Схема запасных частей (деталировка) для Перфоратор Makita HR 2432

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Фітинг 1 421396-0
002 Шайба 28 1 267091-6
003 MAKITA LABEL 1 819071-4
004 Пилозбірник 25R 1 414799-5
005 Пилозбірник 25L 1 414800-6
006 Самонарізний гвинт 4x16 1 265926-5
007 THUMB SCREW M4X24 1 265706-9
008 Ущільнюючий ковпачок 1 421384-7
009 STOPPER RING 1 414795-3
010 PIPE HOLDER 1 417156-6
011 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
012 Пласка шайба 6 1 941151-9
013 THUMB SCREW M6X30 1 265705-1
014 Трубка-тримач 1 414797-9
015 Трубка 1 414796-1
016 Пружина стиснення 25 1 233015-4
017 Пружинний упор 1 414794-5
018 Шланг 19 1 414898-3
019 Манжета 19-22 1 417153-2
020 Пилозбірник для HR2432 1 122709-5
020 містить позиції 1-19
021 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8x120 1 921923-8
022 Шестигранна шайба 1 345280-4
023 Скобка тримача ручки 1 417630-4
024-1 Вузол ручки 1 153503-4
025-1 Бічна ручка для HR2021/HR2022/HR2432/HR2441/HR2445/HR2451/HR2452/HR2453/HR2454/HR2455 1 135302-6
025-1 містить позиції 21-24
026 Ковпачок 35 1 286263-4
027-1 Пружинне кільце 19 1 233940-9
028 Кришка патрона 1 417629-9
029 Кільце 21 1 257241-1
030 Направляюча шайба 1 345187-4
031 Пружина стиснення 21-29 1 233916-6
032 Самонарізний гвинт 4x45 4 266069-6
033 Ковпачок 1 417794-4
034 Важіль перемикача 1 162229-7
035 Пружина стиснення 3 1 233341-1
036 Блокувальна кнопка 1 417795-2
037 Кільце круглого перетину 17 1 213278-8
038 Корпус редуктора 1 183441-6
038 містить позиції 39
039 Голчатий роликопідшипник 1 153290-5
040 Запобіжне кільце E-3 2 961017-7
041 Направляючий башмак 1 417796-0
042 Пружина стиснення 4 2 233344-5
043 Фіксатор 1 163430-7
044 TAPPING SCREW 4X25 2 265999-8
045 Пружинна шайба 28 1 233918-2
046 Шайба 30 1 267228-5
047 Пружина стиснення 31 1 233328-3
048 Зубчасте колесо 51 1 227028-5
049 Сталева кулька 7.0 1 216022-2
050 Тримач інструмента 1 153365-0
051 Шайба 28 1 267229-3
052 Кільце круглого перетину 12 1 213128-7
053 Бойок нова модель 1 324396-8
054 Кільце 9 1 324218-2
055 Кільце круглого перетину 15 1 213232-2
056 Корпус для кільця круглого перетину 1 324216-6
057 Кільце 9 1 213073-6
058 Пружинна шайба 28 1 233917-4
059 Ударник 1 324214-0
060 Кільце круглого перетину 16 1 213227-5
061 Поршень циліндра 1 331632-5
062 Шайба 12 1 267104-3
063 Шарнір HR2020-2450/F 1 324215-8
064 Шайба 12 1 267104-3
065 Шарикопідшипник 606ZZ 1 211012-0
065-1 BALL BEARING 606ZZ 1 210028-2
066 Запобіжне кільце S-7 1 961003-8
067 Пружина стиснення 7 1 233343-7
068 Зубчасте колесо 10 1 226399-7
069-1 Втулка 1 331993-3
070 Кулачковий вал 1 324248-3
071 Підшипник, що самовстановлюється 10 нова модель 1 219014-0
072 Зубчасте колесо 26 1 226550-9
073 Гвинт з внутрішнім шестигранником M4x12 2 266273-7
074 Тримач підшипника 1 345179-3
075 Шайба 8 1 267234-0
076 Шарикопідшипник 608ZZ 1 211032-4
076-1 Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
077 Кільце 8 1 324212-4
078 Кільце круглого перетину 68 1 213725-9
079 Запобіжне кільце E-4 1 961011-9
080 Пласка шайба 5 1 941102-2
081 Пружина стиснення 6 1 233342-9
082 Змінна пластина 1 345363-0
083 Внутрішній корпус нова модель 1 153687-8
084 Кільце круглого перетину 24 1 213380-7
085 TAPPING SCREW 4X25 5 265999-8
086 Корпус вентилятора 1 418807-4
087 Пластина пилозахисної кришки 1 418809-0
088 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
089 EARTH PLATE A 1 345483-0
090 Шайба 9 нова модель 1 267271-4
091 Шарикопідшипник 609LLU 1 210060-6
092 Шайба 9 1 267231-6
093 Пилозахисний щиток 1 324500-9
094 Запобіжне кільце S-15 1 961055-9
095 Вентилятор 81 1 241668-5
096-1 Зубчасте колесо 5 1 226619-9
097 Шарикопідшипник 6001DDW 1 211131-2
098-1 O RING 8 2 213033-8
099-1 Шайба 9 1 253733-8
100 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
101 Корпус вентилятора 1 418808-2
102 Пластина заземлення 1 345484-8
103-1 Робоче колесо вентилятора 60 1 240084-8
104-2 ARMATURE ASS'Y 240V 1 515674-9
104-2 містить позиції 103,105,106
105 Ізоляційна прокладка 1 681636-0
106 Шарикопідшипник 607LLB 1 211021-9
107 Гумове кільце 19 1 421494-0
108-1 Обтічник 1 419201-3
109 Статор 220-240V 1 633488-5
110 Самонарізний гвинт 4x60 2 266052-3
111-1 Комплект деталей корпусу двигуна 1 417632-0
112 HR2432 NAME PLATE 1 861193-6
113 Прокладка 2 689111-0
114 Тримач щітки 1 643988-7
116 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-419 1 191962-4
117 Тримач щітки 1 643989-5
118 HR2432 SERIAL NO. LABEL 1 815991-0
119 Вимикач TG813TLB-1 1 650508-0
120 Кришка направляючої 1 153284-0
121 TAPPING SCREW 4X25 1 265999-8
122 Захист кабелю гумовий 10 1 682566-8
123 Кабель 1.0-2-4.0 1 665890-4
124 Шумоподавлювач 1 645253-0
125 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
125-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
126 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
127 TAPPING SCREW 4X25 2 265999-8
128 Пилозбірник для HR2432 1 122708-7
↑* FASTENER 1 410602-8
128 Ковпачок 1 417154-0
129 Кільце 8 HR2432 1 257273-8
A01-1 Пластмасовий кейс для транпортування HR2432 1 824729-2
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A01-1 Ручка до валізи, нова конструкція 1 419360-3
A01-1 MAKITA LOGO LABEL 1 819140-1
A02 Ковпачок 1 421727-3
E01 Фільтр (кільце) 1 688131-1