Схема запасных частей (деталировка) для Бензинова ланцюгова пила Makita EA6100P

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Кришка паливного бака, нова модель 1 181114202
001 містить позиції 2
002 PACKING RING 1 963229036
003 Болт з циліндричною голівкою нова модель 1 908006145
004 Пружина 1 181114301
↑* Ремонтний комплект, фільтр (5 штук) 1 010114020
005 Впускна голівка (для палива) 1 010114010
006 TANK CPL. BLUE 1 130114600
006 містить позиції 7-21
007 Трубка 1 965452660
008 Кабель керування 1 130117040
009 TUBE 1 965452090
010 Ніпель PS-35C 1 195114060
011 Кільце 11,5 1 963211020
012 Паливопровод 1 130114050
013 Важіль перемикання 1 038117030
014 GRIP OUTER SHELL 1 130117050
015 Гвинт TORX 5,5X16 1 913455164
016 Пружина 1 130117060
017 Кнопка блокування 1 038117020
018 Курок дроселя 1 130117010
019 Комплект вентиляційного клапана 1 170175010
020 Циліндричний штифт 3x28 2 935930280
021 COVER HANDLE HEATING 1 130148650
022 Демфер 1 130114400
023 Пружина 1 181114301
024 TUBULAR HANDLE ASSY. 1 130310100
024 містить позиції 29,30
025 COVER TUBULAR HANDLE 1 130310850
026 COVER TUBULAR HANDLE 1 130310650
027 FILLISTER HEAD SCREW 5.5X20 1 913455204
028 FILLISTER HEAD SCREW 5.5X20 3 913455204
029 Болт з циліндричною голівкою M5x16 1 908005165
030 Шестигранна гайка M5 1 920405000
032 Кришка фільтра 1 130118600
032 містить позиції 33,34
033 Амортизатор гумовий 1 965402360
034 INSERT SUMMER / WINTER 1 130118140
035 CLAMPING BOLT 1 130173060
036 Повітряний фільтр 1 130173010
037 HEXAGONAL NUT WITH COLLAR 4 175131300
038 INTAKE MANIFOLD 1 130171010
039 GASKET AIR VALVE 1 315155010
040 GASKET INTAKE MANIFOLD 1 315155020
041 Гвинт 3,5x9,5 1 915735100
042 CONTACT SPRING 1 130155010
043 Кабель заземлення 1 130147020
044 CHOKE LEVER 1 130155020
045 CHOKE SHAFT 1 130155040
046 Фіксатор 1 175155082
047 Кільце 1 130131070
048 Сталевий прижим 1 130118070
049 Тримач впускного колектору 2 038171030
050 TUBE 1 965452090
051 Праймер 1 130153500
052 Корпус карбюратора 1 130131600
052 містить позиції 53
053 Втулка 6 001118100
054 Сталевий прижим 1 130118070
055 Болт з циліндричною голівкою M5x16 4 908005165
056 Вставка 1 130131020
057 Впускний шланг 1 130131031
058 TUBE 1 965452090
059 Вставка 1 130131050
060 Болт з циліндричною голівкою 4 908405145
061 Повітропровод 1 130131160
061 містить позиції 62-64
062 LEAD VALVE 1 315179021
063 VALVE STOPPER 1 315179010
064 SCREW M4X8 1 908004085
065 Радіатор 1 130174090
066 Прокладка 1 395174120
067 Проставка 1 038174030
068 Глушник 1 130174100
068 містить позиції 69
069 SPARK ARRESTER SCREEN CPL. 1 130174150
070 FILLISTER HEAD SCREW M5X20 2 908005205
071 PLUG FOR MUFFLER TUBE 2 038174451
072 Гвинт M5x20x40 1 908305405
073 Болт з циліндричною голівкою 1 908005095
074 SUCTION PIPE 1 130173080
075 Болт з циліндричною голівкою 1 908005095
076 CLAMP 1 130111090
077 RADIAL RING 1 962900052
078 Сталевий прижим 1 130118070
079 Ліва половина картера 1 130111620
079 містить позиції 80
080 Підшипник 1 960102152
081 FILLSTER HEAD SCREW M5X25 2 908005255
082 Колінвал 1 130120102
083 NEEDLE CAGE 1 962210111
084 Ущільнення картера 1 130111070
085 кришка баку 1 168507-3
085 містить позиції 86
086 Кыльце 29.5 1 213080-9
087 SPIKE BAR 1 130250010
088 Болт з циліндричною голівкою M5x16 2 908005165
089 Болт з циліндричною голівкою 6 908405255
090 Болт для шини 2 195232010
091 Натягувач ланцюга 1 130213150
091 містить позиції 92-97
092 Підшипник натяжного гвинта 1 181213260
093 Планка натягувача 1 130213240
094 TRANSMISSION COVER 1 181213270
094-1 Кожух трансмісії 1 185213270
095 Гвинт натяжного пристрою 1 181213230
