Схема запасных частей (деталировка) для Акумуляторний степлер LXT, 18В Makita DST221

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 HOUSING SET 1 187938-7
↑* Гумовий штифт 6 2 263005-3
001 містить позиції 67
002 Напрямний болт BST110 1 325635-9
003 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
004 Стопорна пластина 1 345907-6
005 Шайба 8 1 253762-1
006 Пружина стиснення 9 1 234060-2
007 Пружина стистення 13 1 234101-4
008 Тримач пружини 1 424135-7
009 Металева напрямна пластина для ланцюга 1 345978-3
010 Верхня плита 1 345906-8
011 Кнопка захисного блокування, нова модель 1 165602-0
011-1 SAFETY LEVER 1 161468-6
012 Пружина стиснення 4 1 234078-3
013 Передня кришка 1 450539-7
014 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
015 PIN 4 1 268157-5
016 Вибивач 1 345996-1
017 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922227-1
018 HEX.SOCKET HEAD BOLT M4X14 2 266201-2
019 HEX.SOCKET HEAD BOLT M4X6 2 266199-3
020 Напрямна захисного блокування 1 451801-3
020-1 SAEFTY LEVER GUIDE 1 456800-0
021 Напрямна поршня 1 158759-4
022 Опорна пружин 1 345910-7
023 Бічний упор 1 344670-8
024 Штифт 4 1 256206-0
025 Ведучий фіксатор 1 313150-5
026 CUSHION 1 424099-5
027 Шайба 6 1 253804-1
028 Бічна опора 1 318267-9
029 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
030 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
031 MAIN MAGAZINE 1 331842-4
032 Гвинт M4x10 2 911113-1
033 Ковпак 1 450540-2
034 Гвинт M4x10 1 911113-1
035 Тримач скоби 1 345997-9
037 Поворотна пружина 3 1 231854-6
038 Магазин затискачів 1 165532-5
039 Регулювальна пластина 1 450775-5
040 Пружина стистення 9 1 231323-7
041 Регулювальне кільце 1 450702-2
042 Фіксуюче кільце 1 450774-7
043 Гвинт М4х4 1 265127-5
044 Стопорний штифт для шланга 4 1 268029-4
045 Наконечник магазина BST110 1 421637-4
046 Торсійна пружина 5 1 233528-5
047 Важіль 1 345861-4
048 Запобіжне кільце E-3 1 961017-7
049 Перфоратор 1 165506-6
050 Упор 1 345914-9
051 Пластина 1 343629-2
052 Розпірна втулка 5 1 257772-0
053 Редуктор в зборі 55 1 158646-7
054 Розпірна шайба 10 1 253171-4
055 Штифт 10 1 324947-7
056 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
057 Торсійна пружина 3 1 233531-6
058 Вимикач V-15-3A6 1 651891-8
059 Пружина стиснення 1 232240-4
060 Випускна пластина 1 345908-4
061 Штифт 3 1 256221-4
062 Пусковий механізм 1 450536-3
063 Штифт 3 1 256221-4
064 Амортизатор гумовий 1 424026-2
065 Амортизатор BHR240RFE, нова модель 1 424030-1
066 TERMINAL 1 644812-7
067 HOUSING SET 1 187938-7
↑* Гумовий штифт 6 2 263005-3
067 містить позиції 1
068 Самонарізний гвинт 4x18 6 265995-6
069 PAN HEAD SCREW M4X35 1 911163-6
070 PAN HEAD SCREW M4X35 1 911163-6
071 DST221 NAME PLATE 1 815X68-5
072 Підшипник ковзання 10 1 214058-5
073 Шайба 10 1 253758-2
074 Пружина стиснення 1 232241-2
075 Зубчасте колесо 7 1 158647-5
076 Зубчасте колесо 27 3 221961-3
077 Зубчасте колесо 69 1 221999-8
078 FLAT WASHER 12 1 267053-4
079 DC MOTOR 1 629125-7
A01 SAFETY GOGGLE 1 195246-2
A02 Гвинт M4X12 1 251314-2
A03 HOOK 1 346317-0
A04E CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE2) 1 821550-0
↑* LATCH 4 453974-8
A04F CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE2) 1 821550-0
↑* LATCH 4 453974-8
A05E INNER TRAY 1 837640-9
A05F INNER TRAY 1 837640-9
A06E BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A06-1E BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A06-2E BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A07E BATTERY COVER 1 450128-8
A08E DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A09E DST221RFJ INDICATION LABEL 1 804M97-7
A09F DST221ZJ INDICATION LABEL 1 804M99-3
A10E DST221RFJ PLASTIC CASE LABEL 2 804M98-5
A10F DST221ZJ PLASTIC CASE LABEL 2 804N00-4