Схема запасных частей (деталировка) для Високоріз Makita EY2650H

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 GEAR CASE A 1 XTM0000001
001-1 GEAR CASE A 1 XTM0000029
002 BALL BEARING 608 1 XTM0000002
003 GEAR SHAFT 1 XTM0000003
003-1 GEAR SHAFT 1 XTM0000024
004 BEVEL GEAR SET 1 XTM0000004
004-1 BEVEL GEAR SET 1 XTM0000028
005 WORM WHEEL 1 XTM0000005
007 BALL BEARING 609 1 XTM0000006
008 BALL BEARING 609Z 1 XTM0000007
009 Запобіжне кільце S-9 1 961005-4
010 Упорне кільце R-24 1 962103-7
011 OIL PUMP 1 XTM0000008
011-1 OIL PUMP 1 XTM0000025
012 SEAL 1 XTM0000009
013 Гвинт M4x10 2 911111-5
014 OIL PIPE ASS'Y 1 XTM0000010
016 HEX. SOCKET HEAD BOLT M5X25 1 922242-5
017 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922207-7
018 HB BOLT 6X8 1 XTM0000011
019 GEAR CASE B 1 XTM0000012
019-1 GEAR CASE B 1 XTM0000026
019-2 GEAR CASE B 1 XTM0000027
020 BALL BEARING 6001DDW 1 XTM0000013
021 SPROCKET 1 XTM0000014
022 SPEOCKET WASHER 1 XTM0000015
023 H.S. BOTTON HEAD SCREW M6X15 1 XTM0000016
024 Болт М6х30 1 922352-8
025 ADJUSTER SCREW M4X25 1 XTM0000017
026 ADJUSTER 1 XTM0000018
027 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922212-4
028 OIL TANK ASS'Y 1 XTM0000019
030 TANK CAP ASS'Y 1 XTM0000020
031 H.S.H.BOLT M5X12SW 2 XTM0000021
032 CHAIN COVER 1 XTM0000022
033 FLANGE NUT M6 1 XTM0000023
034 POLE SAW HEAD COMPLETE 1 142615-8
↑* INDICATION LABEL 1 803K89-1
034 містить позиції 1-5,7-14,16-28,30-33
034-1 POLE SAW HEAD COMPLETE 1 143197-3
↑* INDICATION LABEL 1 803K89-1
034-1 містить позиції 1-5,7-14,16-28,30-33
037 MAKITA LOGO LABEL 1 819312-8
037-1 MAKITA LOGO LABEL 1 808D12-9
038 CONTROL LEVER ASSEMBLY 1 126488-7
038 містить позиції 39-55
039 Самонарізний гвинт PT 3x16 1 266130-9
040 SWITCH COVER 1 451595-0
041 SWITCH LEVER 1 451594-2
042 Пружина EBH2500 1 232251-9
043 LEVER CASE SET 1 188832-6
043 містить позиції 55
044 Фіксатор труби 2 346248-3
045 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 2 922218-2
046 LOCK LEVER 1 451593-4
047 Пружина 7 EBH2500 1 233541-3
048 CONTROL CABLE 1 168571-4
049 Пружина EBH250U 1 233540-5
050 THROTTLE LEVER 1 455313-8
051 LEAD UNIT 1 638714-7
052 LEAD UNIT 1 638713-9
053 CORRUGATE TUBE 1 452071-7
054 TAPPING SCREW 4X18 4 266326-2
055 LEVER CASE SET 1 188832-6
055 містить позиції 43
056 CAUTION LABEL 1 803K81-7
057 SERIAL NO. LABEL 1 801D19-4
058 Гвинт M5x20 1 911233-1
059 Муфта 1 168478-4
060 CLEANER COVER ASSEMBLY 1 126202-1
060 містить позиції 61
060-1 CLEANER COVER ASSEMBLY 1 123499-3
060-1 містить позиції 61
061 Винт М4 1 265791-2
062 Повітряний фільтр EM2650 1 443171-4
063 Повітряний фільтр EM2650 1 443169-1
064 Болт М4*20 2 266618-9
065 CLEANER PLATE ASSEMBLY 1 126198-6
065 містить позиції 66-68,223,224,231-234
065-1 CLEANER PLATE ASSEMBLY 1 123501-2
065-1 містить позиції 66-68,223,224,231-234
066 Пластина сепаратора 1 162346-3
067 Кільце 15 1 213540-1
068 Клапан 2 424316-3
069 Трубка ER2650LH 1 422099-9
070 Трубка MEM426 1 325665-0
071 Ущільнення карбюратора 1 442153-3
072 H.S.H.BOLT M5X18 WITH WR 2 266787-6
073 Кламп 1 451825-9
074 Ізолятор 1 451729-5
075 Кільце 12 1 213547-7
076 BREATHER PIPE 1 422109-2
077 Хомутик для шлангу 1 345918-1
078 ROCKER COVER OUTER 1 318745-9
079 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922222-1
080 Проміжна кришка клапанів 1 453860-3
081 Ущільнення кришки клапанів 1 162304-9
082 Кришка 1 424302-4
