Схема запасных частей (деталировка) для Бензокоса Makita EBH 253 U

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
стрелка влево
1
из 3 стрелка вправо
Поз Наименование Код Кол-во
001 CONTROL LEVER ASSEMBLY 1 125544-0
001 містить позиції 2-15,221
002 TAPPING SCREW 4X18 3 266326-2
003-1 LEVER CASE SET 1 188656-0
003-1 містить позиції 15
003-2 LEVER CASE SET 1 183A10-9
003-2 містить позиції 15
004 Кабель 1 638663-8
005 Тримач кабеля 1 451081-1
006 CORRUGATE TUBE 1 451213-0
007 CONTROL CABLE 1 168527-7
008 Важіль вимикання EBH250U 1 451083-7
009 Пружина 7 EBH2500 1 233541-3
010 Пружина EBH250U 1 233540-5
011 Важіль газу EBH250U 1 451084-5
012 SWITCH COVER 1 451085-3
012-1 SWITCH COVER 1 455722-1
013 SWITCH LEVER 1 451082-9
014 Пружина EBH2500 1 232251-9
015-1 LEVER CASE SET 1 188656-0
015-1 містить позиції 3
015-2 LEVER CASE SET 1 183A10-9
015-2 містить позиції 3
016 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
017-1 Корпус перемикача 1 188659-4
017-1 містить позиції 18
018-1 Корпус перемикача 1 188659-4
018-1 містить позиції 17
019 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922256-4
020 Ручка компл. 1 331862-8
021-1 Фіксатор 57 EBH250U 1 168796-0
022 Затискач ручки 1 318429-9
023 Тримач ручки 1 318428-1
024 Пружина стиснення 20 1 233202-5
025 Тримач трубки 1 318427-3
026 Хомут 1 318426-5
027 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922241-7
028 Вузол підвіски 1 195143-2
028 містить позиції 29
029 Гвинт M5x20 1 911233-1
030 CUSHION 1 422045-2
031 Штифт труби, компл. 1 140041-5
032 Попереджувальна наклейка 1 810538-5
033-3 SERIAL NO. LABEL 1 801D19-4
034 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922256-4
035 Вал 1 324893-4
036 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 2 922218-2
036-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922206-9
037 GEAR CASE ASSEMBLY 1 125556-3
037 містить позиції 40-46,49-54
040 Підшипник 609ZZ 1 210049-4
041 Запобіжне кільце S-9 1 961005-4
042 Упорне кільце R-24 1 962103-7
043 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922241-7
044 Болт М8х10 1 265590-2
046-1 Зубчаста пара ЕВН250U 1 188902-1
046-2 CUTTER SHAFT SET 1 183A00-2
049 Підшипник 6001LLU 1 210115-7
050 Запобіжне кільце R-28 1 962106-1
051 Шайба ЕВН250U 1 331861-0
052 Шайба ЕВН250U 1 346084-7
053 Чашка 1 168526-9
054 Гайка М10-17 1 264025-0
055-1 PROTECTOR 1 452260-4
056 PROTECTOR COVER 1 451097-6
057-1 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 2 266579-3
057-2 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X25 2 266280-0
058 PROTECTOR CLAMP 1 346073-2
058-1 PROTECTOR CLAMP 24 1 347012-5
059 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
060 Різак 1 346074-0
060-1 CUTTER 1 347050-7
061-1 PROTECTOR EXTENSION ASSY 1 135398-7
061-1 містить позиції 59,60
061-2 PROTECTOR EXTENSION ASSY 1 135753-3
061-2 містить позиції 59,60
062 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922226-3
063 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5х12 1 922211-6
064 Заслінка труби (1) 1 424191-7
065 Кронштейн для підвішування труби (1) 1 318270-0
066 Кронштейн для підвішування труби (2) 1 318271-8
