Схема запасных частей (деталировка) для Бензинова ланцюгова пила Makita EA5000P

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 FUEL TANK CPL. BLUE 1 181114605
001 містить позиції2-12
002 Ручка, зверху 1 181117050
003 Кнопка запобіжного блокування, нова модель 1 181117132
004 Пружинний енергоакумуліятор, нова модель 1 181117031
005 Важіль перемикання DCS460-5000, нова модель 1 181117081
006 SPRING 1 181117110
007 MODIFICATION SET 1 010117050
007 містить позиції30
008 Циліндричний штифт 3x24 1 935930240
009 THROTTLE LEVER 1 181117121
010 Повітряний клапан 1 957114061
011 FILLISTER HEAD SCREW 5.5X20 1 913455204
012 Паливопровод 1 181114065
013 SUCTION HEAD(FUEL) 1 010114010
013 містить позиції14
014 REP.KIT, FILTER 1 010114020
015 Кришка паливного бака, нова модель 1 181114202
015 містить позиції16
016 PACKING RING 1 963229036
017 Пружина 1 181114301
018 Пружина 1 181114301
020 FILLISTER HEAD SCREW 5.5X20 1 913455204
021 Гвинт TORX 5,5X16 2 913455164
022 COVER 1 181114652
023 Болт з циліндричною голівкою 1 908006205
024 FILLISTER HEAD SCREW 5.5X20 1 913455204
025 TUBULAR HANDLE 1 181310250
026 HOOD CPL. BLACK 1 181118240
026 містить позиції27,70
027 Вставка для роботи влітку/взимку 1 181118060
028 Повітряний фільтр 1 181173090
029 CLIP FOR AIR FILTER 1 181171050
030 MODIFICATION SET 1 010117050
030 містить позиції7
031 Болт з циліндричною голівкою M5x55 2 908505555
034 Гвинт TORX 5,5X16 1 913455164
036 BOTTOM BLUE 1 181131680
037 Гвинт зі сферо-циліндричною головкою M5x20 4 908805205
040 FLANGE KPL. 1 181171160
040 містить позиції41-42,44,63
041 TUBE 1 181131090
042 Всмоктувальний рукав 1 181131040
043 Вставка для роботи влітку/взимку 1 181118160
044 Пружинне кільце 1 181131070
045 Гвинт TORX 5,5X16 1 913455164
046 CONTACT SPRING 1 181155060
047 Регулювальна напрямна 1 181155030
048 Гвинт TORX 5,5X16 1 913455164
049 Диск 1 928405000
050 LABEL 1 980114928
051 SNOW FILTER SET 1 957173250
051 містить позиції 43,52
052 Сніговий фільтр 1 181173250
057 COVER PLATE 1 181174062
058 Ущільнення глушника 1 181174050
059 FILLISTER HEAD SCREW M5X20 2 908005205
060 SHEET-METAL 1 181174091
061 Винт 2 909005105
062 Гвинт зі сферо-циліндричною головкою M5x20 1 908805205
063 Заглушка 1 181131021
063-1 INSERT 1 185131020
065 Ціліндр в зборі 1 181130217
065 містить позиції 66,74
066 PISTON CPL. 1 181132063
066 містить позиції 67-69
067 Поршневе кільце, Dm=45 мм 1 181132080
068 PISTON PIN 1 181132090
069 SPRING RING 2 181132050
070 DAMPING PLUG 2 181118070
072 Винт М5х23 4 908805235
073 Пружина демферна 1 181114401
074 GASKET 1 181131132
074-1 GASKET 1 181131133
075 Колінвал 1 181120102
076 NEEDLE CAGE 1 962210033
076-1 Гольчастий підшипник 1012 1 962210103
077 BALL BAERING 6202 1 960102159
078 Комбінований шарикопідшипник 6202 C3 1 960123159
079 Ущільнювальне кільце DCS460-5000, нова модель 1 962900156
080 CRANKC. M. SIDE BLUE 1 181111655
080 містить позиції 77
081 Картер 1 181111642
081 містить позиції 78,99
082 Ущільнення нова модель 1 181111060
083 TANK CAP COMPLETE 1 170114100
083 містить позиції 84
084 PACKING RING 1 963225030
