Схема запасных частей (деталировка) для Отбойный молоток Makita HM 1307 C

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Установочий гвинт M10x142 1 266512-5
002 SIDE HANDLE 1 163506-0
003 Тримач ручки 1 451331-4
004 Тримач ручки 1 451331-4
005 Гайка з закруткою M10 1 252654-1
006 Шайба 5 1 253194-2
007 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922221-3
012 Скобка фіксатора 1 324099-4
013 Тримач ножа 1 331866-0
014 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8x35 6 266011-7
015 Пружина стиснення 16 1 233309-7
016 Втулка тримача 1 324135-6
017 Кільце круглого перетину 67 1 213720-9
018 Поліуретанове кільце 1 262150-1
019 Пласка шайба 24 HM1307C 1 267401-7
020 Розпірна втулка 43 1 257782-7
021 Кільце круглого перетину 45 1 213569-7
022 Х-кільце 36 1 213192-8
023 О-кільце 36 1 213150-4
024 Бойок HM1307C 1 325682-0
025 Шайба 30 серія BO4555 1 325683-8
026 Резинове кільце 36 1 424206-0
027 Кільце з буртиком 32 1 325684-6
028 Циліндр 1 318458-2
029 Ударник (стара модель) 1 325685-4
030 Кільце круглого перетину 42 AF505 1 213193-6
032 Циліндр 52 1 331870-9
035 Гвинт з внутрішнім шестигранником M8 4 265367-5
042 Кільце круглого перетину 45 1 213569-7
043 Кільце круглого перетину 45 1 213569-7
044 Штифт 12 1 256238-7
045 Кільце круглого перетину 42 AF505 1 213193-6
046 Поршень циліндра 1 318459-0
047 Кільце круглого перетину 45 1 213569-7
048 Шатун нова модель 1 451164-7
048-1 Шатун нова модель 1 451164-7
050 Кільце круглого перетину 90 1 213806-9
051 Кришка редуктора 1 318462-1
052 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6X30 6 266499-1
053 Зубчасте колесо 1 227709-1
054 Шарикопідшипник 6204LLB 1 211306-3
056 Шайба 14 1 267166-1
057 Редуктор в зборі 31-43 1 226156-3
058 Сепаратор голчастого роликопідшипника 1 212159-3
059 Нейлонове кільце 14 HR3530 1 262157-7
060 Сепаратор голчастого роликопідшипника 1 212159-3
061 Шайба 14 1 267166-1
062 Ущільнювальне кільце 1 424207-8
063 Корпус редуктора 1 140060-1
064 Шарикопідшипник 6205LLU 1 211373-8
065 Кривошип 1 331871-7
065-1 Кривошип 1 331871-7
069 Кільце круглого перетину 87 AN923/943 1 213809-3
071 Кришка корпусу редуктора HM1307C 1 451170-2
077 Фільтр 1 443127-7
078 Кільце круглого перетину 74 AF505 1 213758-4
079 Кришка корпусу редуктора 1 451166-3
081 Кришка корпусу двигуна 1 451171-0
082 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6X30 6 266499-1
083 Ущільнювальний гвинт 1 331855-5
084 Шарикопідшипник 6302LLU 1 211249-9
085 Шайба 15 1 267397-2
086 Вентилятор 80 1 240003-4
087 Якір у зборі 220/240V 1 517788-0
087 містить позиції 84-86,88,89
088 Ізоляційна прокладка 1 681642-5
089 BALL BEARING 6000DDW 1 210059-1
090 Напрямна шайба 1 451107-9
091 Затискна шайба 19 1 267809-5
092 Пластина обтічника 1 451111-8
093 Самонарізний гвинт 5x60 2 266044-2
094 Статор у зборі 220-240V 1 636333-3
095 Корпус двигуна нова модель 1 451117-6
096-1 Щіткотримач 1 632D00-2
097-1 Вугільні щітки 1 195844-2
098 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
099-1 Котролер компл. 1 158986-3
100 Гумовий штифт 4 1 263027-3
101 Вимикач 1 651423-1
102 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
103 Фіксуюча панель для кабеля 1 687169-3
104 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
105 Кабель 1.5-2-4.0 1 695123-3
106 Захист кабелю гумовий 10 1 682560-0
107-2 Контролер HM1307C новий 1 620228-0
108-1 H.S.H.BOLT M4X18 WITH GM 2 266834-3
109 Пластинчаста пружина 1 232209-8
110 Важіль 1 451112-6
111 Гумовий штифт 4 2 263027-3
112 Розпірка 1 451105-3
113 Трубчаста ручка 22х1,5 1 451118-4
114 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
115 Повзун перемикача 1 451106-1
116 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
117 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6X30 4 266499-1
118 HM1307C NAME PLATE 1 867304-1
119 Ручка 1 451119-2
120 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
A01-1 BULL POINT 400 1 D-15285
A02 PLASTIC CARRYING CASE 1 824898-9
↑* Латч 2 162271-8
A03 HM1307C PLASTIC CASE LABEL 2 809556-8