Схема запасных частей (деталировка) для Отбойный молоток Makita HM 1812

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Скобка фіксатора нова модель 1 324236-0
002 Скобка фіксатора 2 322477-2
003 Штифт 4 2 256219-1
004 Тримач інструмента 29 HM1812 1 310616-6
005 Пружина стиснення 12 2 233083-7
006 Запобіжне кільце 2 322560-5
007 Кільце круглого перетину 80 1 213757-6
008 Пружинний штифт 8-40 2 951272-9
009 Штифт скоби фіксатора нова модель 1 324238-6
010 Гвинт з внутрішнім шестигранником M12X45 4 265989-1
011 Пружинна шайба 12 4 942301-9
012 X-кільце 47 HM1802 HM1812 1 213797-4
013 O-кільце 47 HM1802 HM1812 1 213798-2
014 Бойок HM1802 HM1812 1 326469-3
015 Шайба 42 HM1802 HM1812 1 332127-1
016 Гумове кільце 47 HM1802 HM1812 1 262174-7
017 Шайба 42 HM1802 HM1812 1 332127-1
018 Циліндр HM1802 HM1812 1 319218-5
019 Ковпак HM1801/1810, нова модель 1 450347-6
020 Кільце круглого перетину 24 1 213953-6
021 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922677-0
022 Пружинна шайба 12 4 942301-9
023 Сальник A HM1802 HM1812 1 424666-6
024 Пластина HM1812 1 346840-5
025 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x16 2 266086-6
025-1 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x16 2 266071-9
026 Ударник HM1802 HM1812 1 326470-8
027 O-кільце 56 HM1802 HM1812 1 213799-0
028 Втулка циліндра 66 HM1802 HM1812 1 332130-2
029 Обмежувач 72 HM1812 1 455492-2
030 Балансир HM1812 1 123361-2
030 містить позиції 29,31
031 Обмежувач 72 HM1812 1 455492-2
032 Вставка HM1802 HM1812 1 332131-0
033 Шатун HM1812 1 142922-9
034 Штифт 15 C HM1802 HM1812 1 268328-4
035 O-кільце 56 HM1802 HM1812 1 213799-0
036 Поршень HM1802 HM1812 1 455509-1
037 Кільце круглого перетину 55 1 213662-7
038 Шатун HM1802 HM1812 1 455490-6
039 Сапун HM1802 HM1812 1 424669-0
040 Підшипник 6306LLB HM1802 HM1812 1 211151-6
041 Шестерня 57 HM1802 HM1812 1 227797-8
042 Шайба 18 1 267290-0
043 Шестерня 23-59 HM1802 HM1812 1 226834-5
044 Гольчастий підшипник 1816 HM1802 2 212099-5
045 Шайба 18 1 267290-0
046 Сальник B HM1802 HM1812 1 424667-4
047 Кришка редуктора HM1802 HM1812 1 455491-4
048 Болт M6X25 WITH GM HM1802 HM1812 6 266923-4
049 Боковий кожух B HM1802 HM1812 1 455500-9
050 Наліпка HM1812 1 850X57-3
051 Болт M6X25 WITH GM HM1802 HM1812 4 266923-4
052 Наліпка HM1812 1 850T96-9
053 Кришка фільтра HM1802 HM1812 1 424668-2
054 Фільтр 1 443127-7
055 Обмежувач HM1812 1 455493-0
056 O-кільце 124 HM1812 1 213810-8
057 Запобіжне кільце S-40 1 961156-3
058 Колінвал HM1812 1 142921-1
059 Пласка шайба 50 HM1812 1 267486-3
060 Корпус HM1812 1 142952-0
061 Пласка шайба 50 HM1812 1 267486-3
062 Контрпривід HM1812 1 310619-0
063 O-кільце 135 HM1802 HM1812 1 213902-3
064 Шпонка 5 1 254220-0
065 Колінвал HM1802 HM1812 1 310618-2
066 Підшипник 6307LLU HM1802 HM1812 1 211500-7
067 Штифт 6 HM1802 HM1812 4 256559-7
068 Ручка C HM1802 HM1812 1 455506-7