083 Пружина для контактного наконечника свічки запалюв 1 324891-8
084 Свічка запалення 1 168534-0
085 Важіль перемикача 2 125554-7
086 Штифт 5 1 256200-2
087 Шток 2,5 2 256865-0
088 Фіксатор пружини 2 325668-4
089 CLUTCH CASE 1 451735-0
090 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x18 3 922228-9
091 Шайба 4131 1 450569-8
092 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
093 Шарикопідшипник 1 210111-5
094 Запобіжне кільце R-32 1 962151-6
095 CLUTCH DRUM COMPLETE 1 165747-4
096 SHOULDER HEX. BOLT M6X25 2 266864-4
097 Шайба 8 2 267817-6
098 CLUTCH ASSEMBLY 1 126135-0
098 містить позиції 99.100
099 Гирька 2 168498-8
099-1 CLUTCH SHOE 2 161332-1
100 TENSION SPRING 7 1 231881-3
101 Шайба 6 2 267812-6
102 Гайка 1 264039-9
103 Маховик 1 318569-3
104 Трубка 1 444021-6
105 Болт М4*20 2 266602-4
106 Прокладка 2 452049-0
107 Катушка запалення 1 168559-4
108 Штифт 5 1 268238-5
109 Вузол кулачкового приводу 1 125552-1
110 Важіль кулачка 2 313169-4
112 Штифт 4 1 268239-3
113 Прокладка кришки кулачкового приводу 1 162274-2
114 Кришка кулачкового приводу 1 318443-5
115 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 3 922222-1
116 Циліндр 1 135478-9
116 містить позиції 117,118,137
117 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 6 922222-1
118 Контрольний клапан 2 424201-0
119 Прокладка глушника 1 346331-6
120 Глушник 1 168554-4
121 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 266440-4
122 Шкив 1 168483-1
123 MUFFLER PLATE 1 451731-8
124 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 1 922218-2
125 Провід 1 638707-4
126 Провід 1 638708-2
128 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 1 922218-2
129 CYLINDER COVER 1 453266-5
130 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 1 922218-2
131 Гумовий амортизатор 1 424082-2
132 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5х12 1 922211-6
133 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922226-3
134 Тримач трубки 1 318249-1
135 Тримач трубки 1 318250-6
136 Гумовий амортизатор 1 424083-0
137 Шайба 4131 2 424200-2
138 Пружина стистення 9 2 234108-0
140 Випускний клапан 1 325669-2
140-1 Випускний клапан 1 326366-3
143 Впускний клапан 1 325670-7
143-1 Впускний клапан MEM426 1 326367-1
144 Комплект кілець поршня 1 195145-8
147 Поршень циліндра 1 318441-9
148 Шпонка 3 1 254040-2
149 Колінчастий вал 1 126359-8
149 містить позиції 150-152
149-1 CRANK SHAFT ASSEMBLY 1 123774-7
149-1 містить позиції 150-152
150 Радільне ущільнення 10 1 213148-1
150-1 OIL SEAL 10 1 213769-9
151 Шайба 23 1 267400-9
152 Радільне ущільнення 12 1 213147-3
152-1 OIL SEAL 12 1 213089-1
153 Поршневий палець 1 257781-9
154 Скоба 2 233976-8
155 Ущільнення 1 162345-5
156 Кабельний ввод 1 346083-9
157 RETAINER PLATE 1 318910-0
158 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922112-8
159 OIL CASE 1 318588-9
160 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922222-1
161 DAMPER 1 424344-8
162 Прокладка EH026 1 346305-7
163 Болт M6X8 EBH260U 1 266611-3
164 Кільце 20 1 213548-5
165 Трубка MEM426 1 325665-0
166 Хомутик для шлангу 1 282020-8
166-1 Хомутик для шлангу 1 282020-8
167 Грузик 1 325666-8
167-1 Грузик 1 325666-8
168 Маслопровід EBH260U 1 424301-6
168-1 OIL TUBE ASSEMBLY 1 125805-8
↑* Маслопровід EBH260U 1 424301-6
168-1 містить позиції 166,167
169 кришка 1 452047-4
170 Ущільнення 1 424343-0
