Схема запасных частей (деталировка) для Бензорез Makita EK 7651 H

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ущільнювальне кільце 1 421875-8
002 Адаптор 4-4 1 452800-8
003 Трубка 3-190 1 422083-4
004 Вентиляційний блок 1 168396-6
005 Шланги в комплекті EK7650H PC-7614V 1 142150-6
005 містить позиції 6-8
006 Трубка 3-120 1 422074-5
007 Направляюча EBH252U PC-7614V 1 424101-4
008 Трубка 3-300 EK7650H PC-7614V 1 422119-9
009 Паливний насос 1 168398-2
010 Хомут для шланга, нова модель 1 324616-0
011 Паливний фільтр 1 163447-0
011-1 Паливний фільтр 1 163447-0
012 Кришка бака 1 140831-6
012 містить позиції 13-15
013 Кришка бака 1 452697-5
014 Кыльце 29.5 1 213080-9
014-1 O-RING 29.5 1 213831-0
015 Стрічка 1 450957-9
016 Винт TORX 5.5X20 PC-7614V 1 266475-5
017 Кожух ручки 1 452736-1
018 Важіль 1 452722-2
019 Важіль 1 452721-4
020 Пружина 12 1 233590-0
021 Важіль вимикача 1 452723-0
022 Тяга 5 EK7650H 1 256520-4
023 Задній внутріній тримач 1 452742-6
024 Винт TORX 5.5X20 PC-7614V 1 266475-5
025 Захист бака 1 424408-8
026 Бак 1 140774-2
↑* INDICATION LABEL 1 898274-3
026 SQUARE NUT M5-10 4 264066-6
027 Вставка EK7650H PC-7614V 1 424583-0
028 Задній внутріній тримач 1 452742-6
029 Винт TORX 5.5X20 PC-7614V 1 266475-5
030 Задня опора 1 424404-6
031 EK7651H NAME PLATE 1 869686-7
031-1 EK7651H NAME PLATE 1 850G00-0
033 Кламп 1 452737-9
034 Гумова кришка 1 424410-1
035 Винт 5,5x45 1 266687-0
036 Гумова кришка 1 424410-1
037 Винт 5,5x45 2 266687-0
038 Болт M6X30 1 266659-5
039 Передгя ручка 1 331940-4
040 Зовнышный тримач 1 452741-8
041 Пружина 16 1 234214-1
042 Винт TORX 5.5X20 PC-7614V 3 266475-5
043 Верхня пластина 1 346433-8
044 Пружина 13 1 234213-3
045 Болт M6X30 1 266659-5
046 Передній внутрішній тримач 1 452740-0
047 Ролик 45 2 318727-1
048 Втулка 6.5 EK7650H 2 257972-2
049 Болт M6X35 2 266660-0
050 Передня опора 2 424405-4
051 H.L. SOCKET HEAD BOLT M5X16 4 266652-9
051-1 Болт M5x16 EA3600 4 266849-0
052 Захист EK7650H 1 318712-4
053 Верхній кожух 1 140903-7
053 містить позиції 54
054 THUMB SCREW M6X15 1 266692-7
056 Кожух фільта 1 141040-0
↑* CAUTION LABEL 1 893210-4
056 CAUTION LABEL 1 893211-2
056 містить позиції 57,58
057 Кришка 1 424409-6
058 Вставка 1 424417-7
061 Болт M5X40 4 266656-1
062 Повітряний фільтр 1 442165-6
063 Внутрішній фільтр 1 424399-3
064 + TAPPING SCREW PT 3X20 2 266127-8
065 Кришка сепаратора 1 452739-5
066 Кільце круглого перетину 32 1 213459-4
067 Сітка сепаратора 1 352012-2
068 Болт M5X45 2 266657-9
069 Корпус фільтра 1 452720-6
070 Прокладка карбюратора 1 442166-4
071 Тяга газу 1 326040-3
072 Гумовий патрубок 1 424407-0
073 Карбюратор WT 1 168653-2
073 містить позиції 275-293,296-313,320-326
074 Важіль заслінки 1 326041-1
075 Трубка 3-190 1 422077-9
076 Трубка 3-35 1 422080-0
077 Шланг 1 452952-5
078 Трубка 3-45 1 422079-5
079 Ущільнення 1 424418-5
080 Трубка 3-130 1 422082-6
081 Трубка 3-75 1 422081-8
082 Адаптор 4-4 1 452951-7
083 Адаптор 4-6 1 452799-7
084 Адаптор 4-6 1 452799-7
085 Направляюче кільце EK7650H 1 346397-6
086 Опора карбюратора 1 452724-8
