Схема запасных частей (деталировка) для Отбойный молоток Makita HM 1213 C

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок тримача інструмента 1 424165-8
002 Стяжне кільце 26 1 233973-4
003 Шайба 30 1 267386-7
004 Кришка свердлильного патрона 1 450894-7
005 Резинове кільце 30 1 262147-0
006 Тримач патрона 1 324987-5
007 Спускова кришка 1 450895-5
008 Тримач інструмента 2 310279-8
009 Напрямна пружини 1 346015-6
010 Пружина стиснення 56 1 234086-4
011 Запобіжне кільце WR-45 1 961232-3
012 Змінний ковпачок 1 450893-9
013 Установлювальне кільце 1 324969-7
014 Запобіжне кільце 1 324988-3
015 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922243-3
016 Кришка корпусу 1 450902-4
017 Стяжне кільце 35 1 233970-0
018 Передній корпус 1 158858-2
019 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922456-6
020 Кільце круглого перетину 67 1 213720-9
021 Резинове кільце 39 1 262148-8
022 Шайба 39 1 267387-5
023 О-кільце 35,5 1 213079-4
024 Тримач інструмента 1 324985-9
025 Х-кільце 21 HR4501C 1 213980-3
026 Фторидне кільце 28 1 213431-6
027 Кільце круглого перетину 23 1 213394-6
028 Бойок 1 324990-6
029 Насадна втулка 1 324993-0
030 Резинове кільце 24 1 262149-6
031 Насадна втулка 1 324993-0
032-1 Обмежувач 1 326002-1
033 Кільце круглого перетину 31.5 HM1213C/1203C 1 213499-2
034 О-кільце 44 1 213581-7
035 Напрямна зворотного клапана 1 450889-0
036-1 Циліндр 1 331925-0
037 Штифт 12 1 268121-6
038 Кільце круглого перетину 31.5 HM1213C/1203C 1 213499-2
039 Поршень маслонасоса 1 450961-8
040 О-кільце 35 1 213149-9
041 Шатун нова модель 1 450890-5
042 Кільце круглого перетину 12 2 213118-0
043 PIPE HOLDER 2 318361-7
044 Кільце круглого перетину 12 2 213118-0
045 Напрямна пружини, нова модель 2 419773-8
046 COMPRESSION SPRING 15 2 234085-6
047 Кільце круглого перетину 24 2 213953-6
048 Труба 22 HR5211C/5210C 2 331745-2
049 Кільце круглого перетину 24 2 213953-6
050 Противага HM1213C 2 324992-2
051 COMPRESSION SPRING 15 2 234085-6
052 Напрямна пружини, нова модель 2 419773-8
053 Кільце круглого перетину 12 2 213118-0
054 PIPE HOLDER 2 318361-7
055 Кільце круглого перетину 12 2 213118-0
056 Кришка корпусу редуктора 1 450899-7
057 Гвинт M4X18 4 911133-5
058 Фільтр 1 443127-7
059 Ковпачок редуктора 1 450898-9
060 Ущільнювальне кільце 1 424166-6
061 Труба HM1213C 1 450892-1
062 Корпус редуктора HM1213C 1 318363-3
063 Гвинт M6X40 6 266482-8
064 Напрямна 2 419008-7
065 Плита 1 423366-5
066 Колінчастий вал 1 324994-8
067 Шарикопідшипник 6206LLU 1 211424-7
068 Зубчасте колесо 57 1 226691-1
069 Шайба 12 1 267398-0
070 Ущільнювальне кільце 1 424167-4
071 Вузол корпусу редуктора 1 158859-0
072 Радиальне ущільнення 15 (сальник) 1 213231-4
073 Втулка 12 1 331596-3
074 Шарикопідшипник 6302LLU 1 211249-9
075 Шайба 15 1 267397-2
076 Вентилятор 80 1 240003-4
077 Якір у зборі 220-240V 1 517818-7
077 містить позиції 73-76,78,79
078 Ізоляційна прокладка 1 681642-5
079-1 Шарикопідшипник 6000DDW 1 211289-7
080 Пластина обтічника 1 450900-8
081 Самонарізний гвинт 5X55 2 266095-5
082 Статор 220-240V 1 636303-2
083 Корпус двигуна нова модель 1 450904-0
084 Вузол тримача вугільних щіток 1 638447-4
084-1 Щіткотримач 1 632D00-2
085-1 Вугільні щітки 1 195844-2
086 Кришка корпусу двигуна 1 450901-6
087 Самонарізний гвинт 5x25 3 266041-8
088 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
089-1 TAPPING SCREW 4X18 2 266300-0
090 Контроллер 1 631871-0
091 Кабель 1 638650-7
092 Лінза 1 419010-0
093 Натискна пружина 11 1 233434-4
094 Самонарізний гвинт 5x30 2 266173-1
095 U-подібна шайба 5 2 253807-5
096 Тримач ручки 1 450905-8
097 Тримач 1 419783-5
098 Пилозахисна кришка 1 424001-8
099 Пластинчаста пружина 1 232209-8
100 Лівий упор 1 450891-3
101-1 HM1213C NAME PLATE 1 814S58-5
102 Самонарізний гвинт 5x25 6 266041-8
103 Важіль 1 450896-3
104 Самонарізний гвинт 5x25 2 266041-8
105 Насадна втулка 2 313124-6
106 Ручка для валізи 1 450906-6
107 Гумовий штифт 4 1 263027-3
108 Вимикач 1 651423-1
109 SPONGE SHEET 1 423379-6
110 Контактна колодка 2P 1 654531-7
111 Захист кабелю гумовий 10 1 682560-0
112 Кабель 1.5-2-4.0 1 695123-3
113 Фіксуюча панель для кабеля 1 687169-3
114 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
115 Ручка ліва 1 450908-2
116 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
117 Гвинт з шестигранною голівкою M8x150 1 265439-6
118 Кулачок бокової ручки 1 417002-3
119 Тримач бокової ручки 82A 1 318505-9
120 Пружинний штифт 5-24 1 951166-8
121 Тримач бокової ручки 82B 1 318506-7
122 Бокова ручка 1 417003-1
123 Кулачок бокової ручки 1 417002-3
124 Барашкова гайка M8 1 252640-2
125 Шайба 15 1 267164-5
127 SIDE HANDLE 82 ASS'Y 1 135269-8
127 містить позиції 117-124
128 CLEAR LABEL 1 801Y75-0
A01 BULL POINT 280 SDS-MAX 1 A-80787
A02-1 GREASE VESSEL SET 1 194683-7
A03 Тканинний фільтр 1 443122-7
A04 PLASTIC CASE 1 824908-2
↑* Латч 2 162271-8
A04 SHAFT 1 325637-5
A04 Ручка для валізи 1 450990-1
A05-1 HM1213C PLASTIC CASE LABEL 2 801Y53-0
A05-2 HM1213C PLASTIC CASE LABEL 2 801Y52-2