171 OIL PIPE 1 452048-2
172 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 2 922218-2
173 Бензобак 1 125728-0
175 Трубки в зборі 1 168755-4
176 Хомутик для шлангу 1 282020-8
177 Фільтр 1 163518-3
178 FUEL TANK 1 451736-8
179 Гумовий амортизатор 2 424080-6
180 Гумовий амортизатор 1 424081-4
181 Захист бака 1 451737-6
182 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 4 922218-2
183 RECOIL STARTER SET 1 195308-6
183 містить позиції 122,184,185,187-193
184 Ручка стартера 1 424319-7
185 Демфер 1 424359-5
187 Винт 5х12 1 266585-8
188 Поворотна ручка 1 325923-4
189 Хомут 1 451938-6
190 Катушка 1 451937-8
191 Спіральна пружина 1 232258-5
192 STARTER ROPE 1 444023-2
193 STARTER CASE 1 451733-4
194 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x16 4 922223-9
196 MAKITA LOGO LABEL 1 816565-0
197 Карбюратор 1 168762-7
197 містить позиції 198-207,209-214
198 Шарнір 1 325922-6
199 Шайба 1 413140-9
200 Винт М3*8 2 266581-6
200-1 Гвинт 2 WJ00096364
201 Стопорне кільце Е3 1 257964-1
202 Кільце 2 ЕМ2500 1 213538-8
203 Жиклер 1 325985-2
204 Компресійна пружина 1 234183-6
205 Ущільнення помпи 1 442155-9
206 Діафрагма ЕМ2500 1 168575-6
206-1 Мембрана насоса 1 WJ00009599
207 PUMP BODY 1 141737-1
207 містить позиції 208
208 INLET SCREEN 1 352021-1
209 Діафрагма ЕМ2500 1 442154-1
210 Діафрагма 1 168620-7
211 Корпус повітропроводу 1 140438-8
212 Праймер ЕМ2500 1 424314-7
213 Кришка праймера ЕМ2500 1 346270-0
214 Винт 3*24 4 266582-4
215 CAUTION PLATE 1 810455-9
216 INDICATION LABEL 1 800F73-7
217 Пласка шайба 6 1 941151-9
218 SERIAL NO. LABEL 1 816567-6
220 EY2650H MODEL NO. LABEL 1 803K90-6
222 CAUTION TAG 1 819431-0
223 шуруп 1 266427-6
224 CHOKE PLATE 1 452219-1
229 GAS EMISSION APPROVAL LABEL 1 801P53-6
231 CHOKE LEVER 1 452220-6
232 Самонарізний гвинт PT3x10 1 266007-8
233 Сепраторна сітка 1 352020-3
234 Сепаратор 1 453865-3
235 OIL CASE PLATE 1 453862-9
236 SHORT BLOCK ASS'Y 25.4CC 1 135599-7
236 містить позиції 85-88,108-110,112-118,
236 містить позиції 137,138,140,143,144,147,
236 містить позиції 149-154
236-1 SHORT BLOCK ASS'Y 25.4CC 1 135668-4
236-1 містить позиції 85-88,108-110,112-118,
236-1 містить позиції 137,138,140,143,144,147,
236-1 містить позиції 149-154
300 KNOB 1 TF6116068B
301 HEX.BOLT 1 TF119F0840
302 FLAT WASHER 1 TF411M0800
303 HEX.SOCKET HEAD BOLT (M6X25) 1 TF120S0625
304 HEX.SOCKET HEAD BOLT (M5X10) 1 TF120S0510
305 SLIDE HOLDER 1 TF2616001A
306 SLEEVE 1 TF6126008A
307 SLIDE HOLDER WASHER 1 TF3651008A
308 CUSHION TUBE 1 TF6362070A
309 MAIN PIPE ASSY 1 TF3312328A
309-1 TELESCOPIC PIPE COMPLETE 1 142607-7
↑* MAIN PIPE ASSY 1 TF3312328A
309-1 містить позиції 56,300-319
310 DRIVE BUSH 4 TF6126009A
311 BUSH HOLDER 4 TF6126010A
312 SPRING 5 TF5313012A
313 DRIVE SHAFT 1 TF4117027A
314 SET COLLAR 1 TF4613005B
315 HEX.SOCKET HEAD SET SCREW 1 TF290Q0506
316 BUSH HOLDER 1 TF6126010A
317 SNAP RING (S-12) 1 TF480J1200
318 GUIDE PIPE ASSY 1 TF3318145A
318-1 GUIDE PIPE ASSY 1 TF3318145B
319 SCREW 1 TF244F0408
320 CAP 1 286284-6
A01 Плечевий ремінь 1 125516-5
A02 SAFETY GOGGLE 1 195246-2
A03 OIL SET 1 195500-4
A03-1 OIL SET 1 197007-6
A04 Сумка для аксесуарів 1 831304-7
A05 BOX DRIVER 10-16 1 782233-6
A06 - DRIVER 1 783020-6
A07 Ключ затяжний 4 1 783223-2
A08 Шина ланцюга 250 мм 3/8 1.3 мм 1 165695-7
A09 GUIDE BAR CASE 1 452093-7
A10 Ланцюг 250 мм 3/8 1,3 мм 39Л для EY2650 1 196142-7