Схема запасных частей (деталировка) для Акумуляторний ламельний фрезер LXT, 18В, 100мм Makita DPJ180

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922422-3
002 Пласка шайба 8 2 941202-8
003 GRIP 1 453219-4
004 Самонарізний гвинт 4x30 4 266361-0
005 Ковпачок 1 417771-6
006 Пружина стиснення 8 1 233072-2
007 SPIRAL BEVEL GEAR 11 1 227597-6
008 Шарикопідшипник 629LLB 1 210042-8
009 Запобіжне кільце S-9 1 961005-4
010 Кільце круглого перетину 26 1 213445-5
011 Кришка корпусу редуктора 1 317821-6
012 ARMATURE 1 619295-0
012 містить позиції 7-11
013 Гумове кільце 13 BGA452RFE/450 1 421977-0
014 Блок світлодіодів 1 631714-6
015 Статор BGD800 1 638627-2
016 ENDBELL COMPLETE 1 638979-1
↑* фільтр 1 688165-4
017 DPJ180 NAME PLATE 1 815T35-6
018 TAPPING SCREW 4X18 5 266326-2
019 Кнопка перемикача 1 419566-3
020 HOUSING SET 1 187839-9
↑* Гумовий штифт 6 2 263005-3
020 містить позиції 25
021 Важіль перемикача 1 419519-2
022 Перемикач 1246.3223 BGA452S 1 650579-7
023 Контролер BGA452 1 620243-4
024 Конектор BHR242, DHR242 1 644808-8
025 HOUSING SET 1 187839-9
↑* Гумовий штифт 6 2 263005-3
025 містить позиції 20
026 Комплект вугільних щіток 1 191971-3
027 Ковпачок тримача 2 643954-4
028 Кришка BGA452S/450RFE 2 419518-4
037 Кільце круглого перетину 5 1 213960-9
038 Штифт із буртиком 4 1 256496-5
039 GEAR HOUGING COMPLETE 1 141400-6
↑* Гумовий штифт 4 1 263002-9
040 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
041 Пружинне кільце 11 1 233950-6
042 SPIRAL BEVEL GEAR 36 1 227598-4
043 Запобіжне кільце R-32 1 962151-6
044 Шарикопідшипник 6201DDW 1 211129-9
045 SPINDLE 1 326120-5
046 Кільце круглого перетину 45 1 213622-9
047 BEARING BOX 1 318812-0
048 Гвинт M4X20 4 911136-9
050 Шестигранна гайка M5 1 931203-4
051 PAN HEAD SCREW M5X50 1 266741-0
053 ROD 10 2 326145-9
054 FENCE COMPLETE 1 141247-8
055 Запобіжне кільце E-3 2 961017-7
056 Штифт 4 2 256689-4
057 BASE 1 318813-8
058 COMPRESSION SPRING 2.4 1 231282-5
059 Сталева кулька 3.5 1 216001-0
060 STOPPER 1 318814-6
061 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x6 2 266264-8
062 +PAN HEAD SCREW M4 1 266738-9
063 Кільце круглого перетину 22.4 1 213008-7
064 Насадка 3901 1 415252-4
065 THUMB SCREW M5X10 1 265785-7
066 Пласка пружина 1 232131-9
067 Кільце круглого перетину 4 1 213023-1
068 FLAT HEAD SQ. NECK BOLT M6X20 1 266737-1
069 COMPRESSION SPRING 2.4 1 231282-5
070 Сталева кулька 3.5 1 216001-0
071 Поворотна пружина 8 2 231795-6
072 LEVER 40 1 272263-0
073 Шестигранна гайка M6 1 252159-1
074 Запобіжне кільце E-8 1 961014-3
075 Шайба 6 1 253804-1
076 Внутрішній фланець 40 1 224280-6
077 Фланцева гайка 10-40 1 224505-8
078 Кожух ножа PJ7000 1 318845-5
079 RUBBER SPIKE 2 424479-5
080 Кільце круглого перетину 4 1 213023-1
A01 ANGLE GUIDE ASSEMBLY 1 123149-0
A01 COMPO-PARTS
A02 DUST BAG ASSEMBLY 1 123150-5
↑* FASTENER 1 410602-8
A03 SET PLATE 4 1 415579-2
A04 CUTTER 100MMX6T 1 B-20644
A05 LOCK NUT WRENCH 20 1 782401-1
A06A DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A07-1A BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A07-2A BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A08A BATTERY COVER 1 450128-8
A09A PLASTIC CARRYING CASE COMPLETE 1 141533-7
↑* Замок GD800D 2 162315-4
A09A Ручка DF457D 1 452137-3
A09A SHAFT 2 452143-8
A09A INSIDE LID 1 453489-5
A10A DPJ180RFE CASE LABEL 2 804C47-2