Схема запасных частей (деталировка) для Бензокоса Makita EM 4351 UH

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Барабан зчеплення EM4351UH, MS4300.4U 1 168712-2
002 Стопорне кільце (INT) R-42 1 962201-7
003 Підшипник 6004LLU EM4351UH, MS4300.4U 1 211387-7
004 Стопорне кільце WR-20 EM4351UH, MS4300.4U 1 961090-7
005 Корпус зчеплення EM4351UH, MS4300.4U 1 318849-7
006 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X20 4 922331-6
007 Буфер EM4351UH, MS4300.4U 2 424488-4
008 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922201-9
009 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922351-0
010-1 HANGER 1 456033-7
011 Тримач L EM4351UH, MS4300.4U 1 346572-4
012 Тримач R EM4351UH, MS4300.4U 1 346571-6
013-1 WING BOLT M5X20 1 266957-7
014 Фіксатор 57 EBH250U 1 168796-0
015 Затискач ручки 1 318425-7
017 Тримач EM4351UH, MS4300.4U 1 318860-9
018 Пружина стиснення 16 1 233309-7
019 Кожух EM4351UH 1 453526-5
020 Тримач корпусу EM4351UH 1 453528-1
021 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922226-3
022 Фіксатор 33 EM4351UH, MS4300.4U 1 346590-2
023 Буфер EM4351UH, MS4300.4U 2 424488-4
024 Винт PT 3*16 6935FD 2 266429-2
025 Кришка корпуса EM4351UH 1 453527-3
026 MAKITA LOGO LABEL 1 819312-8
027-1 CAUTION LABEL 1 803A23-1
028 SERIAL NO. LABEL 1 801D19-4
029 Штанга 1 141335-1
030 Фетрове кільце 8 1 443146-3
031 Вал EM4351UH, MS4300.4U 1 326153-0
032 Ручка EM4351UH, MS4300.4U 1 141584-0
033 Гвинт M5X35 1 911256-9
046 Шайба 2 413143-3
047 PROTECTOR 1 452259-9
048 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
049 Різак 1 346074-0
050 PROTECTOR EXTENSION ASSY 1 135398-7
050 містить позиції 48,49
051 Хомутик 1 346072-4
052 Захисне покриття 1 451090-0
053 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 2 266579-3
054 Болт M5X14 2 266865-2
055 GEAR CASE ASSEMBLY 1 126260-7
055 містить позиції 56-64,68-73
056 Кільце круглого перетину 32 1 213459-4
057 CUTTER SHAFT SET 1 188865-1
058 Шарикопідшипник 6000 1 211064-1
059 Шарикопідшипник 6000ZZ 1 211062-5
060 Запобіжне кільце S-10 1 961006-2
061 Запобіжне кільце R-26 1 962105-3
062 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922353-6
063 Болт М8х10 1 265590-2
064 Підшипник 629ZZ 1 210081-8
068 Підшипник 6201LLU 1 210116-5
069 Запобіжне кільце R-32 1 962151-6
070-1 Шайба RBC414U 1 332114-0
071 Шайба 1 346355-2
072 Чашка 1 168526-9
073 Гайка М10-17 1 264025-0
074 Ручка регулятора EM4351UH, MS4300.4U 1 126114-8
074 містить позиції 75-86,88,89
075-1 LEVER CASE SET 1 183A09-4
075-1 містить позиції 87
076 Пружина EBH250U 1 233540-5
077 Важіль газу EBH250U 1 451084-5
078 Пружина 7 EBH2500 1 233541-3
079 Важіль вимикання EBH250U 1 451083-7
080 Гофра EM4351UH, MS4300.4U 1 453524-9
