Схема запасных частей (деталировка) для Отбойный молоток Makita HM 1214 C

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок тримача інструмента 1 424165-8
002 Стяжне кільце 26 1 233973-4
003 Шайба 30 1 267386-7
004 Кришка свердлильного патрона 1 450894-7
005 Резинове кільце 30 1 262147-0
006 Тримач патрона 1 324987-5
007 Спускова кришка 1 450895-5
008 Тримач інструмента 2 310279-8
009 Напрямна пружини 1 346015-6
010 Пружина стиснення 56 1 234086-4
011 Запобіжне кільце WR-45 1 961232-3
012 Змінний ковпачок 1 450893-9
013 Установлювальне кільце 1 324969-7
014 Запобіжне кільце 1 324988-3
015 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6X30 1 266499-1
016 Циліндровий кожух 1 451113-4
017 Стяжне кільце 35 1 233970-0
018-1 Циліндр 1 141786-8
019 Гвинт з внутрішнім шестигранником M8x30 4 266010-9
020 Резинове кільце 39 1 262148-8
021 Шайба 39 1 267387-5
022 О-кільце 35,5 1 213079-4
023 Тримач інструмента 1 324985-9
024 Х-кільце 21 HR4501C 1 213980-3
025 Фторидне кільце 28 1 213431-6
026 Кільце круглого перетину 23 1 213394-6
027 Бойок HM1214C 1 325681-2
028 Насадна втулка 1 324993-0
029 Резинове кільце 24 1 262149-6
030 Насадна втулка 1 324993-0
031 Ударник (стара модель) 1 325680-4
032 Кільце круглого перетину 31.5 HM1213C/1203C 1 213499-2
033 О-кільце 44 1 213581-7
034 Циліндр, стандартний 1 331856-3
035 Напрямна для циліндра 1 451110-0
036 Пружина стистення 58 1 234107-2
037 Напрямна грузика 1 451103-7
038 Противага 1 331854-7
039 Пружина стистення 58 1 234107-2
040 Ковзна втулка 1 325661-8
041 Пружинне кільце 43 1 231985-1
042 Розпірне кільце 45 1 257297-4
043 Кільце круглого перетину 36 3 213510-0
044 Штифт 12 1 268121-6
045 Кільце круглого перетину 31.5 HM1213C/1203C 1 213499-2
046 Поршень маслонасоса 1 450961-8
047 О-кільце 35 1 213149-9
048 Шатун нова модель 1 450890-5
049 Штифт 6 1 268235-1
050 Кільце круглого перетину 71 1 213754-2
051 Кришка редуктора 1 451115-0
052 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6X30 6 266499-1
053 Зубчасте колесо 52 1 226699-5
054-1 Шарикопідшипник 6203LLB 1 211290-2
055 Радиальне ущільнення 20 (сальник) 1 213313-2
056 Шайба 14 1 267166-1
057 Редуктор в зборі 1 226155-5
058 Сепаратор голчастого роликопідшипника 2 212159-3
059 Шайба 14 1 267166-1
060 Ущільнювальне кільце 1 424196-7
061 Корпус редуктора 1 158983-9
062 Шарикопідшипник 6304LLU 1 211327-5
063 Кривошип 1 325659-5
064 Контрвал 1 325660-0
065 Голчатий роликопідшипник 1613 1 212225-6
066 Шайба з виточкою 8 AN923/943 1 325662-6
067 Кільце круглого перетину 71 1 213754-2
068 Штифт 8 1 268222-0
069 Щит підшипника UM401DW 1 158985-5
070 Кільце круглого перетину 14 1 213176-6
071 Мастильний ковпачок 1 451104-5
072 Гвинт з шестигранною голівкою M6X25 3 266087-4
073 Шарикопідшипник 608ZZ 1 211032-4
074 Запобіжне кільце R-22 1 962112-6
075 Запобіжне кільце S-8 1 961004-6
076 Кільце круглого перетину 18 1 213262-3
077 Решітка фільтра 1 451108-7
078 Елемент фільтра 1 443147-1
079 Кільце круглого перетину 45 1 213569-7
080 Кришка решітки фільтра 1 451109-5
081 Кришка корпусу двигуна 1 451116-8
082 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6X30 6 266499-1
083 Ущільнювальний гвинт 1 331855-5
084 Шарикопідшипник 6302LLU 1 211249-9
085 Шайба 15 1 267397-2
086 Вентилятор 80 1 240003-4
087 Якір у зборі 220/240V 1 517838-1
087 містить позиції 84-86,88,89
088 Ізоляційна прокладка 1 681642-5
089 BALL BEARING 6000DDW 1 210059-1
090 Напрямна шайба 1 451107-9
091 Затискна шайба 19 1 267809-5
092 Пластина обтічника 1 451111-8
093 Самонарізний гвинт 5X55 2 266095-5
094 Статор 220-240V 1 636303-2
095 Корпус двигуна нова модель 1 451117-6
096 Вузол тримача вугільних щіток 1 638447-4
096-1 Щіткотримач 1 632D00-2
097-1 Вугільні щітки 1 195844-2
098 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
099-1 Котролер компл. 1 158986-3
100 Гумовий штифт 4 1 263027-3
101 Вимикач 1 651423-1
102 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
103 Фіксуюча панель для кабеля 1 687169-3
104 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
105 Кабель 1.5-2-4.0 1 695123-3
106 Захист кабелю гумовий 10 1 682560-0
107-2 Контролер 1 620226-4
108-1 H.S.H.BOLT M4X18 WITH GM 2 266834-3
109 Пластинчаста пружина 1 232209-8
110 Важіль 1 451112-6
111 Гумовий штифт 4 2 263027-3
112 Розпірка 1 451105-3
113 Трубчаста ручка 22х1,5 1 451118-4
114 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
115 Повзун перемикача 1 451106-1
116 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
117 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6X30 4 266499-1
118 Фірмова табличка з основними характеристиками 1 866749-0
119 Ручка 1 451119-2
120 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
121 Гвинт з шестигранною голівкою M8x150 1 265439-6
122 Кулачок бокової ручки 1 417002-3
123 Тримач бокової ручки 90A 1 318430-4
124 Пружинний штифт 5-24 1 951166-8
125 Тримач бокової ручки 90B 1 318431-2
126 Бокова ручка 1 417003-1
127 Кулачок бокової ручки 1 417002-3
128 Барашкова гайка M8 1 252640-2
129 SIDE HANDLE 90 ASSEMBLY 1 135283-4
129 містить позиції 121-128
A01 BULL POINT 280 SDS-MAX 1 A-80787
A02-1 GREASE VESSEL SET 1 194683-7
A03 Тканинний фільтр 1 443122-7
A04 PLASTIC CARRYING CASE 1 824882-4
↑* Латч 2 162271-8
A05 HM1214C PLASTIC CASE LABEL 2 809301-1