Схема запасных частей (деталировка) для Бензокоса Makita EM 2651 UH

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 CONTROL LEVER ASSEMBLY 1 125775-1
001 містить позиції 2-15,221
002 TAPPING SCREW 4X18 3 266326-2
003 LEVER CASE SET 1 188656-0
003 містить позиції 15
003-1 LEVER CASE SET 1 183A10-9
003-1 містить позиції 15
004 Модуль провода EBH260U 1 638705-8
005 Тримач кабеля 1 451081-1
006 CORRUGATE TUBE 1 452005-0
007 CONTROL CABLE 1 168570-6
008 Важіль вимикання EBH250U 1 451083-7
009 Пружина 7 EBH2500 1 233541-3
010 Пружина EBH250U 1 233540-5
011 Важіль газу EBH250U 1 451084-5
012 SWITCH COVER 1 451085-3
012-1 SWITCH COVER 1 455722-1
013 SWITCH LEVER 1 451082-9
014 Пружина EBH2500 1 232251-9
015 LEVER CASE SET 1 188656-0
015 містить позиції 3
015-1 LEVER CASE SET 1 183A10-9
015-1 містить позиції 3
016 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
017 Корпус перемикача 1 188659-4
017 містить позиції 18
018 Корпус перемикача 1 188659-4
018 містить позиції 17
019 Гвинт M5X35 1 911256-9
020 Ручка компл. 1 331862-8
021-1 Фіксатор 57 EBH250U 1 168796-0
022 Затискач ручки 1 318429-9
023 Тримач ручки 1 318428-1
024 Пружина стиснення 20 1 233202-5
025 Тримач трубки 1 318427-3
026 Хомут 1 318426-5
027 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922241-7
028 Вузол підвіски 1 195143-2
028 містить позиції 29
029 Гвинт M5x20 1 911233-1
030 CUSHION 1 422045-2
031 SHAFT PIPE COMPLETE 1 140431-2
032 CAUTION LABEL 1 891174-6
033 MAKITA LOGO LABEL 1 819312-8
034 Гвинт M5X35 1 911256-9
035 Вал 1 324893-4
036 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 2 922218-2
036-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922206-9
037 GEAR CASE ASSEMBLY 1 125556-3
037 містить позиції 40-46,49-54
040 Підшипник 609ZZ 1 210049-4
041 Запобіжне кільце S-9 1 961005-4
042 Упорне кільце R-24 1 962103-7
043 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922241-7
044 Болт М8х10 1 265590-2
046-2 CUTTER SHAFT SET 1 183A00-2
049 Підшипник 6001LLU 1 210115-7
050 Запобіжне кільце R-28 1 962106-1
051 Шайба ЕВН250U 1 331861-0
052 Шайба ЕВН250U 1 346084-7
053 Чашка 1 168526-9
054 Гайка М10-17 1 264025-0
055 PROTECTOR 1 452260-4
056 PROTECTOR COVER 1 451097-6
057 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 2 266579-3
057-1 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X25 2 266280-0
058 PROTECTOR CLAMP 1 346073-2
058-1 PROTECTOR CLAMP 24 1 347012-5
060-1 CLEANER COVER ASSEMBLY 1 126202-1
060-1 містить позиції 61
060-2 CLEANER COVER ASSEMBLY 1 123499-3
060-2 містить позиції 61
061 Винт М4 1 265791-2
062-1 Повітряний фільтр EM2650 1 443171-4
063-1 Повітряний фільтр EM2650 1 443169-1
064-1 Болт М4*20 2 266618-9
065-2 CLEANER PLATE ASSEMBLY 1 126198-6
↑* Самонарізний гвинт PT3x10 1 266007-8
065-2 містить позиції 66-68,E01-E03,231,232
065-3 CLEANER PLATE ASSEMBLY 1 123501-2
↑* Самонарізний гвинт PT3x10 1 266007-8
065-3 містить позиції 66-68,E01-E03,231,232
066-2 Пластина сепаратора 1 162346-3
067 Кільце 15 1 213540-1
068-1 Клапан 2 424316-3
069-1 Трубка ER2650LH 1 422099-9
070 Трубка MEM426 1 325665-0
071 Ущільнення карбюратора 1 442153-3
072-1 H.S.H.BOLT M5X18 WITH WR 2 266787-6
073 Кламп 1 451825-9
074 Ізолятор 1 451729-5
075 Кільце 12 1 213547-7
076-1 BREATHER PIPE 1 422109-2
077 Хомутик для шлангу 1 345918-1
078-1 ROCKER COVER OUTER 1 318745-9
079-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922222-1
080-2 Проміжна кришка клапанів 1 453860-3
