Схема запасных частей (деталировка) для Перфоратор Makita HR 2440

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок 35 1 286263-4
002 RING SPRING 19 1 233915-8
002-1 Пружинне кільце 19 1 233940-9
003 Кришка патрона 1 417629-9
004 Кільце 21 1 257241-1
005 Направляюча шайба 1 345187-4
006 Пружина стиснення 21-29 1 233916-6
007 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8x120 1 921923-8
008 Скобка тримача ручки 1 417630-4
008-1 Скобка тримача ручки 1 417630-4
009 GRIP 36 ASS'Y 1 134943-5
↑* Ручка 36 1 152521-9
009 містить позиції 7,8
009-1 GRIP 36 ASS'Y 1 134943-5
↑* Ручка 36 1 152521-9
009-1 містить позиції 7,8,78
009-2 GRIP 36 ASS'Y 1 135302-6
↑* Вузол ручки 1 153503-4
009-2 містить позиції 7,8,78
010 Самонарізний гвинт 4x45 4 266069-6
010-1 шуруп 4 266425-0
011 Ковпачок 1 417628-1
012 Важіль перемикання 1 153289-0
012-1 Вузол важеля перемикання, нова модель 1 184678-8
↑* Важіль перемикання 1 153289-0
012-1 містить позиції 11,39
013 Кільце круглого перетину 17 1 213278-8
014 Корпус редуктора 1 183442-4
↑* Масляний ущільнювач 25 HR2440/F/1830 1 213535-4
014 містить позиції 15
015 Голчатий роликопідшипник 1 153290-5
016 Пружинна шайба 28 1 233918-2
017 Шайба 30 1 267228-5
018 Пружина стиснення 31 1 233328-3
019 Зубчасте колесо 51 1 227019-6
020 Сталева кулька 7.0 1 216022-2
021 Тримач інструмента 1 153288-2
022 Шайба 28 1 267229-3
023 Кільце круглого перетину 12 1 213128-7
024 IMPACT BOLT 1 324213-2
024-1 IMPACT BOLT 1 324278-4
025 Кільце 9 1 324218-2
026 Кільце круглого перетину 15 1 213232-2
027 Корпус для кільця круглого перетину 1 324216-6
028 Кільце 9 1 213073-6
029 Пружинна шайба 28 1 233917-4
030 Ударник 1 324214-0
031 Кільце круглого перетину 16 1 213227-5
032 Поршень циліндра 1 317517-9
033 Шайба 12 1 267104-3
034 Шарнір HR2020-2450/F 1 324215-8
035 Шайба 12 1 267104-3
036 Шарикопідшипник 606ZZ 1 211012-0
036-1 BALL BEARING 606ZZ 1 210028-2
037 Шайба 12 1 253744-3
038 Пружина стиснення 12 1 233347-9
039 CLUTCH CAM 1 324152-6
039-1 Зчеплення, нова конструкція 1 324469-7
040 Зубчасте колесо 10 1 227029-3
041 Підшипник, що самовстановлюється 10 нова модель 1 219014-0
042 Зубчасте колесо 26 1 226550-9
043 Гвинт з внутрішнім шестигранником M4x12 2 266273-7
044 Тримач підшипника 1 345179-3
045 Шайба 8 1 267234-0
046 Шарикопідшипник 608ZZ 1 211032-4
046-1 Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
047 Кільце 8 1 324212-4
048 Кільце круглого перетину 68 1 213725-9
049 INNER HOUSING COMPLETE 1 153287-4
049-1 INNER HOUSING COMPLETE 1 153611-1
049-2 Внутрішній корпус нова модель 1 153686-0
050 Кільце круглого перетину 24 1 213380-7
051 Шарикопідшипник 609LLU 1 210060-6
052 Шайба 9 1 267231-6
053 FAN 60 1 240047-4
053-1 Робоче колесо вентилятора 60 1 240084-8
054 ARMATURE ASS'Y 220-240V 1 517378-9
054 містить позиції 51,52,53,55,56
054-1 Якір у зборі 220-240V 1 515668-4
054-1 містить позиції 51,52,53,55,56
055 Ізоляційна прокладка 1 681636-0
056 Шарикопідшипник 607LLB 1 211021-9
057 Самонарізний гвинт 4x60 2 266052-3
057-1 TAPPING SCREW 4X60 2 266334-3
058 BAFFLE PLATE 1 417631-2
058-1 Обтічник 1 419201-3
059 Статор 220-240V 1 633488-5
060 MOTOR HOUSING 1 183409-2
060 містить позиції 64
060-1 MOTOR HOUSING SET 1 183951-3
060-1 містить позиції 64
060-2 MOTOR HOUSING 1 418084-8
061 NAME PLATE HR2440 1 853556-0
062 Прокладка 2 689111-0
063 Тримач щітки 1 643988-7
064 Етикетка MAKITA 1 819063-3
065 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-419 1 191962-4
066 Тримач щітки 1 643989-5
067 HR2440 SERIAL NUMBER LABEL 1 815924-5
067-1 HR2440 SERIAL NUMBER LABEL 1 815967-7
068 Вимикач TG813TLB-1 1 650508-0
069 Кришка направляючої 1 153284-0
↑* Гумовий штифт 4 2 263002-9
070 TAPPING SCREW 4X25 1 265999-8
070-1 Самонарізний гвинт 4x25 1 266374-1
071 Захист кабелю гумовий 10 1 682566-8
072 Кабель 1.0-2-4.0 1 665890-4
073 Шумоподавлювач 1 645253-0
074 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
074-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
075 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
075-1 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
076 TAPPING SCREW 4X25 2 265999-8
076-1 Самонарізний гвинт 4x25 2 266374-1
077 Гумове кільце 19 1 421494-0
078 Шестигранна шайба 1 345280-4
079 Шайба 9 нова модель 1 267271-4
080 STOPPER PLATE 1 345362-2
080-1 Пластина стопора, нова модель 1 345519-5
081 Натискна пружина 5 до 153686-0 1 233388-5
082 Запобіжне кільце E-4 1 961011-9
A01 Обмежувач глибини 1 324219-0
A02 PLASTIC CARRYING CASE 1 824650-5
↑* Замок для валізки 2 417724-5
A02 MAKITA LOGO LABEL 1 819144-3
A03B CHUCK ADAPTER ASS'Y 1 122573-4
A04B KEYLESS DRILL CHUCK 1 192892-2
A05B KEYLESS DRILL CHUCK ASSEMBLY 1 122823-7
↑* KEYLESS DRILL CHUCK 1 192892-2
A05B CHUCK ADAPTER ASS'Y 1 122573-4
A05B CHUCK ADAPTER (SDS-PLUS) 1 D-14093