087 Всмоктуючий трубопровід 1 424397-7
088 Кламп 30 1 346495-6
089 H.L. SOCKET HEAD BOLT M5X25 2 266654-5
089-1 Болт M5*25 EA3600 2 266852-1
090 Кришка клапанів ц зборі 1 140898-4
090 містить позиції 91-93
091 Трубка 3-8 1 422073-7
092 Кришка клапанів EK7650H 1 318708-5
093 Маслопровід 1 452726-4
094 Хомутик для шлангу 1 345918-1
095 Трубка 5-70 1 422078-7
096 Хомутик для шлангу 1 345918-1
097 Трубка 3-170 1 422076-1
098 Котушка запалення в зборі 1 126006-1
098 містить позиції 99-101
099 Наконечник запальної свічки 1 424105-6
100 Котушка запалення 1 125920-8
101 Пружина EK7650H PC-7614V 1 326148-3
102 Свічка запалення 1 168652-4
103 CYLINDER HEAD ASSEMBLY 1 125946-0
103 містить позиції 104-106
103-1 CYLINDER HEAD ASSEMBLY 1 135752-5
↑* CYLINDER HEAD ASSEMBLY 1 125946-0
103-1 містить позиції 104-106,108,109,112
103-1 містить позиції 116,119,120,265
103-2 CYLINDER HEAD ASS'Y 1 135785-0
↑* Головка циліндра 1 123772-1
103-2 містить позиції 104-106,108,109,112
103-2 містить позиції 116,119,120,265
104 Головка циліндра 1 140928-1
104-1 CYLINDER HEAD COMPLETE 1 144051-4
105 Направляюча EBH252U PC-7614V 2 331969-0
106 Сальник 1 424424-0
107 Болт M6X35 5 266660-0
108 COMPRESSION SPRING 11 2 234212-5
109 RETAINER 2 331966-6
110 Ущільнення 1 346400-3
110-1 ROCKER COVER GASKET 1 161301-2
111 Проставка випускного патрубка 1 331937-3
112-1 Штифт 5 1 268310-3
113 Ущільнення глушника 1 346399-2
114 Глушник 1 168638-8
115-1 Болт M6X20 3 266693-5
116 Коромисло 2 126005-3
117 Штовхач 2 256526-2
118 Прокладка циліндру 1 442167-2
119 Випускний клапан 1 331965-8
120 Впускний клапан 1 331964-0
121 Болт M6X30 1 266659-5
122 Внутрышный тримач 1 318729-7
123 Циліндр 1 140901-1
123-1 ENGINE BLOCK ASSY(FOR SERVICE) 1 123578-7
↑* Циліндр 1 140901-1
123-1 містить позиції 89,90,103,107,110,117,118
123-1 містить позиції 126,127,132-138,140-146
123-1 містить позиції 152-154,156-164,167-174
123-1 містить позиції 184,185
124 Провод 1 638776-5
125 H.L. SOCKET HEAD BOLT M5X16 2 266652-9
125-1 Болт M5x16 EA3600 2 266849-0
126 Штифт 5 1 256200-2
127-1 Шестерня в зборі 1 123299-1
127-1 містить позиції 128-131
128 Шестарня 1 140817-0
129-1 Торсіонна пружина 9 1 233623-1
130 Пластина 1 346434-6
131 Собачка 1 318707-7
132 Пін 5 1 256186-0
133 Ричаг L 1 313209-8
134 Ричаг R 1 313210-3
135 Прокладка 1 442168-0
136 Кришка шестерні 1 318725-5
137 H.L. SOCKET HEAD BOLT M5X16 4 266652-9
137-1 Болт M5x16 EA3600 4 266849-0
138-1 Сальник 1 213599-8
139 Шпонка 4 1 254001-2
140 Колінвал 1 140900-3
141 Стопорне кілце 12 2 233995-4
142 Палець поршня 1 326039-8
143 Поршень 1 318726-3
143-1 PISTON SET 1 197457-5
↑* Поршень 1 318726-3
143-1 містить позиції 141,144
144 Вторичне кільце 1 257332-8
144-1 PISTON RING SET 1 197458-3
145 Масляне кільце 1 257333-6
146 Кільце 1 257331-0
147 Болт M6X30 1 266659-5
148 Провод 1 638777-3
149 Пружина EK7650H 1 232268-2
150 Тримач 1 318730-2
151 Пружина 16 1 234214-1
152 Болт M6X30 8 266659-5
153 Контрольний клапан 2 424201-0
154 Направляюча 1 424406-2
156 H.L. SOCKET HEAD BOLT M5X16 3 266652-9
156-1 Болт M5x16 EA3600 3 266849-0