081 Шнур керування EM4351UH, MS4300.4U 1 168711-4
082 Тримач кабеля 1 451081-1
083 Важіль вимикача EM4351UH, MS4300.4U 1 451500-7
084 Пружина EBH2500 1 232251-9
085-1 Кришка вимикача EM4351UH, MS4300.4U 1 455723-9
086 Провід EM4351UH, MS4300.4U 1 638972-5
087-1 LEVER CASE SET 1 183A09-4
087-1 містить позиції 75
088 TAPPING SCREW 4X18 3 266326-2
089 Провід EM4351UH, MS4300.4U 1 638973-3
101 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922233-6
102 Кришка 1 424302-4
103-1 CYLINDER COVER 1 455103-9
104 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922233-6
105 Кришка глушника EM4351UH, MS4300.4U 1 453536-2
106 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
107 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X20 3 922332-4
108 ГлушникEM4351UH, MS4300.4U 1 168715-6
109 Прокладка глушника EM4351UH, MS4300.4U 1 346574-0
110 Втулка глушника EM4351UH, MS4300.4U 1 331987-8
111 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922226-3
112 Кришка клпапнів EM4351UH, MS4300.4U 1 318850-2
113 Трубка 5-160 EM4351UH, MS4300.4U 1 422091-5
114 ГофраEM4351UH, MS4300.4U 1 454424-6
115 Внутрішня кришка EM4351UH, MS4300.4U 1 453529-9
116 Прокладка кришки клапанів EM4351UH, MS4300.4U 1 162335-8
117 Пружина для контактного наконечника свічки запалюв 1 324891-8
118 Свічка запалення 1 168401-9
119 Трубка3-85 EM4351UH, MS4300.4U 1 422090-7
120 Прокладка 2 452049-0
121-1 Циліндр в зборі EM4351UH, MS4300.4U 1 135659-5
121-1 містить позиції 122-124
122 Шайба 4131 2 424200-2
123 Контрольний клапан 2 424201-0
124 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 8 922342-1
125 Трубка ER2650LH 1 422099-9
126 Хомутик для шлангу 1 282020-8
126-1 Хомутик для шлангу 1 282020-8
127 Маслопровід EBH260U 1 424301-6
127-1 OIL TUBE ASSEMBLY 1 125805-8
↑* Маслопровід EBH260U 1 424301-6
127-1 містить позиції 126,128
128 Грузик 1 325666-8
128-1 Грузик 1 325666-8
129 Прокладка EM4351UH, MS4300.4U 1 162337-4
130 Болт M5X18 3 266760-6
131 кришка 1 452047-4
132 Ущільнення 1 424343-0
133 Маслопровід EM4351UH, MS4300.4U 1 453538-8
134 Прокладка EM4351UH, MS4300.4U 1 162338-2
135 КартерEM4351UH, MS4300.4U 1 318854-4
136 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922226-3
137 Прокладка EH026 1 346305-7
138 Болт M6X8 EBH260U 1 266611-3
139 Клапан 1 346398-4
140 ПластинаE EM4351UH, MS4300.4U 1 318851-0
141 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922226-3
142 Трубка MEM426 1 325665-0
143 Трубка EM4351UH, MS4300.4U 1 168724-5
144 Спіральна трубка 6-80 EM4351UH, MS4300.4U 1 454426-2
145 Фільтр 1 163518-3
146 Хомутик для шлангу 1 282020-8
150 STARTER COVER ASSEMBLY 1 126119-8
150 містить позиції 151-157
151 Винт M6X20 1 266634-1
152 ХраповикEM4351UH, MS4300.4U 1 452288-2