069 Центральний кожух HM1802 HM1812 1 455503-3
070 Компресійна пружина 12A HM1812 4 234349-8
071 Шатун 10 HM1802 HM1812 4 326471-6
072 Корпус HM1812 1 142919-8
073 Центральний кожух HM1802 HM1812 1 455503-3
074 Ручка C HM1802 HM1812 1 455506-7
075 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
076 Боковий кожух A HM1802 HM1812 1 455499-8
077 Болт M6X25 WITH GM HM1802 HM1812 4 266923-4
078 Опора HM1802 HM1812 1 455510-6
079 Болт M6X25 WITH GM HM1802 HM1812 2 266923-4
080 Самонарізний гвинт 4x18 3 265995-6
081 Кожух кришки HM1802 HM1812 1 455495-6
082 фільтр 2 688165-4
083 Лінза HM1802 HM1812 1 455514-8
084 Модуль HM1802 HM1812 1 632E02-4
085 Контактна колодка 2P 1 654531-7
086 Контролер HM1812 1 620365-0
087 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
088 Фіксуюча панель для кабеля 1 687169-3
089 Кабель 1.5-2-4.0 1 695123-3
090 Захист кабелю гумовий 10 1 682560-0
091 Болт M6X25 WITH GM HM1802 HM1812 2 266923-4
092 Кришка HM1802 HM1812 1 455494-8
093 Болт M6X25 WITH GM HM1802 HM1812 4 266923-4
094 Корпус підшипника HM1802 HM1812 1 319220-8
095 Кришка щіткотримача HM1802 HM1812 1 455498-0
096 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
097 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
098 Кришка щіткотримача HM1802 HM1812 1 455498-0
099 Корпус мотора HM1802 HM1812 1 455496-4
100 Вугільна щітка CB-218 HM1812 1 197129-2
101 Щіткотримач HM1802 HM1812 1 632E01-6
102 Статор 240V HM1802 HM1812 1 636409-6
103 Дифузор HM1802 HM1812 1 455497-2
104 Болт M5X120 WITH GM HM1802 HM1812 2 266922-6
105 Якір 240V HM1802 HM1812 1 517914-1
105 містить позиції 106-111
106 Шарикопідшипник 6200DDW 1 211087-9
107 Ізоляційна прокладка 1 681630-2
108 Вентилятор 90 HM1812 1 240156-9
109 Пласка шайба 17 1 267487-1
110 Підшипник 6303LLU HM1812 1 211152-4
111 Різьбова заглушка 1 332129-7
112 Болт M6X25 WITH GM HM1802 HM1812 4 266923-4
113 Ручка A HM1802 HM1812 1 455504-1
114 Важіль вимикача HM1802 HM1812 1 455508-3
115 Направляюча вимикача HM1802 HM1812 1 455511-4
116 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
117 Кожух вимикача HM1802 HM1812 1 455507-5
118 Вимикач C3JW-C-P HM1802 HM1812 1 650738-3
119 Основа ручки A HM1802 HM1812 1 455502-5
120 Самонарізний гвинт 5x25 6 266041-8
121 Штифт 6 HM1802 HM1812 2 256269-6
122 Основа HM1802 HM1812 1 319222-4
123 Болт M6X25 WITH GM HM1802 HM1812 4 266923-4
124 Кожух голови HM1802 HM1812 1 455501-7
125 Самонарізний гвинт 5x25 2 266041-8
126 Основа ручки B HM1802 HM1812 1 455512-2
127 Самонарізний гвинт 5x25 6 266041-8
128 Болт M6X25 WITH GM HM1802 HM1812 4 266923-4
129 Ручка B HM1802 HM1812 1 455505-9
130 Гумовий штифт HM1802 1 685756-2
131 Тримач інструмента HM1802 HM1812 1 135669-2
131 містить позиції 1-6,8,9
132 Прозора трубка 3.5-45 HM1802 2 684970-7
132-1 VARNISHED POLYESTER TUBE 2 684670-9
A01 HEX. WRENCH 5 1 783203-8
A02 28.6MM HEX SELF SHARPENING 1 B-10372
E01 Наліпка 110DB 1 801S81-9