157 Ущільнення 1 452738-7
158 Хомутик для шлангу 1 345918-1
159 Трубка 5-55 1 422084-2
160 Клапан 1 346398-4
161 Пластина 1 318709-3
162 H.L. SOCKET HEAD BOLT M5X16 1 266652-9
162-1 Болт M5x16 EA3600 1 266849-0
163 Хомутик для шлангу 1 345918-1
164 Маслопровід 1 168655-8
164 містить позиції 165,166
165 Насадка всмоктуюча EK7650H PC-7614V 1 326177-6
166 Маслопровід 1 424384-6
167 Кришка картера 1 318710-8
168 Прокладка 1 346452-4
169 Болт M8X12 2006 PC-7614V 1 921412-3
170 H.L. SOCKET HEAD BOLT M5X16 4 266652-9
170-1 Болт M5x16 EA3600 4 266849-0
171 Кільце 20 1 213548-5
172 Болт M5X16 WITH WR EK7650H PC-7614V 2 266862-8
173 Маслопровід 1 452614-5
174 Кришка 1 140899-2
174 містить позиції 175
175 Ущільнення 1 424421-6
176 Маховик 1 318704-3
177 Гайка М10 1 264054-3
178 Кришка циліндра 1 452617-9
179 H.L. SOCKET HEAD BOLT M5X16 1 266652-9
179-1 Болт M5x16 EA3600 1 266849-0
180 Кожух вентилятора 1 452616-1
181 Болт M5X30 4 266655-3
182 Болт M6X30 1 266659-5
183 Передній зовнішній тримач 1 318728-9
184 Шайба 1 267448-1
185 Сальник масляний 1 213598-0
186 CUTTING ARM 1 318711-6
186-1 Ріжуча направляюча 1 319234-7
187 Пружина 16 1 234214-1
188 Тримач 1 318730-2
189 Болт M6X30 1 266659-5
190 Болт M6X25 5 266658-7
191 Ремінь 5-800 1 225094-6
192 Шайба 17 1 331970-5
193 Барабан зчеплення в зборі 1 125945-2
193 містить позиції 194-196
194 Барабан зчеплення EK7650H 1 165636-3
195 Стопорне кільце R-35 1 962163-9
196 Пыдшипник 6003LLU 1 210138-5
197 Шайба 17 1 331970-5
198-1 CLUTCH COMPLETE 1 168834-8
198-1 містить позиції 199-201
199-1 Пружина 6 3 231884-7
200 Башмак зчеплення 3 313207-2
201 Тримач зчеплення 1 313208-0
202 EK7651H MODEL NO.LABEL 1 893121-3
203 Болт M5X18 3 266792-3
204 Старнтер в зборі 1 125919-3
204 містить позиції 205-212
205 Ручка стартера EK7650H PC-7614V 1 424501-8
206 Направляюча шнура 1 332046-1
207 Корпус стартера 1 452613-7
208 Спіральна пружина 1 232262-4
209 Шнур стартера 1 444040-2
210 Фіксатор шнура EK7650H PC-7614V 1 424500-0
211 Шкив храповика RBC411 1 453466-7
212 Винт M6X20 1 266634-1
213 Тримач EK7650H 1 452930-5
214 Болт M5X20 3 266653-7
214-1 Болт M5*20 EA3600 3 266847-4
214-2 Болт M5x20 EA3600 3 266851-3
215 Кришка зчеплення 1 452621-8
215-1 Кожух зчеплення 1 455559-6
216 Гайка M10-17 EK7650H PC-7614V 1 264080-2
218 Болт M5X12 EK7650H PC-7614V 3 266784-2
218-1 Болт M5x10 EA3600 3 266859-7
219 Храповик 1 140816-2
219-1 RATCHET COMPLETE 1 144100-7
↑* RATCHET 2 347089-0
219-1 RATCHET HOLDER 1 347090-5
219-1 HEX. BOLT M5 2 251505-5
219-1 TORSION SPRING 15 2 232333-7
224 Болт M8X25 1 266690-1
225 Флянець102 1 224443-4
225-1 FLANGE 102 1 224478-5
226 Кільце 17 EK7650H 1 257314-0
227 Флянець102 1 224443-4
227-1 FLANGE 102 1 224478-5
228 Пружина 1 318746-7
229 Диск ковзання 1 442169-8
230 Гумове кільце(внутрішнє) 1 424426-6
231 Болт M6 3 266689-6
231-1 Болт M6 3 266970-5
232 COMPRESSION SPRING 8 3 234216-7
232-1 Пружина 8 3 234374-9
233 Кришка тримача ріжучого диска EK7650H 1 318722-1
234 O-кільце 9 1 213625-3
235 Фіксатор EK7650H 1 326038-0
236 Болт M8 2 266688-8
236-1 Болт M8 2 266969-0