153 Спіральна пружина 1 232262-4
154 Ручка стартера 1 424361-8
155 Фіксатор шнура 1 424360-0
156 Шнур стартера 1 444027-4
157 Кришка стартера EM4351UH, MS4300.4U 1 453534-6
158 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922233-6
160 Коромисло ASSEMBLY EM4351UH, MS4300.4U 2 126116-4
161 Сухарь EM4351UH, MS4300.4U 4 331990-9
162 Шайба EM4351UH, MS4300.4U 2 331991-7
163 Пружина 11 EM4351UH, MS4300.4U 2 234238-7
164 Штифт 5 1 256200-2
165 Шток 2,5 2 256866-8
166 Штифт 5 1 268238-5
167 Штовхач EM4351UH, MS4300.4U 2 313236-5
168 Пін 5 1 256186-0
169-3 Шестерня EM4350UH 1 126571-0
170 Тефлоновий диск 10 PW5000CH 1 261127-3
171-1 Випускний клапан EM4351UH, MS4300.4U 1 326498-6
171-2 EXHAUST VALVE 1 326575-4
172 Впускний клапан EM4351UH, MS4300.4U 1 326157-2
173 Поршньові кільця SET 1 196667-1
174 Скоба 2 233983-1
175 Поршень EM4351UH, MS4300.4U 1 318853-6
175-1 PISTON SET 1 197455-9
↑* Поршень EM4351UH, MS4300.4U 1 318853-6
175-1 містить позиції 173,174
176 Палець поршня EM4351UH, MS4300.4U 1 268285-6
177 Масляний сальниу 12 EM4351UH, MS4300.4U 1 213685-5
178 Колінвал в зборі EM4351UH, MS4300.4U 1 126121-1
178 містить позиції 177,180,181
179 Шпонка 3 1 254040-2
180 Защіпка 1 267425-3
181 Радиальне ущільнення 1 213537-0
182 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x16 4 266086-6
183 Кришка распредвала EM4351UH, MS4300.4U 1 318856-0
184 Прокладка EM4351UH, MS4300.4U 1 162334-0
185 Проавід 4351UH, MS4300.4U 1 638974-1
186 Провід EM4351UH, MS4300.4U 1 638975-9
187 Трубка 1 444021-6
188 Катушка запаленняEM4351UH, MS4300.4U 1 168714-8
189 Болт М4*20 2 266602-4
190 Маховик EM4351UH, MS4300.4U 1 126122-9
191-2 Гайка 1 264039-9
192 Бензобак 1 125728-0
194 CAUTION PLATE 1 810455-9
195 Гумовий амортизатор 1 424081-4
196 SERIAL NO. LABEL 1 897220-3
197 GAS EMISSION APPROVAL LABEL 1 898842-2
198 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922233-6
199 Гумова шайба 8 EM4351UH, MS4300.4U 1 261152-4
200 Шайба EM4351UH, MS4300.4U 1 331988-6
201-1 FUEL TANK 1 168875-4
202 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X20 4 922332-4
203 Флянець EM4351UH, MS4300.4U 1 318852-8
204 Болт M8 2 266597-1
205 Підкладна шайба 10 2 267832-0
206 Башмак зчеплення EM4351UH, MS4300.4U 2 313238-1
207 Пружина 5 EM4351UH, MS4300.4U 2 231880-5
207-1 TENSION SPRING 6 2 232290-9
208 Пласка пружина8 2 267428-7
209 Основа зчеплення EM4351UH, MS4300.4U 1 313239-9
210 Пластина вентилятора EM4351UH, MS4300.4U 1 346576-6
211 Винт M5X8 2 266461-6
212 Пластина глушникаEM4351UH, MS4300.4U 1 453530-4
213-1 Болт M5X18 1 266760-6
214 Хомутик для шлангу 1 345918-1
215-1 CLEANER COVER ASSEMBLY 1 126474-8
↑* INDICATION LABEL 1 801S44-5
215-1 містить позиції 216,217
216 Болт M5X20 EM4351UH, MS4300.4U 1 266743-6
