS-PLUS BIT 5.5X160 1 D-16106
A04C BIT F SDS-PLUS HAMMERS 8X160 1 D-00131
A05B BIT F SDS-PLUS HAMMERS 6X160 1 D-00066
A05C BIT F SDS-PLUS HAMMERS 10X160 1 D-00175
A06B BIT F SDS-PLUS HAMMERS 6.5X160 1 D-00094
A07B BIT F SDS-PLUS HAMMERS 7X160 1 D-00119
A08B BIT F SDS-PLUS HAMMERS 8X160 1 D-00131
A09B BIT F SDS-PLUS HAMMERS 10X160 1 D-00175
A10B BIT F SDS-PLUS HAMMERS 12X160 1 D-00228
A11B BIT F SDS-PLUS HAMMERS 15X160 1 D-00284
A12B COLD CHISEL FOR SDS-PLUS 1 D-19168
A13B BULL POINT 160 1 D-08034