237 Диск ковзання 1 442169-8
238 Опорна пластина 1 346455-8
239 Гумове кільце (зовнішнє) 1 424427-4
240 Болт M5X16 2 266725-8
241 Ручка 1 452938-9
242 Кожух ріжучого диска 1 141042-6
↑* CAUTION LABEL 1 893218-8
242-1 Кожух ріжучого диска 1 141042-6
↑* CAUTION LABEL 1 893218-8
244 Кільце круглого перетину 14 1 213162-7
245 Кільце 17 EK7650H 1 257971-4
246 Шарикопідшипник 6203LLU 1 211281-3
247 Запобіжне кільце R-40 1 962157-4
248 Шпиндель EK7650H 1 326062-3
249 Шарикопідшипник 6203LLU 1 211281-3
250 Шків 5-95.8 EK7650H 1 222174-9
251 Болт M8X25 1 266690-1
252 Кожух ременя 1 452698-3
252-1 BELT COVER 1 455936-2
253 Винт M6 1 266691-9
254 Пружина 6 1 234215-9
255 Квадратна гайка М6 1 252157-5
256 Пластина 1 346457-4
257 HEX. NUT M8 2 264081-0
257-1 ГайкаM8 2 264055-1
258 Гумова втулка 9 серія BO4555 1 424023-8
259 Пластина 1 346554-6
260 Клапан 1 424316-3
261 Префільтр 1 166106-5
262 Гумова втулка 22 1 424499-9
263 Наліпка 1 800E23-6
264 Прокладка кришки стартера 1 346611-0
265 Котер 4 331967-4
266 Захист глушника EK7650H PC-7614V 1 346589-7
267 Болт M5X16 WITH WG EK7650H PC-7614V 2 266782-6
268 Трубка MEM426 4 325665-0
269 Кулька MNCKARI3 PC-7614V 2 331897-9
270 SERIAL NO. LABEL 1 897179-4
270-1 SERIAL NO. LABEL 1 850F72-9
275 Винт в зборі 4 WJ00096589
276 METERING COVER ASSEMBLY 1 141943-8
277 Діафрагма 1 168620-7
278 Діафрагма мірна 1 442183-4
279 Шуруп 1 WJ00096475
280 THROTTLE LEVER 1 WJ00183498
281 SPRING 1 WJ00983707
282 BUSHING 148-86 1 WJ00014886
283 BUSHING 1 WJ00148545
284 THROTTLE SHAFT SEAL 1 WJ00015631
285 PLUG CAP 1 WJ00088119
286 CHOKE VALVE 1 WJ00343480
287 Шуруп 1 WJ00096475
288 BALL 1 5806122220
289 SPRING 1 5806122210
290 Внутрішнє окно 1 352010-6
290-1 Впускний сітчастий фільтр 1 WJ00014070
291 Діафрагма насоса 1 WJ00009589
292 PUMP GASKET 1 442192-3
292-1 прокладка 1 WJ00092225
293 Компресійна пружина 1 234183-6
296 SPRING 1 5106045250
296-1 Пружина 1 WJ00098217
297 Винт ХХ 1 WJ00096368
298 SCREW 1 5016004110
299 Штіфт 1 WJ00014477
300 Важіль 1 WJ00016648
301 Клапан 1 WJ00008282
302 COMPRESSION SPRING 3 1 234277-7
303 PLUG-WELCH 1 5416036160
304 Чашка 1 WJ00088229
305 BALL 1 WJ00008995
306 PISTON ASSEMBLY ACCELERATOR 1 WJ00160580
307 пружина 1 WJ00983164
308 Шуруп 1 WJ00096475
309 THROTTLE VALVE 1 5806122260
310 NEEDLE 1 WJ01023347
311 Обмежувач 1 WJ00025162
312 NEEDLE 1 WJ01023343
313 Обмежувач 1 WJ00025162
320 THROTTLE SHAFT SEAL 1 WJ00015631
321 WASHER 1 WJ00136194
322 SPACER-THROTTLE LEVER 1 WJ00014896
323 SHAFT ASSEMBLY-THROTTLE 1 WJ00224273
324 SLEEVE-CHOKE 1 WJ00148542
325 WASHER 1 WJ00136231
326 SHAFT ASSEMBLY-CHOKE 1 WJ00224210
A01 TOOL KIT 1 195488-8
↑* TORX WRENCH 1 782025-3
A01 WRENCH 13-16 1 782236-0
A01 Викрутка 1 783012-5
A01 Сумка для інструмента 1 831340-3
A02 OIL BOTTLE SET 1 195532-1
A03 WATER SET 1 195534-7
↑* COUPLING SLEEVE 1 123121-2
A03 WATER SET PART 1 126068-9
A03 H.L.SOCKET HEAD BOLT M5X10 1 266707-0
A03 Тримач EK7650H 1 452930-5
A04 PRE FILTER SET 1 195945-6
A04-1 PRE FILTER SET 1 198172-4
E01 Пластина 1 898428-2
E02 CAUTION TAG 1 898747-6
E03 CAUTION TAG 1 898855-3