067 Заслінка труби (2) 1 424107-2
068-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 3 922222-1
069 CLUTCH CASE 1 318329-3
070-1 Шайба 4131 1 450569-8
071 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
072-1 CLUTCH DRUM 1 168809-7
073-1 Шарикопідшипник 1 210111-5
074 Запобіжне кільце R-32 1 962151-6
075 Опорна рама 1 195144-0
075 містить позиції 76
076 PAN HEAD SCREW M5X14 2 911218-7
077-1 Гвинт M5x12 2 911213-7
078 Кожух циліндра 1 450654-7
079 MAKITA LOGO LABEL 1 819312-8
080-1 PLUG COVER 1 452144-6
083-1 Гвинт M4x16 2 911128-8
084 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 266440-4
085 Шурупокрут 1 265184-3
086 Глушник компл. 1 345915-7
087 Глушник 1 168469-5
088 MUFFLER GASKET 1 345916-5
089 Кришка кривошипу, компл. 1 140023-7
090 Ущільнювальна кришка циліндра 1 162275-0
091-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x16 3 922223-9
092 Свічка запалення 1 168534-0
093 Прокладка кришки кулачкового приводу 1 162274-2
094 Кришка кулачкового приводу 1 318443-5
095-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 AN923/94 3 922217-4
096 Масляний щуп 1 450565-6
097 Ущільнювач 1 424100-6
098 Ущільнювач корпусу 1 162276-8
099 Корпус бака для масла 1 318442-7
100-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 AN923/94 4 922217-4
101 Грузик 1 325666-8
102 Маслопровід 1 424202-8
103 Хомутик для шлангу 1 282020-8
104-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922112-8
105 Пластина тримача 1 318440-1
106 Кабельний ввод 1 346083-9
107 Блок циліндра 1 135375-9
107 містить позиції 108-110
108 Контрольний клапан 2 424201-0
109-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 AN923/94 8 922217-4
110 Шайба 4131 2 424200-2
111 Важіль перемикача 2 125554-7
112 Фіксатор пружини 2 325668-4
113 Пружина стистення 9 2 234108-0
114 Штифт 5 1 256200-2
115-1 Впускний клапан MEM426 1 326367-1
116-1 Випускний клапан 1 326366-3
117 Вузол кулачкового приводу 1 125552-1
118 Штифт 5 1 268238-5
119 Важіль кулачка 2 313169-4
120 Штифт 4 1 268239-3
121 Шток 2,5 2 256865-0
122-1 Поршньові кільця 1 196595-0
123 Скоба 2 233976-8
124 Поршень циліндра 1 318441-9
124-1 PISTON SET 1 197453-3
↑* Поршень циліндра 1 318441-9
124-1 містить позиції 122,123
125 Поршневий палець 1 257781-9
126 Радільне ущільнення 12 1 213147-3
126-1 OIL SEAL 12 1 213089-1
127 Шайба 23 1 267400-9
128-1 Колінвал 1 135539-5
129 Радільне ущільнення 10 1 213148-1
129-1 OIL SEAL 10 1 213769-9
130 Наконечник запальної свічки 1 424105-6
131 Пружина для контактного наконечника свічки запалюв 1 324891-8
132 Якір магнето 1 168501-5
132-1 IGNITION COIL 1 168816-0
133-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником M4x20 2 922138-0
134 Статор ЕМ4250 1 318343-9
134-1 FLYWHEEL 1 319012-5
135 Шайба 6 2 267812-6
136 Гирька 2 168498-8
136-1 CLUTCH SHOE 2 161332-1
137 Шайба 8 2 267817-6
138-1 SHOULDER HEX. BOLT M6X25 2 266864-4
139 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6x16 1 265577-4
140-1 TENSION SPRING 7 1 231881-3
141 Кришка паливного бака 1 125472-9
141 містить позиції 142,143
142 FUEL TANK CAP 1 140435-4
143 Ремінь 1 140436-2
144 CAUTION PLATE 1 810455-9