081 Ущільнення кришки клапанів 1 162304-9
082 Кришка 1 424302-4
083 Пружина для контактного наконечника свічки запалюв 1 324891-8
084 Свічка запалення 1 168534-0
085 Важіль перемикача 2 125554-7
086 Штифт 5 1 256200-2
087 Шток 2,5 2 256865-0
088 Фіксатор пружини 2 325668-4
089 CLUTCH CASE 1 451735-0
089-1 CLUTCH CASE COMPLETE 1 143823-4
090 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x18 3 922228-9
091-1 Шайба 4131 1 450569-8
092 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
093-1 Шарикопідшипник 1 210111-5
094 Запобіжне кільце R-32 1 962151-6
095-1 CLUTCH DRUM 1 168809-7
095-2 CLUTCH DRUM COMPLETE 1 161588-6
096-1 SHOULDER HEX. BOLT M6X25 2 266864-4
097 Шайба 8 2 267817-6
098-1 CLUTCH ASSEMBLY 1 126135-0
098-1 містить позиції 99,100
099 Гирька 2 168498-8
099-1 CLUTCH SHOE 2 161332-1
100-1 TENSION SPRING 7 1 231881-3
101 Шайба 6 2 267812-6
102-1 Гайка 1 264039-9
103 Маховик 1 318569-3
104 Трубка 1 444021-6
105 Болт М4*20 2 266602-4
106 Прокладка 2 452049-0
107 Катушка запалення 1 168559-4
107-1 IGNITION COIL 1 161483-0
108 Штифт 5 1 268238-5
109 Вузол кулачкового приводу 1 125552-1
110 Важіль кулачка 2 313169-4
112 Штифт 4 1 268239-3
113 Прокладка кришки кулачкового приводу 1 162274-2
114 Кришка кулачкового приводу 1 318443-5
115-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 3 922222-1
116-2 Циліндр 1 135478-9
116-2 містить позиції 88,117,118
117-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 6 922222-1
118 Контрольний клапан 2 424201-0
119-1 Прокладка глушника 1 346331-6
120 Глушник 1 168554-4
121 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 266440-4
122 Шків 1 168471-8
123 MUFFLER PLATE 1 451731-8
124 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 1 922218-2
124-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922206-9
125 Провід 1 638707-4
126 Провід 1 638708-2
128 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 1 922218-2
128-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922206-9
129-1 CYLINDER COVER 1 453266-5
130 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 1 922218-2
130-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922206-9
131 Гумовий амортизатор 1 424082-2
132 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5х12 1 922211-6
133 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922226-3
134 Тримач трубки 1 318249-1
135 Тримач трубки 1 318250-6
136 Гумовий амортизатор 1 424083-0
137 Шайба 4131 2 424200-2
138 Пружина стистення 9 2 234108-0
140 Випускний клапан 1 325669-2
140-1 Випускний клапан 1 326366-3
143 Впускний клапан 1 325670-7
143-1 Впускний клапан MEM426 1 326367-1
144-1 Комплект кілець поршня 1 195145-8
147 Поршень циліндра 1 318441-9
148 Шпонка 3 1 254040-2
149-3 Колінчастий вал 1 126359-8
149-3 містить позиції 150-152
149-4 CRANK SHAFT ASSEMBLY 1 123774-7
149-4 містить позиції 150-152
150-1 Радільне ущільнення 10 1 213148-1
150-2 OIL SEAL 10 1 213769-9
151-1 Шайба 23 1 267400-9
152-1 Радільне ущільнення 12 1 213147-3
152-2 OIL SEAL 12 1 213089-1
153 Поршневий палець 1 257781-9
154 Скоба 2 233976-8
155-2 Ущільнення 1 162345-5
156 Кабельний ввод 1 346083-9
157-1 RETAINER PLATE 1 318910-0
158-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922112-8
159 OIL CASE 1 318588-9
160-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922222-1
161 DAMPER 1 424344-8
162 Прокладка EH026 1 346305-7
163 Болт M6X8 EBH260U 1 266611-3
