Схема запасных частей (деталировка) для Точильный станок Makita GB 801

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Гвинт M5X55 2 911276-3
002 WHEEL COVER L (OUTER) CE 1 AL00000219
003 Шестигранна гайка M12 типу I, ліва 1 AL00000058
004 PAN HEAD SCREW M5X5 2 AL00000059
005 BALANCE PLATE 1 AL00000060
006 BALANCE WEIGHT 2 AL00000061
007 OUTER FLANGE 1 AL00000062
008 Внутрішній шліфувальний фланець 1 AL00000182
009 Гвинт M5x12 3 911211-1
010 WHEEL COVER L (INNER) CE 1 AL00000220
011 PAN HEAD SCREW M4X8 4 911107-6
012 Затискач кабелю 1 AL00000065
013 Пружинна шайба 5 1 942101-7
014 HEX. NUT M5 1 931201-8
015 LAMP COVER BASE 1 AL00000194
016 Гайка тримача лампи 1 AL00000009
017 Гвинт M4x10 2 911113-1
018 Клемна панель для кабеля GA5030/4530 1 AL00000010
019 Гвинт M4x12 2 911118-1
020 Гвинт M4X30 2 911156-3
021 Вузол кожуху лампи 1 AL00000011
022 Вузол лампи 1 AL00000012
023 Лампа 1 AL00000013
024 Винт фіксуючий 1 AL00000014
025 HEX. BOLT M6X30 1 921351-7
026 Пласка шайба 6 1 941151-9
027 Захисний щиток лівий 1 AL00000015
028 Захисний щиток 1 AL00000016
029 HEX. NUT M5 1 931201-8
030 Пружинна шайба 5 1 942101-7
031 HEX. BOLT M5X12 1 921212-1
032 Пружинна шайба 5 1 942101-7
033 Лівий екран захисту від іскор 1 AL00000066
034 Ліва опора 1 AL00000067
035 Пласка шайба 8 2 941202-8
036 Пружинна шайба 5 1 942101-7
037 HEX. NUT M5 1 931201-8
038 HEX. BOLT M8X12 2 921411-5
039 Гвинт з хрестовим шліцем M5x142 4 AL00000068
040 Пласка шайба 5 4 941101-4
041 Правий ковпак 1 AL00000069
042 Шарикопідшипник 6204LLB 1 211306-3
043 Пружинний штифт 3-8 2 951051-5
044 Якір 1 AL00000191
044-1 ROTOR 1 AL00000237
045 Статор 1 AL00000190
045-1 STATOR 1 AL00000236
046 Втулка 1 AL00000022
047 Корпус двигуна (без отвору) 1 AL00000184
048 Гвинт M4x10 4 911113-1
049 Затискна пластина кабелю 1 AL00000192
050 Гвинт M4x10 2 911113-1
051 Кабель з штепсельною вилкою 1 AL00000171
054 Затискач кабелю 3 AL00000026
055 Шарикопідшипник 6204LLB 1 211306-3
056 Пружинна шайба D47 1 AL00000073
057 Лівий ковпак 1 AL00000074
058 Пружинна шайба 5 4 942101-7
059 HEX. NUT M5 4 931201-8
060 Опора конденсатору 1 AL00000029
061 Шестигранна гайка M8 1 931402-8
062 Гвинт M4x10 1 911113-1
063 Конденсатор 1 AL00000099
064 Пружинна шайба 4 2 942051-6
065 Шестигранна гайка M4 4 931102-0
066 Пружинна шайба 4 2 942051-6
067 Гвинт M4x10 6 911113-1
068 Гвинт M4x10 1 911113-1
069 Затискна шайба 1 AL00000134
070 Опорна плита 1 AL00000076
071 SWITCH COVER ASSY 1 AL00000033
072 SWITCH ASSY COVER 1 AL00000032
072-1 Вимикач GB801 1 AL00000168
073 Гвинт M4x10 2 911113-1
074 Друкована плата вимикача 1 AL00000031
075 Затискна шайба 1 AL00000134
076 Гвинт M4x10 1 911113-1
078 WHEEL COVER R(OUTER) CE 1 AL00000224
079 Шестигранна гайка M16 типу I 1 AL00000078
080 PAN HEAD SCREW M5X5 2 AL00000059
081 BALANCE PLATE 1 AL00000060
082 BALANCE WEIGHT 2 AL00000061
083 Фланець колеса 1 AL00000181
084 Гвинт M4X30 2 911156-3
085 Вузол кожуху лампи 1 AL00000011
086 Лампа 1 AL00000013
087 Вузол лампи 1 AL00000012
088 Гвинт M4x12 2 911118-1
089 Клемна панель для кабеля GA5030/4530 1 AL00000010
090 Гвинт M4x10 2 911113-1
091 Гайка тримача лампи 1 AL00000009
092 LAMP COVER BASE 1 AL00000194
093 Затискач кабелю 1 AL00000065
094 PAN HEAD SCREW M4X8 4 911107-6
095 Правий екран захисту від іскор 1 AL00000079
096 Пружинна шайба 5 1 942101-7
097 HEX. BOLT M5X12 1 921212-1
098 Піддон для охолоджувальної рідини 1 AL00000080
099 Вузол піддону для охолоджувальної рідини 1 AL00000081
100 Гумова ніжка 4 AL00000083
101 Пласка шайба 5 4 941101-4
102 PAN HEAD SCREW M5X45 4 911267-4
103 HEX. BOLT M6X30 1 921351-7
104 Пласка шайба 6 1 941151-9
105 Винт фіксуючий 1 AL00000014
106 Захисний щиток правий 1 AL00000038
107 Збільшувальне скло 1 AL00000037
108 HEX. NUT M5 1 931201-8
109 Пружинна шайба 5 1 942101-7
110 HEX. NUT M5 1 931201-8
111 Пружинна шайба 5 1 942101-7
112 INNER FLANGE 1 AL00000063
113 Гвинт M5x12 3 911211-1
114 WHEEL COVER R(INNER) CE 1 AL00000223
115 Права опора 1 AL00000085
116 Пружинна шайба 5 1 942101-7
117 HEX. NUT M5 1 931201-8
118 Пласка шайба 8 2 941202-8
119 HEX. BOLT M8X12 2 921411-5
120 PAN HEAD SCREW M5X50 4 911274-7
A01 Шестигранний ключ II 1 AL00000086
A02 Шестигранний ключ I 1 AL00000087
A03 WRENCH 1 AL00000195
A04 GRINDING WHEEL(BENCH,205) 1 A-47254
A04-1 GRINDING WHEEL (BENCH,205) 1 B-51976
A05 GRINDING WHEEL (BENCH,205) 1 A-47260