217 INDICATION LABEL 1 898844-8
218 Повітряний фільтр 1 442181-8
219-1 HEX. SOCKET HEAD BOLT M5X60 2 266601-6
220 Повітряний фільтрT EM4351UH, MS4300.4U 1 443173-0
221 Пластина фільтра EM4351UH, MS4300.4U 1 126117-2
221 містить позиції 222-226
222 Пластина сепаратора 1 162346-3
223 Сепраторна сітка 1 352020-3
224 Самонарізний гвинт PT3x10 1 266007-8
225 Сепаратор 1 453865-3
226 Клапан 2 424316-3
227 Трубка спіральна 6-100 1 454425-4
228 Трубка 3-120 1 422074-5
229 Паливний насос 1 168398-2
230 Прокладка карбюратора EM4351UH, MS4300.4U 1 442196-5
231-1 Карбюратор EM4351UH, MS4300.4U 1 126339-4
232 Затискач для кронштейна 1 345963-6
233 Самонарізний гвинт 5x16 1 266388-0
234 Прокладка карбюратора EM4351UH, MS4300.4U 1 442197-3
235-1 HEX SOCKET HEAD BOLT M5X20 2 266814-9
236 Тримач EM4351UH, MS4300.4U 1 424489-2
237 Трубка 3-35 1 422080-0
238-1 INSULATOR COMPLETE 1 142736-6
239 Кільце18 EM4351UH, MS4300.4U 1 213642-3
240 CAUTION TAG 1 819431-0
241 EM4351UH MODEL NO. LABEL 1 898805-8
242 Кламп 1 451825-9
243 Винт в зборі 1 WJ00096589
244 Кришка 1 WJ00021158
245 Діафрагма 1 168620-7
246 Діафрагма мірна 1 442183-4
247 Штіфт 1 WJ00014477
248 Важіль 1 WJ00016648
249 Пружина 1 WJ00983248
250 PLUG-WELCH 1 5416036160
251 Чашка 1 WJ00088229
252 STEEL BALL 1 5806084330
253 Поршень акселерації 1 WJ00160593
254 Пружина 1 WJ00983305
255 Винт 1 WJ00963240
256 Клапан дроселя 1 WJ00343562
257 Голка Високих обертів 1 WJ01023345
258 Голка низьких обертів 1 WJ01023344
259 Обмежувач 1 WJ00025162
260 Стопорне кільце Е3 1 257964-1
261 Пружина 1 WJ00098494
262 Важіль газу 1 WJ00224392
263 Шайба 1 413140-9
264 Поворотна частина 1 5246001210
265 SCREW 1 5016004110
266 Клапан 1 WJ00008282
267 Стопорне кільце 1 WJ00001673
268 Дросельна заслінка 1 WJ00183585
269 Важіль дроселя MS430.4U 1 WJ00044456
270 SPRING 1 5806122210
271 BALL 1 5806122220
272 Дросельна заслінка 1 WJ00006295
273 Шуруп 1 WJ00096475
274 Внутрішнє окно 1 352010-6
274-1 Впускний сітчастий фільтр 1 WJ00014070
275 Діафрагма насоса 1 WJ00009589
276 Прокладка 1 WJ00092228
277 Компресійна пружина 1 234183-6
278 Кришка помпи 1 WJ00213807
279 шуруп 1 WJ00096166
280 Пружина 1 WJ00098217
281 Винт ХХ 1 WJ00096368
282 CHANGE PLATE 1 455102-1
283 Самонарізний гвинт 4x14 1 266385-6
284 FLAT WASHER 5 2 267485-5
285 Запобіжне кільце E-2.3 1 257903-1
286 Пласка шайба 5 1 941101-4
A01 BAND ASSEMBLY SET 1 196129-9
↑* BAND ASSEMBLY 1 126126-1
A02 Захисний кожух для EBH341U/EM2650UH/EM2651UH 1 451252-0
A03 OIL SET 1 195501-2
A03-1 OIL SET 1 197008-4
A04 BOX DRIVER 10-16 1 782233-6
A05 HEX. WRENCH 4 1 783223-2
A06 HEX. WRENCH 5 1 783232-1
A07 BOX WRENCH 17 1 782238-6
A08 Сумка для аксесуарів 1 831304-7
A09 CUTTER ASSEMBLY 1 122882-1