085 Затискач кожуха 3 181118050
086 Болт з циліндричною голівкою 1 908006205
087 Гвинт зі сферо-циліндричною головкою M5x20 1 908805205
088 RUBBER BUFFER 1 181111230
089 Кріпильний штифт 3x16 2 936430160
090 RUBBER BUFFER 1 181111230
091 Гвинт зі сферо-циліндричною головкою M5x20 1 908805205
092 FILLISTER HEAD SCREW M5X20 6 908005205
093 Фіксатор ланцюга 1 181111050
094 Болт з циліндричною голівкою 1 908006205
095 SCREW 2 905808210
096 Шипована планка DCS460-5000, нова модель 1 181250011
097 Гвинт зі сферо-циліндричною головкою M5x20 2 908805205
098 VENT VALVE 1 010245030
099 Кільце 1 962900065
100 Вузол натяжного пристрою для ланцюга 1 181213300
100 містить позиції 101-106
101 Гвинт натяжного пристрою 1 181213230
102 Натяжна каретка 1 181213240
103 Регулювальний гвинт 1 181213250
104 TRANSMISSION COVER 1 181213270
104-1 Кожух трансмісії 1 185213270
105 Підшипник натяжного гвинта 1 181213260
106 Кільце круглого перетину 7х2 1 963207020
107 Винт 1 908705125
108 MUFFLER 1 181174301
108 містить позиції 109-110
109 SPARK ARRESTER SCREEN CPL 1 181174470
110 Болт з циліндричною голівкою 2 908005095
111 SPIKE BAR 1 181250020
112 RUBBER BUSH 1 181131140
117 LABEL 1 980115758
122 Диск 1 928405000
128 IGNITI.COIL,CPL.BLACK 1 181143211
128 містить позиції 129,131-132
128-1 Катушка запалення 1 181143212
128-1 містить позиції 129,131-132
129 Закорочувальний кабель 1 181147050
130 Ізолятор 2 195143030
131 Ізоляційний рукав 1 970502110
132 Штекер свічі 1 957604260
133 Свічка запалення 1 965603021
134 Гвинт зі сферо-циліндричною головкою M5x20 2 908805205
135 HEXAGONAL NUT M8 1 920308024
136 Пружинна шайба 1 926208001
140 OIL PUMP CPL. 1 181245251
140 містить позиції 150
143 Нагнітальний маслопровід 1 181245120
144 EARTH CABLE 1 970311580
145 Всмоктувальний маслопровід 1 181245100
145 містить позиції 146-147
146 PRESSURE SPRING 1 021245060
147 HOSE STEM 1 001245020
148 CHOKE ON/OFF SWITCH 1 181155070
149 Винт 1 908705125
150 Привід насоса 1 181245090
151 DISC 1 001182042
152 Зчеплення 1 181180200
152 містить позиції 153
153 Пружина розтягнення/Зчеплення 3 181184010
154 Шайба 1 181224090
155 Гальмівна стрічка 1 181213011
156 Барабан муфти зчеплення компл. нова модель 1 181223062
156 містить позиції 157
157 Голчастий підшипник без внутрішнього кільця (під новий барабан) 1 962300009
158 RIM SPROCKET 1 026224010
158A_ Зубчастий обід, 325 Z=7 1 181224040
159 Шків 1 181224081
160 Шайба 1 927408000
161 SAFETY WASHER 1 927304000
162 BRAKING MECHANISM 1 181213100
163 TENSION SPRING 1 181213022
164 Куліса/Захист для рук 1 181213170
165 Пластина з пінопласту 1 181213371
167 Захист для рук 1 181213161
167-1 HAND GUARD 1 457080-1
167-2 HAND GUARD 1 450857-3
168 Етикетка нова модель 1 980114237
169 Розпірна деталь 1 181213310
170 Втулка/Захист для рук 1 181213320
171 Гвинт зі сферо-циліндричною головкою M5x20 1 908805205
173 SPIKE BAR 1 181250030
174 FOAM SPONGE 1 181213400
175 Захисний кожух ланцюгового колеса, синій 1 957213600
175 містить позиції 177
176 Шестигранна гайка нова модель 2 923208004
177 Щиток для відведення стружки 1 957213220