096 Регулювальний гвинт 1 181213250
097 Кільце круглого перетину 7х2 1 963207020
098 Винт 1 908705125
099 Болт з циліндричною голівкою нова модель 1 908006145
100 Фіксатор ланцюга 1 181111050
101 Упорне кільце нова модель 1 394245010
102 Пружинне кільце 1 930916160
103 RADIAL RING 1 962900052
104 Болт з циліндричною голівкою нова модель 1 908006145
105 FILLSTER HEAD SCREW M5X25 1 908005255
106 Права половина картера 1 130111610
106 містить позиції 107,108
107 Підшипник 1 960102152
108 Вентиляційний клапан 1 010245030
109 Пружина демферна 1 181114401
110 Циліндр в зборі ЕА6100 1 130131150
110 містить позиції 111
111 Поршень 1 315132101
111 містить позиції 112-115
112 CIRCLIP 1 315132040
113 PISTON PIN 1 315132050
114 Кільце поршня 1 315132020
115 CIRCLIP 1 315132040
116 GASKET 1 315131020
117 Наліпка 1 980115856
118 Стартер в зборі 1 130160600
118 містить позиції 119-127
119 Ручка стартера 1 181164010
120 FILLISTER HEAD SCREW M5X20 4 908005205
121 Кришка стартера EA6100 1 130160630
122 Пружина 1 181163050
123 Барабан 1 315162020
124 Пружина 1 181163080
125 Колесо стартера 1 315163090
126 Винт 1 181163095
127 Шнур стартера 1 181164020
128 Пластина повітровода 1 130118040
129 HEXAGONAL NUT M8 1 920308024
130 Пружинна шайба 1 926208001
131 Маховик 1 130141100
131 містить позиції 132
132 Собачка маховика 2 130141150
133 Гвинт зі сферо-циліндричною головкою M5x20 2 908805205
134 Катушка запалення 1 130143100
134 містить позиції 135,137
135 Штекер свічі 1 957604260
135 містить позиції 136
136 Пружина 1 965604180
137 Гумова втулка 1 965401016
138 Свічка запалення 1 965603021
139 Всмоктувальний маслопровід 1 181245100
139 містить позиції 140,141
140 PRESSURE SPRING 1 021245060
141 Ніпель 1 001245020
142 OIL PUMP CPL. 1 179245201
142-1 OIL PUMP CPL. 1 179245202
142-2 OIL PUMP CPL. 1 179245204
143 Винт 1 908705125
144 Нагнітальний маслопровід 1 181245120
145 Привід насоса 1 181245090
146 Шків 1 001182042
147 Муфта зчеплення 1 175180101
147 містить позиції 148
147-1 Зчеплення 1 181180300
147-1 містить позиції 148
148 Пружина розтягнення для зчеплення 3 024184021
148-1 Пружина 3 181184020
149 Шайба 1 181224090
150 Барабан муфти зчеплення компл. нова модель 1 181223062
150 містить позиції 151
151 Голчастий підшипник без внутрішнього кільця (під новий барабан) 1 962300009
152 Зубчастий обід, 325 Z=7 1 181224040
153 Гальмівна стрічка 1 181213011
154 Шків 1 181224081
155 Шайба 1 927408000
156 Кришка тормоза 1 130213190
157 Гвинт з потайною голівкою 4 908105124
158 SPROCKET GUARD CPL. 1 130213600
159 HEXAGONAL NUT M8 2 923208004
160 Захисна ручка EA6100 1 130213200
160 містить позиції 161
161 LABEL 1 185114237
162 Втулка/Захист для рук 1 181213320
163 Куліса/Захист для рук 1 181213170
164 Пружина 1 181213023
165 BRAKING MECHANISM 1 181213100
166 SAFETY WASHER 1 927304000
167 AIR FLAP CPL. 1 130153700
167 містить позиції 168
169 Карбюратор 1 130153100
169 містить позиції 170,171,173
170 Ремкомплект 1 130153150
170-1 Ремкомплект 1 130153150
171 REPAIR KIT 1 130153130
172 Набір діафрагма/прокладка 1 315153690
173 Набір 1 130153160
174 SPRING WASHER 1 928405000
A01A Ланцюг 450 мм 3/8 1,5 мм 64Л 1 528099664
A01B SAW CHAIN 1 534686072
A02A Шина ланцюга 450 мм 3/8 1,5 мм 1 443045651
A02B SPROCKET NOSE BAR 18" 1 445045531
A02-1A Шина 45см/18, 1,5 мм, 3/8 1 445045651
A03 Захисний кожух ланцюга 530 мм 1 952020650
A04 Універсальний ключ SW19/13 1 941719131
A04-1 UNIVERSAL WRENCH 1 941719133
A05 Зірочкоподібний вигнутий ключ 1 940827000
A06 Викрутка 1 944340001
A07 Пакет для інструменту (пластиковий) DPC731/64 1 950004002