Схема запасных частей (деталировка) для Бензокоса Makita EM 3400 U

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 HANDLE COMPLETE 1 143046-4
001 містить позиції 2
002 Ручка 18 EM3400U,L 1 273526-7
004 Ручка 19 EM3400U,L 1 332123-9
005 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922256-4
006 Важіль EM3400U,L 1 126504-5
006 містить позиції 81-95
008 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922241-7
009 Тримач ручки 1 1 318272-6
010 Тримач ручки 2 EM3400U,L 1 318669-9
011 Тримач ручки 3 EM3400U,L 1 318670-4
012 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922341-3
013 Кріплення ASS'Y 1 125558-9
↑* Шестигранна гайка M5 1 931202-6
013 містить позиції 14
014 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922232-8
015 CUSHION 1 168613-4
017 SERIAL NO. LABEL 1 801D19-4
018 CAUTION LABEL 1 805C74-2
019 MAKITA LOGO LABEL 1 819312-8
020 Штанга EM3400U,L 1 142837-0
021 Фетрове кільце 8 1 443146-3
022 Вал 1 325675-7
023 Болт M6X23 EM3400U,L 2 266617-1
024 PROTECTOR CLAMP 1 346841-3
024-1 1 346973-6
025 Гвинт M5x40 2 911263-2
026 HEX. NUT M5 2 264035-7
027 Пластиковий захист на мотокосу EM3400U,L 1 451878-8
028 PROTECTOR COMPLETE 1 140424-9
028 містить позиції 29,30
029 CUTTER 1 346262-9
030 Винт 5x25 EM3400U 1 266574-3
050 Гвинт М6х12 2 922213-2
051 Корпус шестерен EM3400U,L 1 126506-1
051 містить позиції 52-68
052 HEX BOLT M6X8 1 KC00000014
053 BALL BEARING 629 1 KC00000009
054 PLATE 1 KC00000008
055 BALL BEARING 6201DDU 1 KC00000012
056 RETAINING RING R-32 1 KC00000005
057 GUARD 1 KC00000003
058 P.H.SCREW M4X20 WITH W 3 KC00000007
059 Шайба EM3400U,L 1 KC00000013
060 Шайба EM3400U,L 1 KC00000004
061 Чашка 1 168526-9
062 Гайка M10 EM3400U,L 1 KC00000016
063 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X30 WR 1 KC00000015
064 Ріжучий вал EM3400U,L 1 KC00000017
065 BALL BEARING 6000 1 KC00000011
066 BALL BEARING 6000Z 1 KC00000010
067 RETAINING RING S-10 1 KC00000006
068 Стопорне кільце R-26 AT3724U 1 257988-7
081 LEVER CASE SET 1 183A10-9
↑* HEX. LOCK NUT M5-8 1 252180-0
081 містить позиції 93
082 Пружина EBH250U 1 233540-5
083 Важіль газу EBH250U 1 451084-5
084 Пружина 7 EBH2500 1 233541-3
085 Важіль вимикання EBH250U 1 451083-7
086 CORRUGATE TUBE 1 456084-0
087 CONTROL CABLE 1 168867-3
088 Тримач кабеля 1 451081-1
089 Важіль вимикача EM4351UH, MS4300.4U 1 451500-7
090 Пружина EBH2500 1 232251-9
091 Кришка вимикача EM4351UH, MS4300.4U 1 455723-9
092 Модуль провода EBH260U 1 638706-6
093 LEVER CASE SET 1 183A10-9
↑* HEX. LOCK NUT M5-8 1 252180-0
093 містить позиції 81
094 TAPPING SCREW 4X18 3 266326-2
095 Модуль провода EBH260U 1 638705-8
101 PAN HEAD SCREW M5X14 1 911218-7
102 Модуль провода EM3400U, EM3400L 1 632D74-3
103 Затискач для кронштейна 1 345963-6
104 Кришка циліндраEM3400U,L 1 455371-4
105 PAN HEAD SCREW M5X14 1 911218-7
106 Катушка запалення EM3400U,L 1 126418-8
106 містить позиції 107-109
107 WIRE 1 ZG00000001
108 Кришка EM3400U,L 1 ZG00000002
109 Кришка пружини EM3400U,L 1 ZG00000003
111 Гвинт із внутрішнім шестигранником M4x20 2 922138-0
112 Прокладка 2 452049-0
113 Болт M5X55 EM3400U,L 2 266917-9
114 Глушник EM3400U,L 1 165754-7
115 Прокладка глушника EM3400U,L 1 346829-3
116 Прокладка циліндра MS34C 1 442208-4
117 Циліндр EM3400U,L 1 319133-3
118 HEX. SOCKET HEAD BOLT M5X20 4 922231-0
119 Ізолююча прокладка EM3400U,L 1 442210-7
120 Ізолятор EM3400U,L 1 455378-0
121 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922243-3
122 Свіча запалення (BPMR7A) RBC414U 1 168648-5
123 Вставка EM3400U,L 1 424491-5
124 Кожух EM3400U,L 1 424656-9
125 Прокалдка EM3400U,L 1 442177-9
126 Кронштейн карбюратора EM3400U,L 1 346591-0
127 Прокалдка EM3400U,L 1 442177-9
128 Карбюратор EM3400U,L 1 168864-9
128 містить позиції 211,213-216,218-235
129 SCREW M5X55 2 0043105550
130 Кришка фільтра EM3400U,L 1 455377-2
131 Гвинт M4x20 1 911138-5
132 Корпус фільтра EM3400U,L 1 126502-9
132 містить позиції 133-139
133 Фільтр повітряний EM3400U,L 1 443194-2