164 Кільце 20 1 213548-5
165-1 Трубка MEM426 1 325665-0
166 Хомутик для шлангу 1 282020-8
166-1 Хомутик для шлангу 1 282020-8
167 Грузик 1 325666-8
167-1 Грузик 1 325666-8
168 Маслопровід EBH260U 1 424301-6
168-1 OIL TUBE ASSEMBLY 1 125805-8
↑* Маслопровід EBH260U 1 424301-6
168-1 містить позиції 166,167
169 кришка 1 452047-4
170 Ущільнення 1 424343-0
171 OIL PIPE 1 452048-2
172 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 2 922218-2
172-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922206-9
173 Бензобак 1 125728-0
173 містить позиції 174
174 FUEL TANK CAP 1 451739-2
175-1 Трубки в зборі 1 168755-4
176 Хомутик для шлангу 1 282020-8
177 Фільтр 1 163518-3
178 FUEL TANK 1 451736-8
179 Гумовий амортизатор 2 424080-6
180 Гумовий амортизатор 1 424081-4
181 Захист бака 1 451737-6
182 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 4 922218-2
182-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922206-9
183 Стартер 1 195309-4
183 містить позиції 122,184,185,187-193
184 Ручка стартера 1 424319-7
185 Демфер 1 424359-5
187 Винт 5х12 1 266585-8
188 Демфуюча пружина 1 233578-0
189 CAM PLATE 1 452275-1
190 REEL 1 452274-3
191 Спіральна пружина 1 232258-5
192 Пксковий шнур 1 444024-0
193 STARTER CASE 1 451732-6
194 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x16 4 922223-9
196 MAKITA LOGO LABEL 1 816565-0
197-1 Карбюратор 1 168762-7
197-1 містить позиції 198-207,209-214
198 Шарнір 1 325922-6
199 Шайба 1 413140-9
200 Винт М3*8 2 266581-6
200-1 Гвинт 2 WJ00096364
201 Стопорне кільце Е3 1 257964-1
202 Кільце 2 ЕМ2500 1 213538-8
203 Жиклер 1 325985-2
204 Компресійна пружина 1 234183-6
205 Ущільнення помпи 1 442155-9
206 Діафрагма ЕМ2500 1 168575-6
206-1 Мембрана насоса 1 WJ00009599
207-1 PUMP BODY 1 141737-1
207-1 містить позиції 208
208-1 INLET SCREEN 1 352021-1
209 Діафрагма ЕМ2500 1 442154-1
210 Діафрагма 1 168620-7
211 Корпус повітропроводу 1 140438-8
212 Праймер ЕМ2500 1 424314-7
213 Кришка праймера ЕМ2500 1 346270-0
214 Винт 3*24 4 266582-4
220 Шайба 2 413143-3
221 Модуль провода EBH260U 1 638706-6
222 PROTECTOR EXTENSION ASSY 1 135398-7
222 містить позиції 223,224
223 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
224 Різак 1 346074-0
224-1 CUTTER 1 347050-7
225 EM2651UH MODEL NO.LABEL 1 891177-0
226 CAUTION TAG 1 819431-0
227 CAUTION PLATE 1 810455-9
228-1 INDICATION LABEL 1 800F73-7
229 Пласка шайба 6 1 941152-7
230 FELT 1 443170-6
231 Сепраторна сітка 1 352020-3
232 Сепаратор 1 453865-3
233 OIL CASE PLATE 1 453862-9
234 SERIAL NO. LABEL 1 801D19-4
235 SHORT BLOCK ASS'Y 25.4CC 1 135599-7
235 містить позиції 85-88,108-110,112-118,137
235 містить позиції 138,140,143-147,149-154
235-1 SHORT BLOCK ASS'Y 25.4CC 1 135668-4
235-1 містить позиції 85-88,108-110,112-118,137
235-1 містить позиції 138,140,143-147,149-154
A01 Плечовий ремінь для BBC231U/BC231UD/EBH341U/EBH253U/EBH252/EM2650/EM2651UH 1 122906-3
↑* HOOK COMPLETE 1 140400-3
A03 Гайковий ключ для EBH252U/EBH253U/EBH341R 1 783013-3
A04-2 Шестигранний ключ 5 1 783217-7
A05-1 HEX. WRENCH 4 1 783202-0
A06 Сумка для аксесуарів 1 831304-7
A07 Захисний кожух для EBH341U/EM2650UH/EM2651UH 1 451252-0
A08 ULTRA AUTO 4 M BRAND MHI 1 B-05125
A09 CUTTER BLADE SET 1 195298-3
A10 OIL SET 1 195500-4
A10-1 OIL SET 1 197007-6
E01 шуруп 1 266427-6
E02 CHOKE PLATE 1 452219-1
E03 CHOKE LEVER 1 452220-6
E05 GAS EMISSION APPROVAL LABEL 1 801P53-6
E05-1 GAS EMISSION APPROVAL LABEL 1 809L93-4