178 Кришка тормоза ланцюга 1 181213191
179 Шурупокрут 3 908105126
182 STARTER ASSY. BLUE 1 181160670
182 містить позиції 122,183-192
183 FAN HOUSING BLUE 1 181112660
184 AIR GUIDE PLATE 1 181118120
184-1 AIR GUIDE PLATE 1 456685-4
185 Ручка стартера 1 181164010
186 Болт з циліндричною голівкою M5x20 4 908605205
187 Пружина 1 181163050
188 Кабельний барабан 1 181162020
188-1 CABLE DRUM 1 452224-8
189 Пружина 1 181163080
190 Направляюча оегкого старту 1 181163090
190-1 DRIVER EASY START 1 452227-2
191 Винт 1 181163095
192 Тросик пускового механізму 100M. 1 985000155
194 Маховик 1 195141103
194 містить позиції 195
194-1 FLYWHEEL CPL. 1 181141105
194-1 містить позиції 195
195 Ручка пускового пристрою 1 195166100
200 CARBURETOR 1 181153100
200 містить позиції 202-206,210-217,226,231
200-1 CARBURETOR 1 181153101
200-1 містить позиції 202-206,210-217,226,231
202 Кришка насоса 1 181153030
202 містить позиції 208-209
203 SCREW 1 038153360
204 DIAPHRAGM COVER 1 181153040
205 SCREW 2 001153020
206 Комплект ущільнень/мембран 1 181153020
206 містить позиції 207
207 Мембрана насоса, гума 1 181153060
208 LOCKING BALL 1 038153210
209 IDLE STOP SCREW 1 181153070
210 SCREEN 1 036153040
211 Ремонтний комплект для вала дросельної заслінки 1 957153090
211 містить позиції 224,230
212 KIT CHOKE SHAFT 1 957153080
212 містить позиції 225
213 Комплект деталей для керування 1 957153070
214 SPRING 2 028153480
215 Гвинт регулювання частоти обертання холостого ходу 1 181153180
216 Регулювальний гвинт дросельної заслінки (Н) 1 181153190
217 Вузол ущільнювальної шайби, з 6258505 2 181153220
224 Торсійна пружина 1 181153110
225 SPRING 1 181153160
226 Запірна шайба 1 181153210
230 RETAINING CLIP 1 038155012
231 GASKET 1 965402995
A01 Шина ланцюга 450 мм 0,325 1,5 мм 1 445045631
A01A_ Шина ланцюга 380 мм 0,325 1,5 мм 1 445038631
A01B_ Шина 13 нова модель 1 445033631
A02 SPROCKET NOSE 1 415325710
A03 Ланцюг 450 мм 0,325 1,5 мм 72Л 1 528086672
A03A_ Ланцюг 380 мм 0,325 1,5 мм 64Л 1 528086664
A03B_ SAW CHAIN 13" 1 528086656
A04 SAW CHAIN 1 534686072
A04A_ SAW CHAIN 1 534686064
A04B_ SAW CHAIN 1 534686056
A05 TIE STRAP 1 558083000
A06 TIE STRAP WITH RIVETS 1 558083010
A07 Шина ланцюга 380 мм 3/8 1,5 мм 1 443038651
A07A_ Шина ланцюга 450 мм 3/8 1,5 мм 1 443045651
A07A1 Шина 45см/18, 1,5 мм, 3/8 1 445045651
A07B_ Шина ланцюга 530 мм 3/8 1,5 мм 1 443053651
A08 SPROCKET NOSE CPL. 1 415038720
A09 SAW CHAIN 1 523093672
A09A_ Ланцюг 450 мм 3/8 1,5 мм 64Л 1 523093664
A09B_ SAW CHAIN 1 523093656
A10 Ланцюг 500 мм 3/8 1,5 мм 72Л 1 528099672
A10A_ Ланцюг 450 мм 3/8 1,5 мм 64Л 1 528099664
A10B_ SAW CHAIN 15" 1 528099656
A11 TIE STRAP 1 558093000
A12 TIE STRAP WITH RIVETS 1 558093010
A13 CHAIN PROTECTION 1 952010130
A13A_ Захисний кожух ланцюга 450 мм 1 952020640
A13B_ CHAIN PROT. COVER 15"-18" 1 952020650
A13C_ Кожух ланцюга 1 952010630
A14 TOOL CPL. 1 957004011
A14 містить позиції A15-A19
A15 UNIVERSAL WRENCH 1 941719131
A15-1 UNIVERSAL WRENCH 1 941719133
A16 ANGLED SCREW DRIVER 1 940827000
A17 SCREW DRIVER 1 944340001
A18 PLASTIK BAG 1 950004002
A19 CYLINDER FIN CLEANER 1 944500795