Схема запасных частей (деталировка) для Бензиновая воздуходувка Makita EB 7650 TH

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Коліно 1 412144-8
002 О-Кільце 93 1 213645-7
004 GAS EMISSION APPROVAL LABEL 1 803W17-8
005 SOUND 111DB LABEL 1 805X41-3
006 SERIAL NO. LABEL 1 801D19-4
007 CAUTION LABEL 1 803T61-7
008 Передня спіраль 1 454893-1
010 Болт М6х25 6 922343-9
011 Вентилятор 250 1 240152-7
012 Болт М6х25 4 922343-9
013 Задня спіраль 1 454892-3
014 гвинт 11 266420-0
015 Тримач пружини А 2 454903-4
016 гвинт 2 266420-0
017 Пружина 22 2 234324-4
018 Тримач пружини В 2 454904-2
019 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x16 2 922223-9
020 Тримач пружини А 2 454903-4
021 гвинт 2 266420-0
022 Пружина 22 2 234333-3
023 Тримач пружини В 2 454904-2
024 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x16 2 922223-9
025 Група L 1 166125-1
025-1 BAND L COMPLETE 1 161534-9
026 Група R 1 166126-9
026-1 BAND R COMPLETE 1 161535-7
027 гвинт 4 266420-0
028 Кришка мотора 1 142426-1
↑* CAUTION LABEL 1 898343-0
029 Кришка 1 424619-5
030 Демфер 2 424620-0
031 FILTER 1 163532-9
032 Хомутик для шлангу 1 345920-4
033 Трубка 1 126586-7
033 містить позиції 34-37,56
034 Вентиляційний блок 1 168396-6
035 Конектор 1 424505-0
036 Паливна трубка 3-370 1 412120-2
037 Паливна трубка 3-370 1 412114-7
038 Захист трубки 1 422137-7
039 Кришка бака 1 140831-6
039 містить позиції 41
041 Кыльце 29.5 1 213080-9
041-1 O-RING 29.5 1 213831-0
043 Пластина 1 898428-2
044 Паливний бак 1 142427-9
045 Тримач стрічки 2 454905-0
046 Рамка 1 454894-9
047 Запобіжне кільце S-9 1 961005-4
048 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x16 2 922223-9
049 Гайка М5-10 1 264098-3
050 Захист 1 346771-8
051 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x16 1 922223-9
052 Заклепки 2 BBX7600 4 6672500300
053 HIP BELT SET 1 196956-4
053-1 HIP BELT SET 1 196956-4
054 Заклепки 2 BBX7600 2 6672500300
055 Гумове кільце 25 2 424678-9
056 Пружина 8 1 326356-6
057 Трубка спіральна 6-100 2 454425-4
060 TAPPING SCREW 4X18 5 266326-2
061 Важіль 1 187804-8
061 містить позиції 74
062 Вузол вимикача 1 638642-6
063 основний вузол 1 632C07-2
064 Трубка 1 455191-6
065 Пружина стиснення 4 1 231469-9
066 Важіль дроселя А 1 454899-9
067 Контрольний кабель 1 168843-7
068 гайка 1 252126-6
069 Дросельна тяга 1 454924-6
070 Важіль дроселя В 1 454900-0
071 Затисна шайба 6 1 253903-9
072 Шайба 5 1 267010-2
073 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922132-2
074 Важіль 1 187804-8
074 містить позиції 61
075 Винт М5х30 1 265762-9
076 U-подібна шайба 12 1 253052-2
090 Кламп 1 282025-8
091 Трубка 1 454934-3
091-1 Трубка 1 454934-3
092 Кламп 1 282025-8
093 Трубка 1 168832-2
