Схема запасных частей (деталировка) для Makita EW1050H

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 CYLINDER BLOCK ASSEMBLY 1 135562-0
001 містить позиції 2,41
002 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 AN923/94 8 922217-4
003 OIL CASE GUARD 2 424530-1
004 Масляний щуп 1 450565-6
005 Ущільнювач 1 424100-6
006 Корпус бака для масла 1 318442-7
007 Ущільнювач корпусу 1 162276-8
008 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 AN923/94 4 922217-4
009 Кришка кривошипу, компл. 1 140023-7
010 Ущільнювальна кришка циліндра 1 162275-0
011 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 3 922222-1
012 Прокладка кришки кулачкового приводу 1 162274-2
013 Кришка кулачкового приводу 1 318443-5
014 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 AN923/94 3 922217-4
015 Кабельний ввод 1 346083-9
016 Пластина тримача 1 318440-1
017 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922111-0
017-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922112-8
018 CRANK SHAFT ASSEMBULY 1 126299-0
019 Радільне ущільнення 12 1 213147-3
019-1 OIL SEAL 12 1 213089-1
020 Радільне ущільнення 10 1 213148-1
020-1 OIL SEAL 10 1 213769-9
021 Шайба 23 1 267400-9
022 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6x16 1 265577-4
023 Шпонка 3 1 254040-2
024 Поршневий палець 1 257781-9
025 Поршень циліндра 1 318441-9
026 Комплект кілець поршня 1 195145-8
026-1 Поршньові кільця 1 196595-0
027 Скоба 2 233976-8
028 SHAFT 1 326223-5
029 Гвинт M6X16 2 911323-0
030 Вузол кулачкового приводу 1 125552-1
031 Штифт 5 1 268238-5
032 Важіль кулачка 2 313169-4
033 Штифт 4 1 268239-3
034 Пружина стистення 9 2 234108-0
035 Фіксатор пружини 2 325668-4
036 Впускний клапан 1 325670-7
036-1 Впускний клапан MEM426 1 326367-1
037 Випускний клапан 1 325669-2
037-1 Випускний клапан 1 326366-3
038 Штифт 5 1 256200-2
039 Шток 2,5 2 256865-0
040 Важіль перемикача 2 125554-7
041 Шайба 4131 2 424200-2
042 Глушник 1 168469-5
043 Іскрозахисний пристрій 1 324980-9
044 Глушник компл. 1 345915-7
045 MUFFLER GASKET 1 345916-5
046 Шурупокрут 1 265184-3
047 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 266440-4
048 Ізолюючий фланець 1 450559-1
049 Ізоляційний ущільнювач 1 413120-5
050 Ущільнення карбюратора 1 413121-3
054 Хомутик 1 450562-2
055 Винт 1 325934-9
058 Хомутик для шлангу 1 345918-1
059 Трубка сапуна 1 422041-0
060 Трубка 1 422042-8
061 Пластина фільтру 1 125468-0
061 містить позиції 62-69
062 Підсос 1 451925-5
063 Кільце 15 1 213540-1
064 Клапан 1 424316-3
065 Кільце 14 1 213539-6
066 Клапанна пластина 1 451924-7
067 Клапан 1 424315-5
068 Ущільнення 1 168577-2
069 Пластина 1 168576-4
070 PAN HEAD SCREW M5X14 1 911218-7
071 Кришка повітряного фільтра нова модель 1 450561-4
072 Елемент повітряного фільтра 1 443141-3
073 Повітряна заслонка 1 450560-6
074 Ущільнювач 1 423376-2
075 Ущільнювальна пластина 1 345919-9
076 Шурупокрут 2 265188-5
078 BLOWER HOUSING COMPLETE 1 141766-4
082 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x16 3 922223-9
084 Гвинт М6х12 1 922213-2
085 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x18 2 922228-9
086 CYLINDER COVER 1 450564-8
087 PLUG COVER 1 452144-6
088 Гвинт M5x12 2 911213-7
089 Гвинт M4x16 2 911128-8
090 Гвинт M4x16 2 911128-8
091 Вузол пускового пристрою 1 195146-6
091 містить позиції 92-99
092 Спіральна пружина 1 232258-5
093 Катушка 1 451937-8
094 Шнур стартера 1 444019-3
095 Ручка стартера 1 424319-7
096 Поворотна ручка 1 325923-4
097 Хомут 1 451938-6
