Схема запасных частей (деталировка) для Акумуляторна торцева пила з протяжкою LXT, 18В, 19 Makita DLS713

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 HANDLE SET 1 188961-5
001 містить позиції 21
002 Запобіжний штифт для вмикання, нова конструкція 1 417113-4
003 Гвинт M5x45 3 911268-2
004 Самонарізний гвинт 4x18 5 265995-6
005 Пружина стиснення 4 1 231026-3
006 Важіль відключення 1 416533-9
007 Штифт 5 1 256123-4
008 Конектор BHR242, DHR242 1 644808-8
009 Вимикач TG72BD 1 651956-6
010 SWITCH LEVER 1 452130-7
011 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
012 Кришка корпусу двигуна 1 416639-3
013 DLS713 NAME PLATE 1 815T55-0
014 BRUSH HOLDER 1 643864-5
015 BRUSH HOLDER 1 643863-7
016 Вугільні щітки СВ-441, нова модель 1 194435-6
017 Ковпачок тримача 2 643941-3
018 Корпус двигуна 1 416909-0
019 Самонарізний гвинт 4x60 2 266209-6
020 Гвинт M5x45 3 911268-2
021 HANDLE SET 1 188961-5
021 містить позиції 1
022 Шарикопідшипник 627DDW 1 210023-2
022-1 BALL BEARING 627DDW 1 210045-2
023 Радіальний підшипник 1 632828-4
024 Обтічник 1 416907-4
025 ARMATURE ASS'Y 18V 1 519269-0
025 містить позиції 22,28,197
026 Фіксатор шпинделя 1 344681-3
027 COMPRESSION SPRING 5 1 233092-6
028 Шарикопідшипник 6000DDW 1 211088-7
029 CONTROLLER 1 620263-8
030 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X20 1 922331-6
031 Шайба 6 1 253804-1
032 Кільце 6 1 257163-5
033 Шарнірна плита, серія LS0714, нова модель 1 154643-1
034 Кільце 6 1 257163-5
035 LINK COVER 1 346330-8
036 Запобіжне кільце E-5 1 961018-5
037 Захисна пластина, нова модель 1 421626-9
038 Захисна пластина, нова модель 1 165414-1
039 Гвинт M4x10 1 911113-1
040 Кільце круглого перетину 35 1 213460-9
041 Сопло пилозбірника 1 419277-0
042 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X16 1 266757-5
043 Кільце уретанове 5 1 262001-8
044 Гвинт M6X43 1 265717-4
045 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
046 BLADE CASE COMPLETE 1 140607-1
↑* Гумовий штифт 4 1 263002-9
046 Гумовий штифт 6 1 263005-3
046 Попереджувальна наклейка 1 810968-0
046-1 BLADE CASE COMPLETE 1 143350-1
↑* Гумовий штифт 4 1 263002-9
046-1 Гумовий штифт 6 1 263005-3
048 Шарикопідшипник 607LLB 1 211021-9
049 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
050 U-подібна шайба 12 1 253813-0
051 Зубчасте колесо 60 1 226512-7
052 Кільце 12 1 257011-8
053 Кільце круглого перетину 46 1 213623-7
054 Щит підшипника 1 317193-9
055 Шарикопідшипник 6201DDW 1 211129-9
056 SPINDLE 1 323798-5
057 BEARING RETAINER 58 1 285736-4
058 Внутрішній фланець 40 1 224370-5
059 Гвинт M5x16 2 911223-4
060 Зовнішній фланець 40 1 224275-9
061 Болт шестигранний M6x16 1 266733-9
062 Плита серія LS0714, нова модель 1 345585-2
063 CENTER COVER 1 346232-8
064 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 1 265985-9
065 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X16 1 266732-1
066 Шайба серія LS0714, нова модель 1 345589-4
067 Спиральна пружина 26 1 231934-8
068 SAFETY COVER 1 453298-2
069 Шайба 5 1 267136-0
070 Гвинт M5X18 1 911228-4
070-1 H.S. BUTTON HEAD BOLT M5X16 1 265491-4
080 Стопорний штифт 1 324455-8
081 ROD HOLDER 1 452134-9
082 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
083 Пружина стиснення 7 1 231316-4
084 ROD 8 1 325980-2
085 Ковпачок 1 421589-9
086 LOCK LEVER 1 346320-1
087 Гвинт M4x10 2 911113-1
088 LOCK PLATE 1 346322-7
089 Гвинт M4x10 2 911113-1
090 Гвинт M4x10 1 911114-9
091 Зворотна пружина, нова модель 1 231690-0
092 Захист 1 346550-4
093 Гвинт M4x10 2 911113-1
094 SUB LEVER 1 346321-9
095 Шайба 8 1 253215-0
113 Натискна пружина 6, серія LS0714 1 231325-3
114 GUIDE FENCE 1 318655-0
114-1 GUIDE FENCE 1 319193-5
115 H.S.H.BOLT M6X25 WITH WG 3 922344-7
116 Барашковий гвинт M6x10 1 251887-5
117 SLEEVE 17 1 416535-5
118 Зворотна пружина 28 1 231638-2
119 SLEEVE 17 1 416535-5
120 THUMB SCREW M6X28 1 265790-4
121 Натискна пружина 6, серія LS0714 1 231325-3