094 Тримач кабеля 1 454922-0
100 Пусковий ролик 1 5975500000
101 Гвинт M5x20 3 911233-1
102 Табличка ЕВ7650ТН 1 803T50-2
102-1 EB7650TH MODEL NO. LABEL 1 809K69-5
103 CAUTION TAG 1 819431-0
130 Болт М5х30 2 266789-2
130-1 Болт M5X30 WITH WR EM3400U,L 2 922253-0
131 Кришка клапанів PB7600.4 1 141771-1
132 Ущільнювальна кришка циліндра ВВХ 1 5971500900
133 Голвка циліндра 1 142771-4
↑* HEX. NUT M5 1 264024-2
133 ADJUSTING SCREW 1 266728-2
134 Прокладка циліндру 1 442167-2
135 Свічка запалення 1 168401-9
136 Болт М6х35 5 266586-6
137 Блок циліндра 1 135631-7
137 містить позиції 138,139
137-1 CYLINDER BLOCK ASS'Y 1 135739-7
137-1 містить позиції 138,139
137-2 ENGINE BLOCK ASSY(FOR SERVICE) 1 123579-5
↑* CYLINDER BLOCK ASS'Y 1 135739-7
137-2 містить позиції 130-134,136,140-158
137-2 містить позиції 161-167,170-174,176,177
138 Контрольний клапан 2 424201-0
139 Болт М6х30 6 922352-8
140 Прокладка 1 442168-0
141 Кришка шестерні 1 318725-5
142 Болт М5х16 4 266813-1
142-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x16 4 922223-9
143 кришка 1 452047-4
144 Ущільнення 1 424343-0
145 Кабельний ввод 1 346083-9
146 Пластина тримача 1 5931501300
147 SOCKET HEAD BOLT M4X10 1 0119049980
147-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922112-8
147-2 SOCKET HEAD BOLT M4X10 1 0119049980
148 Ущільнення картера BBX7600 1 5976500100
149 Масляна частина 1 319008-6
150 Прокладка 1 346452-4
151 Болт М8х12 1 266916-1
151-1 Болт M8X12 2006 PC-7614V 1 921412-3
152 SOCKET HEAD BOLT M5X25 5 0119059390
152-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 5 922243-3
153 TUBE 1 0851109960
154 Набір поршньових кілець 1 197040-8
155 Поршень 1 318726-3
155-1 PISTON SET 1 197456-7
↑* Поршень 1 318726-3
155-1 містить позиції 154,158
156 Сальник 1 213599-8
157 Палець поршня 1 326039-8
158 Стопорне кілце 12 2 233995-4
160 Шпонка 4 1 254001-2
161 Шайба 1 267448-1
162 Сальник масляний 1 213598-0
163 Колінчастий вал 1 143043-0
164 Впускний клапан 1 331964-0
165 Випускний клапан 1 331965-8
166 COMPRESSION SPRING 11 2 234212-5
167 RETAINER 2 331966-6
170 Штовхач 2 256526-2
171 Пін 5 1 256186-0
172 Посилювач L 1 313266-6
172-1 Кулачок L BBX7600 1 310715-4
173 Шестерня 1 5973002002
174 Штифт 5 1 256200-2
175 Проставка випускного патрубка 1 331937-3
176 Котер 4 331967-4
177 Посилювач R 1 313267-4
178 Масло захист 1 424621-8
179 Прокладка глушника 1 346772-6
180 Глушник PB7600.4 1 5973001003
180-1 EXHAUST MUFFLER 1 168807-1
181 Болт М6х18 3 266771-1
182 Наконечник запальної свічки 1 424105-6
183 Пружина для контактного наконечника свічки запалюв 1 324891-8
184 SOCKET HEAD BOLT M4X20 2 0119049970
185 Головний вузол 1 632C08-0
186 Провід 2 PB7600.4 1 638710-5
