Схема запасных частей (деталировка) для Дрель безударная Makita DP 4011

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 KEYLESS DRILL CHUCK 1 192664-5
001-1 KEYLESS DRILL CHUCK SET 1 194254-0
002 Кільце вісі 19-36 1 285806-9
003 Шпиндель 1 324835-8
004 BALL BEARING 6202LLB 1 211206-7
005 Запобіжне кільце S-15 1 961055-9
006 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8x120 1 921923-8
007 Скобка тримача ручки 1 417630-4
008-1 Вузол ручки 1 153503-4
009 Шестигранна шайба 1 345280-4
010 Самонарізний гвинт 4x35 3 266351-3
011 Корпус редуктора 1 318187-7
012 BALL BEARING 606ZZ 1 210028-2
013 Редуктор в зборі 1 153622-6
014 BALL BEARING 606ZZ 1 210028-2
015 Зубчасте колесо 29-37 1 227030-8
016 Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
017 Ущільнювальне кільце 1 421810-6
018 Кришка корпусу редуктора 1 158412-2
↑* Гумовий штифт 4 1 263002-9
019 Кільце круглого перетину 12 1 213122-9
020 Важіль перемикача B 1 417805-5
021 Штифт 4 1 256251-5
022 Пласка пружина 1 232143-2
023 Стопорна пластина 1 345225-2
024 Рейка зубчаста 12 1 417804-7
025 Змінна пластина B 1 345223-6
026 Штифт 4 1 268092-7
027 Кільце 8 1 262087-2
028 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
029 Вентилятор 52 1 241881-5
030 Якір у зборі 220-240V 1 517414-1
030 містить позиції 27,28,29,31,32
031 Ізоляційна прокладка 1 681636-0
032 Шарикопідшипник 607LLB 1 211021-9
033 Гумове кільце 19 1 421494-0
034 Обтічник 1 417803-9
035 Гвинт 4х65 2 266340-8
036 Статор 220-240V 1 633528-9
037 Комплект деталей корпусу двигуна, нова модель 1 417807-1
038 Ковпачок 1 450179-1
040 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-419 1 191962-4
041 Тримач щітки 1 643989-5
042 Фірмова табличка з основними характеристиками DP40 1 864033-7
043 Прокладка 2 689111-0
044 Тримач щітки 1 643988-7
045 Вимикач TG813ALB-2 1 650524-2
046 Кришка направляючої 1 153284-0
↑* Гумовий штифт 4 2 263002-9
047 Самонарізний гвинт 4x25 3 266374-1
048 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
049 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
050 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
051 Захист кабелю гумовий 8 1 682559-5
052 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665394-6
A01 Обмежувач глибини 1 324219-0