145 Ущільнювальна пластина 1 424102-2
146 Ущільнювальна пластина 1 424103-0
147 DAMPER 1 424104-8
148 Паливний бак 1 450566-4
149 Паливний фільтр 1 163447-0
149-1 Паливний фільтр 1 163447-0
150 Хомутик для шлангу 1 345920-4
151 Вузол рукава 1 168472-6
152 Пускова насадка 1 195147-4
152 містить позиції 153-160
153 Шків 1 168471-8
154 Винт 5х12 1 266585-8
155 Пластина MS-245.4CE 1 451940-9
156 Пружина MS-245.4CE 1 233984-9
157 REEL 1 451939-4
158 Спіральна пружина 1 232258-5
159 Ручка стартера 1 424319-7
160 STARTER ROPE 1 444020-8
161 Етикетка 1 809117-4
162 Шурупокрут 2 265188-5
163 Ущільнювальна пластина 1 345919-9
164 Ущільнювач 1 423376-2
165 Повітряна заслонка 1 450560-6
166 PAN HEAD SCREW M5X14 1 911218-7
167 Кришка повітряного фільтра нова модель 1 450561-4
168 Елемент повітряного фільтра 1 443141-3
169 Елемент повітряного фільтра 1 443140-5
170 Хомутик для шлангу 1 345918-1
171 Трубка сапуна 1 422041-0
172 Трубка 1 422042-8
173 Пластина фільтру 1 125468-0
↑* Пластина повітряного фільтра 1 140814-6
173 містить позиції 173-181
174 Підсос 1 451925-5
175 Кільце 15 1 213540-1
176 Клапан 1 424316-3
177 Кільце 14 1 213539-6
178 Клапанна пластина 1 451924-7
179 Клапан 1 424315-5
180 Ущільнення 1 168577-2
181 Пластина 1 168576-4
182 Ущільнення карбюратора 1 413121-3
183 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x18 2 922228-9
184 Ізолюючий фланець 1 450559-1
187 Впускний патрубок 1 324961-3
188 Ізоляційний ущільнювач 1 413120-5
189 Кільце круглого перетину 10 AF505 1 213078-6
190 Гвинт М6х12 1 922213-2
191 Хомутик 1 450562-2
193 Карбюратор 1 168497-0
193 містить позиції 194,196-210
194 Корпус насоса карбюратора 1 140437-0
194 містить позиції 195
195 Внутрішнє окно 1 352010-6
195-1 Впускний сітчастий фільтр 1 WJ00014070
196 Діафрагма ЕМ2500 1 442154-1
197 Діафрагма ЕМ2500 1 168574-8
198 Корпус повітропроводу 1 140438-8
199 Праймер ЕМ2500 1 424314-7
200 Кришка праймера ЕМ2500 1 346270-0
201 Винт 3*24 4 266582-4
202 Діафрагма ЕМ2500 1 168575-6
202-1 Мембрана насоса 1 WJ00009599
203 Ущільнення помпи 1 442155-9
204 JET 1 325924-2
205 Кільце 2 ЕМ2500 1 213538-8
206 Компресійна пружина 1 234183-6
207 Винт М3*8 2 266581-6
207-1 Гвинт 2 WJ00096364
208 Шарнір 1 325922-6
209 Шайба 1 413140-9
210 Стопорне кільце Е3 1 257964-1
211-1 Етикетка двигуна EBH252U 1 806902-6
212 Захисний пристрій бака 1 345964-4
213-1 SERIAL LABEL 1 814998-3
214 Гвинт M4x25 2 911148-2
215-1 Гвинт M5x12 2 911213-7
216 Розпірне кільце 2 331835-1
217 Затискач для кронштейна 1 345963-6
218 Кабель 1 638664-6
218-1 LEAD UNIT 1 632E38-3
219 Кабель 1 638665-4
219-1 LEAD UNIT 1 632E39-1
220 Іскрозахисний пристрій 1 324980-9
221 Кабель 1 638671-9
222 Шайба 2 413143-3
A01-1 Плечовий ремінь для BBC231U/BC231UD/EBH341U/EBH253U/EBH252/EM2650/EM2651UH 1 122906-3
↑* HOOK COMPLETE 1 140400-3
A03 Гайковий ключ для EBH252U/EBH253U/EBH341R 1 783013-3
A04-2 Шестигранний ключ 5 1 783217-7
A05-1 HEX. WRENCH 4 1 783202-0
A06 Сумка для аксесуарів 1 831304-7
A07 Захисний кожух для EBH252U 2 450573-7
A07-1 TOOL COVER 1 456924-2
A08-1 STAR BLADE 230X4TX25.4 1 B-14118
A10 OIL SET 1 195500-4
A10-1 OIL SET 1 197007-6
E02 CAUTION TAG 1 819430-2