Схема запасных частей (деталировка) для Отбойный молоток Makita HM 1810

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
стрелка влево
1
из 2 стрелка вправо
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ущільнювач 1 322566-3
002 BALL BEARING 6203LLB 1 211256-2
003 Пилозахисний ущільнення 17 1 267706-5
004 Якір у зборі 220-240V 1 516922-9
004 містить позиції 1-3,5,6
005 Ізоляційна прокладка 1 681646-7
006-1 Шарикопідшипник 6200DDW 1 211087-9
007 Гумовий штифт 4 4 263002-9
008 Комплект деталей корпусу двигуна 1 154586-7
↑* FIX RING 2 414665-6
008 BRUSH HOLDER 2 643711-0
009 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) з самовідключенням 1 191957-7
010 Ковпачок тримача щітки 2 643710-2
011 Підшипниковий щит 1 317899-9
012 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x22 4 265366-7
013 Вентилятор 100 1 240024-6
014 U-подібна шайба 8 1 253165-9
015 Шестигранна гайка M8 1 931402-8
016 + HEX. BOLT M5X85 2 265344-7
017 Статор 240V 1 628943-0
018 Корпус двигуна A 1 414787-2
019 Шпонка 4 2 254001-2
020 Кільце круглого перетину 40 1 213507-9
021 Штифт 5 1 256151-9
022 Корпус редуктора 1 154585-9
022 містить позиції 20,28
023 Шарикопідшипник 6202 1 211209-1
024 Зубчасте колесо 22 1 226251-9
025 Шпонка 4 2 254001-2
026 Шарикопідшипник 6305LLB 1 211361-5
027 Радиальне ущільнення 35 1 213476-4
028 Кільце круглого перетину 61 1 213721-7
029 Кільце круглого перетину 90 1 213806-9
030 Колінчастий вал 1 154588-3
031-1 Корпус редуктора 1 318027-9
032 Гумовий штифт 4 1 263002-9
033-1 Кришка картера, нова конструкція 1 419262-3
034-1 Ізолююча кришка 1 419263-1
035 Зубчасте колесо 50 1 221793-8
036 Шарикопідшипник 6202 1 211209-1
037 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922496-4
038 Бокова ручка нова модель 1 418415-1
039 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922353-6
040 Кришка корпусу редуктора 1 317902-6
041 Шарикопідшипник 6302 1 211214-8
042 Запобіжне кільце S-20 1 961060-6
043 Зубчасте колесо 47 1 226242-0
044 Втулка 25 1 331416-1
045 Запобіжне кільце R-62 1 962301-3
046 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X20 4 922331-6
047 Пласка шайба 6 4 941152-7
048-1 Кришка корпусу двигуна 1 419324-7
049 Розпірна шайба 63 1 267296-8
050 Розпірне кільце 1 324580-5
051 Голчатий роликопідшипник 2520 1 212358-7
052 З'єднувальний вал 1 322476-4
053 Кільце круглого перетину 55 1 213662-7
054 Поршень 1 324536-8
055 Штифт 15 1 268130-5
056 Кільце круглого перетину 52 1 213666-9
057 Циліндр 1 331694-3
058 Кільце круглого перетину 52 1 213666-9
059 Ударник 1 324546-5
060 Розпірне кільце 1 418949-4
061 Компенсаційна втулка 1 154589-1
062 Розпірне кільце 1 418949-4
064-1 Шатун, нова модель 1 154946-3
065 Кільце круглого перетину 95 1 213855-6
066-1 Блок редуктора, нова модель, для ремонта 1 318028-7
067 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X20 4 922331-6
068 Шайба 65 1 267297-6
069 Голчастий роликопідшипник 7025 1 212701-0
070 Ексцентрик 1 154587-5
071-1 Розпірне кільце 1 331718-5
072 Шайба 65 1 267297-6
073 Упорне кільце R-80 1 962354-2
074 Кільце круглого перетину 70 1 213765-7
075 Тримач 1 418952-5
076-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 266464-0
077 Пластина 1 345569-0
078 Штифт 5 1 256151-9
079-1 Ковпак HM1801/1810, нова модель 1 450347-6
080 Ущільнення 1 162241-7
081-1 Циліндр 1 318354-4
082 Пружинна шайба 12 4 942301-9
083 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922677-0
084 Кільце круглого перетину 53 1 213660-1
085 Циліндр B 1 322548-5
086 Гумове кільце 54 1 262050-5
087 Пружинний штифт 8-40 2 951272-9
088 Штифт скоби фіксатора нова модель 1 324238-6
089 Скобка фіксатора нова модель 1 324236-0
090 Штифт 4 2 256219-1
091 Скобка фіксатора 2 322477-2
092 Пружина стиснення 12 2 233083-7
093 Запобіжне кільце 2 322560-5
094 Гвинт з внутрішнім шестигранником M12X45 4 265989-1
095 Пружинна шайба 12 4 253989-3
096 Тримач для інструмента 1 324539-2
097 Кільце круглого перетину 75 1 213755-0
098 X -кільце 40 1 213517-6
099 Бойок 1 324545-7
100 Кільце круглого перетину 60 1 213667-7
101 Тримач для бойка 1 324541-5
102 Кабель 1.5-2-4.0 1 695123-3
103 Захист кабелю гумовий 12-125 1 682546-4
104 Контрольна лампа 1 631671-8
105 З'єднувальний дріт 1 638378-7
106 Лінза 1 418951-7
107 Кришка корпусу 1 317901-8
108 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922366-7
109 HM1810 NAME PLATE 1 861399-6
110 TOP COVER 1 418954-1
111 Пластина тримача ручки 1 419044-3
112 Піногума 1 685700-9
113 Піногума 1 685722-9
114 Фільтр (кільце) 1 688131-1
115 Фіксуюча панель для кабеля нова модель 1 687053-2
116 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
117 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
118 Піногума 1 685722-9
119 Контактна колодка 2 654554-5
120 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x65 4 265535-0
121 Пласка шайба 6 4 941152-7
122 Ручка 1 418333-3
123 Важіль перемикача нова модель 1 418332-5
124 Пилозахисна пластина 1 421850-4
125 Штифт 4 1 256206-0
126 Опора нова модель 1 345355-9
127 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
128 Вимикач C3D-15MS 1 651131-4
129 Кишка перемикача 1 419045-1
130 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
131 SPONGE SHEET 1 685718-0
133-1 Кільце круглого перетину 24 1 213953-6
135 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
136 CAP RUBBER 2 424132-3
A01 HEX. WRENCH 5 1 783203-8