098 Шкив 1 168483-1
099 Винт 5х12 1 266585-8
100 Паливний бак 1 450566-4
101 Кришка паливного бака 1 125472-9
101 містить позиції 167
102 Паливний фільтр 1 163447-0
102-1 Паливний фільтр 1 163447-0
103 Вузол рукава 1 168472-6
104 Хомутик для шлангу 1 345920-4
105 Ущільнювальна пластина 1 424102-2
106 Ущільнювальна пластина 1 424103-0
107 DAMPER 1 424104-8
108 CARBURETOR 1 168781-3
108 містить позиції 110,113-119,121-127
109 Внутрішнє окно 1 352010-6
109-1 Впускний сітчастий фільтр 1 WJ00014070
110 Кришка праймера ЕМ2500 1 346270-0
113 Ущільнення помпи 1 442155-9
114 Діафрагма ЕМ2500 1 442154-1
115 Діафрагма ЕМ2500 1 168575-6
115-1 Мембрана насоса 1 WJ00009599
116 Діафрагма ЕМ2500 1 168574-8
117 Винт 3*24 4 266582-4
118 Компресійна пружина 1 234183-6
119 Винт М3*8 2 266581-6
119-1 Гвинт 2 WJ00096364
121 Шарнір 1 325922-6
122 Стопорне кільце Е3 1 257964-1
123 Шайба 1 413140-9
124 Корпус насоса карбюратора 1 140437-0
125 Корпус повітропроводу 1 140438-8
126 Праймер ЕМ2500 1 424314-7
127 Кільце 2 ЕМ2500 1 213538-8
128 Маховик 1 318702-7
128-1 FLYWHEEL 1 319205-4
129 Якір магнето 1 168501-5
129-1 IGNITION COIL 1 168816-0
130 Болт М4*20 2 266602-4
131 STOP SWITCH ASSEMBLY 1 126240-3
131-1 STOP SWITCH COMPLETE 1 141794-9
132 Пружина для контактного наконечника свічки запалюв 1 324891-8
133 Свічка запалення 1 168401-9
134 Наконечник запальної свічки 1 424105-6
161 Впускний патрубок 1 324961-3
162 Кільце круглого перетину 10 AF505 1 213078-6
163 Контрольний клапан 2 424201-0
164 Етикетка двигуна EBH252U 1 806902-6
164-1 Етикетка двигуна EBH252U 1 806902-6
165 CAUTION TAG 1 819431-0
166 SERIAL NO. LABEL 1 897794-4
167 Ремінь 1 140436-2
168 REFUELING HANDLE GROUP 1 ME08121070
169 SHELF GROUP 1 ME00204835
170 RUBBER FEET 4 ME01676311
171 PUMP FRAME 1 ME08121002
172 HEXAGON BOLT 4 ME01676313
173 WAD 4 ME00200115
174 GASKET 4 ME01676314
175 O-RING 4 ME01676315
176 MECHANICAL OIL SEAL 1 ME00200486
177 IMPELLER 1 ME08121003
178 VOLUTE 1 ME08121004
179 SEAL RING 1 ME01676319
180 O-RING 1 ME01676320
181 PUMP CASING 1 ME08121005
182 HANDLE 1 ME08121006
183 HEXAGON BOLT 4 ME00200116
184 WAD 4 ME00200117
185 HEXAGON NUT 4 ME01676323
186 FLAT GASKET 4 ME00200091
187 VALVE 1 ME08121007
188 TUBE JOINT BOLT 1 ME08121008
189 HEXAGON BOLT 3 ME00200011
190 TUBE JOINT CORE 2 ME01676327
191 LOCKNUT 2 ME08121009
192 SEAL RING 2 ME08121044
193 STRAINER GROUP 1 ME01689268
194 HOOP 3 ME01676330
195 WATER BLOCK 2 ME01676331
196 O-RING 2 ME01676329
197 GASKET 99 ME01676333
198 GASKET 99 ME01676334
199 REFUELING WINDING 1 ME08121010
200 SUCTION PIPE 1 ME01676336
201 NOTE LABEL 1 ME08121001
202 NOTE LABEL 1 ME08121012
203 NOTE LABEL 1 ME08121030
204 NOTE LABEL 1 ME08121035
205 NOTE LABEL 1 ME03333192
206 LEAD UNIT 2 632B57-1
A01 SOCKET WRENCH 1 ME08121017
A02 RAPID JOINT GROUP 1 ME08121040
A02 містить позиції A03,A04
A02-1 RAPID JOINT GROUP 2 ME08121040
A02-1 містить позиції A03,A04
A03 SEAL RING 1 ME08121044
A04 SEAL RING 1 ME08121045
A05 JOINT CORE 1 ME08121051
A05 містить позиції A06,A07
A05-1 JOINT CORE 1 ME08121051
A06 CONNECTOR NUT 1 ME08121052
A07 SEAL RING 1 ME08121044
A08 HOOP 1 ME08121053
A09 THE PIPE GROUP 1 ME08122060
A09 містить позиції A10,A11
A10 SEAL RING 1 ME08121044
A11 O-RING 1 ME08122068
A12 GUN GROUP 1 ME08122030
A12 містить позиції A13-A15
A13 GUN GLOVES 1 ME08122032
A14 ROUND HEAD SCREW 1 ME08122034
A15 O-RING 1 ME08122035
A16 CROSS OVER SUB 1 ME08121060
A17 SEAL RING 1 ME08121044
A18 OILER 1 ME08121080