Схема запасных частей (деталировка) для Точильный станок Makita GB 602 W

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 PAN HEAD SCREW M5X50 2 911274-7
002 WHEEL COVER L(OUTER) CE 1 AL00000201
003 Шестигранна гайка M12 типу I, ліва 1 AL00000003
004 Зовнішній затискач шліфмашини 1 AL00000004
005 Внутрішній затискач шліфмашини 1 AL00000005
006 Гвинт M5X10 3 911206-4
007 WHEEL COVER L(INNER)(CE) 1 AL00000203
008 PAN HEAD SCREW M4X8 4 911107-6
009 Затискна пластина кабелю 1 AL00000007
010 Пружинна шайба 5 1 942101-7
011 HEX. NUT M5 1 931201-8
012 Опорна плита лампи 1 AL00000008
013 Гайка тримача лампи 1 AL00000009
014 PAN HEAD SCREW M4X8 2 911107-6
015 Клемна панель для кабеля GA5030/4530 1 AL00000010
016 Гвинт M4x12 2 911118-1
017 Гвинт M4X30 2 911156-3
018 Вузол кожуху лампи 1 AL00000011
019 Вузол лампи 1 AL00000012
020 Лампа 1 AL00000013
021 Винт фіксуючий 1 AL00000014
022 HEX. BOLT M6X30 1 921351-7
023 Пласка шайба 6 1 941151-9
024 Захисний щиток лівий 1 AL00000015
025 Захисний щиток 1 AL00000016
026 HEX. NUT M5 1 931201-8
027 Пружинна шайба 5 1 942101-7
028 HEX. BOLT M5X12 1 921212-1
029 Пружинна шайба 5 1 942101-7
030 Лівий екран захисту від іскор 1 AL00000017
031 Ліва опора для ножової панелі 1 AL00000082
032 Пласка шайба 8 2 941202-8
033 Пружинна шайба 5 1 942101-7
034 HEX. NUT M5 1 931201-8
035 HEX. BOLT M8X12 2 921411-5
036 PAN HEAD SCREW M5X135 4 265004-1
036-1 Гвинт з хрестовим шліцем M5x135 4 AL00000113
037 Пласка шайба 5 4 941101-4
038 Правий ковпак 1 AL00000019
039 BALL BEARING 6202LLB 1 211206-7
040 Пружинний штифт 3-8 2 951051-5
041 ROTOR 1 AL00000215
041-1 ROTOR 1 AL00000229
042 Статор 1 AL00000185
042-1 STATOR 1 AL00000228
043 Втулка 1 AL00000022
044 Корпус двигуна (без отвору) 1 AL00000183
045 Гвинт M4x10 4 911113-1
046 Затискна пластина кабелю 1 AL00000192
047 Гвинт M4x10 2 911113-1
048 Кабель із штепсельною вилкою 1 AL00000152
051 Затискач кабелю 3 AL00000026
052 BALL BEARING 6202LLB 1 211206-7
053 Пружинна шайба D35 1 AL00000027
054 Лівий ковпак 1 AL00000028
055 Пружинна шайба 5 4 942101-7
056 HEX. NUT M5 4 931201-8
057 Шестигранна гайка M8 1 931402-8
058 Гвинт M4x10 1 911113-1
059 Опора конденсатору 1 AL00000029
060 Конденсатор 1 AL00000095
061 Пружинна шайба 4 2 942051-6
062 Шестигранна гайка M4 4 931102-0
063 Пружинна шайба 4 2 942051-6
064 Гвинт M4x10 6 911113-1
065 Друкована плата вимикача 1 AL00000031
066 Гвинт M4x10 2 911113-1
067 SWITCH ASSY COVER 1 AL00000032
067-1 Вимикач GB801 1 AL00000168
068 SWITCH COVER ASSY 1 AL00000033
069 Затискна шайба 1 AL00000134
070 Гвинт M4x10 1 911113-1
072 WHEEL COVER R 1 AL00000218
073 Шестигранна гайка M12 типу I 1 AL00000035
074 Зовнішній затискач шліфмашини 1 AL00000004
075 Лампа 1 AL00000013
076 Вузол кожуху лампи 1 AL00000011
077 Гвинт M4X30 2 911156-3
078 Гвинт M4x12 2 911118-1
079 Клемна панель для кабеля GA5030/4530 1 AL00000010
080 PAN HEAD SCREW M4X8 2 911107-6
081 Гайка тримача лампи 1 AL00000009
082 Опорна плита лампи 1 AL00000008
083 Вузол лампи 1 AL00000012
084 Затискна пластина кабелю 1 AL00000007
085 PAN HEAD SCREW M4X8 4 911107-6
086 Правий екран захисту від іскор 1 AL00000036
087 Пружинна шайба 5 1 942101-7
088 HEX. BOLT M5X12 1 921212-1
089 Збільшувальне скло 1 AL00000037
090 Захисний щиток правий 1 AL00000038
091 Винт фіксуючий 1 AL00000014
092 Піддон для охолоджувальної рідини 1 AL00000039
093 Вузол піддону для охолоджувальної рідини 1 AL00000040
094 Гумова ніжка 4 AL00000041
095 Пласка шайба 4 4 941051-3
096 Гвинт M4X14 4 911121-2
097 HEX. BOLT M6X30 1 921351-7
098 Пласка шайба 6 1 941151-9
099 HEX. NUT M5 1 931201-8
100 Пружинна шайба 5 1 942101-7
101 HEX. NUT M5 1 931201-8
102 Пружинна шайба 5 1 942101-7
103 Внутрішній затискач шліфмашини 1 AL00000005
104 Гвинт M5X10 3 911206-4
105 WHEEL COVER R(INNER) 1 AL00000207
106 Права опора 1 AL00000043
107 Пружинна шайба 5 1 942101-7
108 HEX. NUT M5 1 931201-8
109 Пласка шайба 8 2 941202-8
110 HEX. BOLT M8X12 2 921411-5
111 Муфта валу 1 AL00000001
112 Шестигранна гайка M6 2 931301-4
113 З’єднувальна пластина 1 AL00000047
114 Гвинт з хрестовим шліцем і потайною головкою M6x1 2 AL00000048
115 Ножова панель 1 AL00000049
116 Шайба 10 1 AL00000050
117 WING NUT M8 1 934401-9
118 HEX. BOLT M6X40 1 921362-2
119 Пружинна шайба 6 2 942151-2
120 HEX. BOLT M6X40 2 921362-2
121 Деталь суміщення 1 AL00000051
122 Гвинт 1 AL00000052
123 Барашкова гайка M6 1 934301-3
124 Скоба ручки 1 AL00000053
125 Шестигранна гайка M6 1 931301-4
126 Ковпачок 1 AL00000054
127 Розпірне кільце 1 AL00000055
128 SAW BLADE SHARPENING KIT 1 A-47531
128 містить позиції 31,112-127
129 PAN HEAD SCREW M5X45 4 911267-4
A01 Шестигранний ключ II 1 AL00000044
A02 Шестигранний ключ I 1 AL00000045
A03 GRINDING WHEEL (BENCH,150) 1 A-47195
A04 GRINDING WHEEL (BENCH,150) 1 A-47210