Схема запасных частей (деталировка) для Акумуляторний тример LXT, 18В+18В, 5Аг х 2 шт, DC1 Makita DUR364L

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ручка DUR364L 1 183A19-1
001 містить позиції 12
002 Шнур живленням DUR364 1 699068-7
003 Фіксатор шнура 1 687261-5
004 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
005 Важіль перемикача DUR364L 1 455629-1
006 Пружина 9 DUR364L 1 233621-5
007 Важіль вимикача DUR364L 1 455625-9
008 Вимикач DUR364L 1 632E26-0
009 Суб контролер DUR364 1 143040-6
010 Пружина 10 AT3731C 1 233612-6
011 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x18 1 922228-9
012 Ручка DUR364L 1 183A19-1
012 містить позиції 1
013 TAPPING SCREW 4X18 6 266326-2
014 Шнур живлення DUR187 DUR188 1 699067-9
015 Корпус DUR364 1 183A64-6
↑* Гумовий штифт 6 4 263005-3
015 містить позиції 23
016 TAPPING SCREW 4X18 3 266326-2
017 Фіксатор труби 1 346248-3
018 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
019 Фіксатор шнура 1 687261-5
020 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
021 Контролер DUR364 1 143061-8
022 Конектор BHR242, DHR242 2 644808-8
023 Корпус DUR364 1 183A64-6
↑* Гумовий штифт 6 4 263005-3
023 містить позиції 15
024 DUR364L наліпка з назвою 1 850N97-1
025 TAPPING SCREW 4X18 7 266326-2
026 Гвинт M4X12 1 251314-2
027 Гвинт M4X12 2 251314-2
028 Кришка батареї DUR364 1 346858-6
029 Муфта 1 168478-4
030 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x18 1 922228-9
031 Шайба 24 EBH252L 1 451601-1
032 Гвинт M5x20 3 911233-1
033 Верхній кожух DUR364 1 455626-7
034 Шарикопідшипник 607ZZ 1 210062-2
035 Статор DUR364 1 529146-8
035 містить позиції 34,57
036 Ротор DUR364 1 619360-5
037 Гвинт M4x16 2 911128-8
038 Внутрішній кожух DUR364 1 455628-3
039 Контролер B DUR364 1 620401-2
040 Гвинт M4x16 1 911128-8
041 Фіксуюча панель для кабеля 1 687042-7
042 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x16 2 922223-9
043 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922241-7
044 Корпус мотора DUR364 1 143039-1
045 Шарикопідшипник 6001DDW 1 211131-2
046 Запобіжне кільце R-28 1 962106-1
047 Захист DUR364L 1 346857-8
048 Шайба DUR364L 1 319245-2
049 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 2 266579-3
050 Пружинна шайба 6 2 942151-2
051 PROTECTOR CLAMP 1 346073-2
052 Шайба 2 413143-3
053 Захист для DUR364L 1 455622-5
054 Різак DUR364L 1 346855-2
055 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
056 Трубка A DUR364 1 143011-3
↑* Попереджувальна наклейка 1 805V85-1
056 MAKITA LOGO LABEL 1 819312-8
057 Кільце 19 HR4013C 1 213325-5
058 Наліпка 1 802H58-1
058-1 SOUND 92DB LABEL 1 807E85-5
059 Кільце 14 1 326586-9
A01 CUTTER ASSEMBLY 1 123291-7
A02 SAFETY GOGGLE 1 195246-2
A03 LOOP HANDLE SET 1 195626-2
↑* CLAMP 24 1 346467-1
↑* CLAMP 24 1 347094-7
A03 CLAMP 33 1 346468-9
A03 CLAMP COVER B 1 452843-0
A03 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922243-3
A04 HEX. WRENCH 4 1 783202-0
A05 Шестигранний ключ 5 1 783217-7
A06 Сумка для аксесуарів 1 831304-7
A07B BATTERY COVER 2 450128-8
A07C BATTERY COVER 2 450128-8
A08B DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A08C DC18RD TWO PORT FAST CHARGER 1 ***DC18RD
A09B BATTERY BL1840 SET 2 196399-0
A09C BATTERY BL1840 SET 2 196399-0
A09-1B BATTERY BL1840B SET 2 197265-4
A09-1C BATTERY BL1840B SET 2 197265-4