134 TAPPING SCREW CT 4X12 1 ZH00000001
135 Пластина EM3400U,L 1 455374-8
136 TAPPING SCREW CT 4X12 1 ZH00000001
137 Пластина EM3400U,L 1 455376-4
138 Пластина EM3400U,L 1 455373-0
139 Важіль EM3400U,L 1 455375-6
140 Стартер в зборі EM3400U,L 1 126501-1
140 містить позиції 141,142,144-150
141 Пластина EM3400U,L 1 JL03007287
142 Ручка стартера EM3400U,L 1 JL03007280
144 STARTER CASE COMPLETE 1 JL03007281
145 Гайка EM3400U,L 2 JL12650113
146 Шнур стартера EM3400U,L 1 JL03007284
147 Пружина EM3400U,L 1 JL03007282
148 Храповик EM3400U,L 1 JL03007283
149 WASHER 1 JL03007285
149-1 SET SCREW 1 JL03007288
149-1 містить позиції 150
150 TAPPING SCREW 1 JL03007286
150-1 SET SCREW 1 JL03007288
150-1 містить позиції 149
151 Шкив EM3400U,L 1 168863-1
152 Демфер EM3400U,L 1 424657-7
153 SERIAL NO. LABEL 1 850G87-2
154 Гвинт M5X25 4 911243-8
155 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922233-6
156 Корпус зчеплення EM3400U,L 1 143321-8
158 Розпірне кільце 1 451157-4
159 Запобіжне кільце S-17 1 961057-5
160 Підшипник 6003LLU RBC414U 1 210126-2
161 Запобіжне кільце R-35 1 962153-2
162 Барабан муфти зчеплення компл. 1 165577-3
163 Захист бака EM3400U,L 1 455370-6
164 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x16 4 922223-9
165 Гвинт з буртиком M8x23 2 266571-9
166 Шайба 10 RBC414U 2 267849-3
167 Зчеплення EM3400U,L 1 125757-3
167-1 Зчеплення EM3400U,L 1 125757-3
↑* CLUTCH SHOE 2 AN04002000
167-1 TENSION SPRING 9 1 AN02010C00
168 Шайба 8 2 253762-1
170 Болт M6X16 RBC414U 1 266596-3
171 Пласка шайба 7 RBC414U 1 267427-9
172 Маховик EM3400U,L 1 319137-5
173 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 3 922233-6
174 Тримач труби 1 318453-2
175 Кронштейн для підвішування труби 1 318454-0
176 Амортизатор гумовий 1 424204-4
177 Упорне кільце S-32 1 961151-3
178 Ущільнювальна пластина 1 424103-0
179 Ущільнювальна пластина 1 424102-2
180 Паливний фільтр 1 163447-0
180-1 Паливний фільтр 1 163447-0
181 Хомутик для шлангу 1 345920-4
182 Трубка EM3400U,L 1 126503-7
183 Пробка бака ETR2500 1 168668-9
183 містить позиції 184,185
184 Паливний бак 1 452920-8
185 Ремінь 1 140436-2
186 Паливний бак EM3400U,L 1 455379-8
187 Кільце поршня EM3400U,L 2 257359-8
189 Поршень EM3400U,L 1 319136-7
191 Палець поршня 8 EM3400L 1 268337-3
192 Скоба 2 233976-8
193 Гольчастий підшипник 810 1 212702-8
194 Шпонка 3 1 254040-2
195 Колінвал EM3400U,L 1 142542-9
196 Корпус колінвала EM3400U,L 1 135647-2
196 містить позиції 197,198,200-203
197 Болт M5X30 WITH WR EM3400U,L 4 922253-0
198 Масляний сальник 1 213628-7
200 Підшипник 6001С3 1 210113-1
201 Підшипник 6001С3 1 210113-1
202 Прокалдка картера EM3400U,L 1 442209-2
203 Масляний сальник 1 213628-7
204 Демфер EM3400U,L 2 424446-0
205 Захист EM3400U,L 1 455372-2
206 Гвинт М6х12 1 922213-2
207 EM3400U MODEL NO. LABEL 1 805C68-7
208 MAKITA LOGO LABEL 1 805C80-7
209 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922341-3
211 Шуруп М3х10 2 266704-6
213 BRACKET,CABLE 1 346588-9
214 Шарнір 1 325922-6
215 Шайба 1 413140-9
216 Стопорне кільце Е3 1 257964-1
218 Кільце 1 424444-4
219 Кільце круглого перетину 1 WJ00016104
220 JET 1 WJ00112288
221 Ущільнення помпи 1 442155-9
222 Діафрагма ЕМ2500 1 168575-6
222-1 Мембрана насоса 1 WJ00009599
223 Корпус 1 140989-1
224 Внутрішнє окно 1 352010-6
224-1 Впускний сітчастий фільтр 1 WJ00014070
225 Діафрагма ЕМ2500 1 442154-1
226 Діафрагма 1 168620-7
227 Корпус фільтра в зборі EM2650U 1 140988-3
228 Праймер ЕМ2500 1 424314-7
229 Кришка праймера ЕМ2500 1 346270-0
230 Винт 3*24 4 266582-4
231 Гвинт 1 WJ00096424
232 Штіфт 1 WJ00014477
233 Важіль 1 WJ00016648
234 Клапан 1 WJ00008282
235 Пружина 1 WJ00983160
A01 BAND ASSEMBLY 1 125802-4
A02 Різак 124 1 161341-0
A03 CUTTER BLADE SET 1 196895-8
A04 Захисний кожух для EBH252U 2 450573-7
A04-1 TOOL COVER 1 456924-2
A05 WRENCH 17-19 1 782235-2
A05-1 WRENCH 17-19 1 782031-8
A06 HEX. WRENCH 4 1 783223-2
A07 Сумка для аксесуарів 1 831304-7
A10 CLAMP 1 452193-3