187 Електронне запалювання 1 5977001010
188 Гайка ротора 1 5977001020
188-1 FLYWHEEL 1 319170-7
189 Гайка М10 1 264054-3
190 Розмотка 1 126165-1
190 містить позиції 191-200
191 Винт 5х12 1 266585-8
192 Брама 1 424516-5
193 Поворотна рука 2 326200-7
194 Фрикційна пружина 1 234257-3
195 Рейка 1 441075-4
196 Спіральна пружина 1 232262-4
197 Корпус стартера 1 141649-8
198 Шнур стартера 1 444043-6
199 Ручка стартера 1 424361-8
200 Фіксатор шнура 1 424360-0
201 Кожух повітряного фільтра 1 454914-9
201-1 AIR CLEANER COVER 1 456618-9
202 Винт М5х20 2 265799-6
202-1 THUMB SCREW M5X20 2 251481-3
203 Повітряний фільтр 1 412145-6
204 Пластина сепаратора 1 162346-3
205 Сепраторна сітка 1 352020-3
206 Самонарізний гвинт PT3x10 1 266007-8
207 Клапан 1 424316-3
208 Сепаратор 1 453865-3
209 Винт М5х60 2 911283-6
210 Пластина стартера 1 454910-7
211 Самонарізний гвинт 4х14 1 266192-7
212 гвинт 1 266420-0
213 Повітряний фільтр 1 454913-1
214 SERIAL NO. LABEL 1 815N78-2
215 Важіль стартера 1 454902-6
216 Теплоізоляційна прокладка під карбюратор 1 5233504200
217 Пластина 31 1 346770-0
218 Трубка 3-60 1 412112-1
219 Паливний насос 1 168398-2
220 Карбюратор 1 168859-2
220 містить позиції 250-273
221 Прокладка карбюратора 1 442206-8
222 Трубка 3-25 1 422096-5
223 Трубка 3-55 1 422127-0
224 Шланг 1 452952-5
225 Трубка 3-130 1 412121-0
226 Трубка 3-160 1 422126-2
227 Сальник 1 424622-6
227-1 INSULATOR SEAL 1 424831-7
228 Винт М5х25 2 266749-4
229 ГРОМЕТ 1 424623-4
230 SOCKET HEAD BOLT M5X14 (W,SW) 1 0119059490
231 Ізолятор 1 142926-1
232 Ізолююча прокладка 1 162333-2
233 Кільце круглого перетину 20 1 213304-3
234 Калпан 1 454911-5
235 Кришка клапана 1 454912-3
236 Самонарізний гвинт 4х14 3 266192-7
237 Кільце круглого перетину 17 1 213261-5
250 Винт 1 266795-7
251 гайка М6 1 264065-8
252 Шуруп М3х10 2 266704-6
253 Фіксатор кабеля 1 346491-4
254 Шарнір 1 325922-6
255 Шайба 1 413140-9
256 Стопорне кільце Е3 1 257964-1
257 Кільце 1 424444-4
258 Компресійна пружина 1 234183-6
259 Кільце круглого перетину 1 WJ00016104
260 Головна форсунка 1 WJ00112478
261 Ущільнення помпи 1 442155-9
262 Діафрагма ЕМ2500 1 168575-6
262-1 Мембрана насоса 1 WJ00009599
263 Корпус помпи 1 141672-3
264 Діафрагма мірна 1 442183-4
265 Діафрагма 1 168620-7
266 Кришка 1 WJ00021158
267 Гвинт 4 WJ00096325
268 Пружина 1 WJ00983160
269 Гвинт 1 WJ00096424
270 Штіфт 1 WJ00014477
271 Важіль 1 WJ00016648
272 Клапан 1 WJ00008282
273 Внутрішнє окно 1 352010-6
273-1 Впускний сітчастий фільтр 1 WJ00014070
A01 BOX WRENCH 16 1 782239-4
A02 DRIVER 1 783019-1
A03 OIL BOTTLE SET 1 195532-1
A04 LONG PIPE 90 1 454895-7
A05 END NOZZLE 90-60 1 454896-5
A06 FLAT NOZZLE 90 1 454916-5
A07 END NOZZLE 90-70 1 455128-3