122 Кільце 26, серія LS0714 1 257214-4
123 PIPE HOLDER 1 318651-8
124 H.S.SET SCREW(CUP POINT)M6X8 2 266208-8
127 STRAIN RELIEF 1 687045-1
128 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
129 Гвинт M4x10 1 911113-1
130 Важіль 100 1 416006-2
131 SET SCREW M4X8 1 913106-4
132 Шестигранна гайка M10-17 1 252144-4
133 Пружина стиснення 5 1 231266-3
134 Шайба 10 1 253024-7
135 Ковпачок 16 1 286236-7
136 ARM COMPLETE 1 140609-7
↑* LINEAR BALL BEARING 2560 2 211376-2
136 FELT RING 25 4 262077-5
136 Гумовий штифт 6 2 263005-3
136 CAP 35 2 344638-4
137 RELEASE PIN 1 324295-4
138 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X16 2 266757-5
139 STOPPER PLATE 1 345299-3
140 Шайба 6 1 253726-5
141 TORSION SPRING 8 1 231663-3
142 +PAN HEAD SCREW M5 1 265113-6
143 POINTER 1 343678-9
144 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
145 FRONT ARM COMPLETE 1 140608-9
146 STOPPER ARM 1 344643-1
147 WAVE WASHER 8 1 253948-7
148 Шайба 8 мала 1 253835-0
149 Гвинт M6 1 251267-5
150 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x10 1 251961-9
151 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x10 1 251961-9
152 Ручка 20 1 271601-3
153 Кільце круглого перетину 5 1 213021-5
154 Стопорний штифт нова модель 1 324183-5
155 PIN 16-90 1 331350-5
156 ARM HOLDER COMPLETE 1 140610-2
↑* BEVEL SCALE LABEL 1 816392-5
157 Штифт 5 1 256123-4
158 SCREW M10 1 266320-4
159 Шайба 10 1 253024-7
160 Упорний голчастий роликопідшипник 1024 1 216413-7
161 Шайба 10 1 253024-7
162 Шестигранна гайка M10-17 1 252130-5
163 Кільце 26, серія LS0714 1 257214-4
164 THUMB SCREW M6X28 1 265790-4
165 Шестигранна гайка M8-13 1 252105-4
166 Шайба 8 1 253731-2
167 INDICATION PLATE 1 416355-7
168 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
169 Самонарізний гвинт CT 4x12 2 266026-4
170 Самонарізний гвинт CT 4x12 2 266026-4
171 KERF BOARD 1 419103-3
172 KERF BOARD 1 419103-3
173 TURN BASE COMPLETE 1 140614-4
↑* LINEAR BALL BEARING 2560 2 211376-2
173 FELT RING 25 4 262077-5
173 Гумовий штифт 6 1 263005-3
173 CAP 35 2 344638-4
173 CAUTION LABEL 2 817283-3
173 CAUTION LABEL 1 810495-7
174 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922111-0
175 SQUARE ROD COMPLETE 1 153580-6
↑* Гумовий штифт 6 1 263005-3
176 Гвинт М5х30 2 925251-3
177 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
178 LOCK PLATE 1 344601-7
179 Тримач штифта 1 317616-7
180 Штифт 3 1 256158-5
181 Фіксатор 1 324288-1
182 Натискна пружина 6, серія LS0714 1 231325-3
183 Штанга, серія LS0714 1 324289-9
184 Блокуючий важіль 1 416450-3
185 Пластина затискного важеля 1 345272-3
186 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
187 Пружина стиснення 9 1 231418-6
188 Шайба 8 1 253731-2
189 ADJUST BOLT M8X27 1 266432-3
190 GRIP 32 1 273658-0
191 Ковпачок 20 5 286212-1
192 HEX. BOLT M8X50 1 921472-5
193 Барашковий гвинт M6x10 2 251887-5
194 BASE COMPLETE 1 140612-8
↑* MITER SCALE PLATE 1 816339-9
194 CAUTION LABEL 1 810486-8
195 Підпора 1 344646-5
196 Підпора 1 344646-5
197 Вентилятор 55 1 241873-4
A01 VICE ASS'Y 1 122571-8
↑* VISE ARM 1 316938-2
A01 Барашковий гвинт M6x10 1 251887-5
A01 Затискний стержень 1 322313-2
A01 THUMB SCREW M10X60 1 265733-6
A01 Шайба 6 1 253804-1
A01 Щічки лещат 1 343651-9
A01 + PAN HEAD SCREW M5 1 251370-2
A02 DUST BAG ASS'Y 1 122852-0
↑* FASTENER 1 410602-8
A03 TRIANGULAR RULE 1 762001-3
A04 HOLDER 2 322312-4
A05 HEX. WRENCH 5 1 783203-8
A06 T.C.T.SAW BLADE 190X20X40T 1 A-86147
A07D DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A08D BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A08-1D BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A08-2D BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A09D BATTERY COVER 1 450128-8
E01 SUB FENCE COMPLETE 1 142811-8
E02 Шестигранна гайка M6-10 1 252014-7
E03 Самонарізний гвинт.4X8 1 266061-2
E04 SUB FENCE PLATE 1 345359-1
E05 Гвинт з потайною голівкою 6X35 912357-6 1 912357-6
E06 Шайба 6 1 253804-1