Схема запасных частей (деталировка) для Перфоратор Makita HR 1830

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок 35 1 286263-4
002 Пружинне кільце 19 1 233940-9
003 Кришка патрона 1 419220-9
004 Кільце 21 1 257241-1
005 Направляюча шайба 1 345187-4
006 Пружина стиснення 21-29 1 233916-6
007 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8x120 1 921923-8
008 Скоба тримача ручки 1 417911-6
009-1 GRIP 36 COMPLETE 1 158057-6
↑* Шестигранна гайка M8 1 931402-8
010 TAPPING SCREW 4X35 4 266053-1
011 Важіль перемикання 1 162242-5
012 Натискна пружина 3 1 233459-8
013 Блокувальна кнопка 1 419192-8
014 Кільце круглого перетину 17 1 213278-8
015-1 Масляний ущільнювач 25 HR2440/F/1830 1 213535-4
016 Шарикопідшипник 6805LLB 1 211375-4
017 Шарикопідшипник 606ZZ 1 211012-0
018 Корпус редуктора в зборі 1 154840-9
018 містить позиції 15-17
019 Запобіжне кільце 1 961135-1
020 Шайба 25 1 267304-5
021 Натискна пружина 25 1 233457-2
022 Зубчасте колесо 46 1 331707-0
026 Тримач інструмента 1 154843-3
027 Сталева кулька 7.0 1 216022-2
028 Х-кільце 13 1 213183-9
029 Бойок 1 324611-0
030 Кільце 11 1 257275-4
031 Пружинне кільце 22 1 233942-5
032 Шайба 24 1 267175-0
033 Шарнірна пластина 1 345681-6
034 Ударник (стара модель) 1 324613-6
035 О-кільце 14 1 213182-1
036 Поршень циліндра 1 331708-8
037 Шайба 9 1 267130-2
038 З'єднувач поршня 1 324612-8
039 Шайба 9 1 267130-2
040 Зубчасте колесо 10 1 227152-4
041 Зачіпна втулка 1 331706-2
042 Спеціальний підшипник 9 1 219019-0
043 Зубчасте колесо 23 1 226620-4
044 Кільце ущільнення 1 423346-1
045 Натискна пружина 32 1 233458-0
046 Штифт 4 1 268147-8
047 Фетр 4х3 1 443123-5
048 Регулювальна панель 1 345645-0
049 Натискна пружина 3 1 233460-3
050 Стопорна пластина 1 345654-9
051 Шарикопідшипник 606ZZ 1 211012-0
052 Зовнішній корпус 1 154841-7
052 містить позиції 45-51
053 Кільце круглого перетину 24 1 213953-6
054 Шайба 9 1 267302-9
055 Шайба 9 1 267231-6
056 Шарикопідшипник 609LLU 1 210060-6
057 Шайба 9 1 267231-6
058 Робоче колесо вентилятора 52 1 240083-0
059 Ротор 240 v 1 515649-8
059 містить позиції 56-58,60,61
060 Ізоляційна прокладка 1 681636-0
061 Шарикопідшипник 607DDW 1 210017-7
062 Лаберинтне резинове кільце 1 421868-5
063 Самонарізний гвинт 4x50 2 266091-3
064 Обтічник 1 419196-0
065 Статор 220-240V 1 633624-3
066 Корпус двигуна 1 419198-6
067 Фірмова табличка з основними характеристиками HR18 1 862449-0
068 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-419 1 191962-4
069 Етикетка Сер. № HR1830 1 814928-4
070 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
071 Кабель 1.0-2-4.0 1 665890-4
072 Захист кабелю гумовий 10 1 682566-8
073 Вузол тримача вугільних щіток 1 638236-7
074 Вимикач 1 650570-5
075 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
075-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
076 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
077 Штекер для прапорця 2 686038-5
078 Кожух ручки 1 419197-8
079 TAPPING SCREW 4X25 3 265999-8
080-1 Прозора табличка 1 892830-1
081-1 CLEAR LABEL 1 892828-8
A01 Обмежувач глибини 1 415486-9
A02 HR1830 MODEL NO. LABEL 1 804343-0
A03 PLASTIC CARRYING CASE 1 824650-5
↑* Замок для валізки 2 417724-5
A03 MAKITA LOGO LABEL 1 819144-3