Схема запасных частей (деталировка) для Акумуляторний лобзик LXT, 18В Makita DJV180

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 HANDLE SET 1 187725-4
001 містить позиції 25
002 Самонарізний гвинт 4x40 1 266048-4
003 Самонарізний гвинт 4x50 1 266091-3
004 Самонарізний гвинт 4x18 5 265995-6
005 Ущільнення 1 442138-9
006 Підшипник ковзання 4 1 214031-5
007 Пласка пружина 1 232207-2
008 Штифт 4 1 256117-9
009 Гвинт M4x10 2 911111-5
010 Гвинт M4x10 2 911111-5
011 Лінійна направляюча 1 345240-6
012 Лінійна направляюча 1 345240-6
013 Кришка корпусу редуктора 1 153338-3
↑* Шайба 14, серія 4340Т, нова модель 1 253313-0
013 Кільце 20, серія 4340Т, нова модель 1 257250-0
013 Ущільнення, нова модель 1 421815-6
014 Блок освітлення 1 631744-7
015 Тепловідвід 1 689070-8
016 Гвинт M3x8 1 911006-2
017 Пласка пружина 1 232152-1
018 Кнопка відключення 1 419613-0
019 SWITCH C3LA-2A-PLSRS 1 650650-7
020 Натискна пружина 4 1 233118-4
021 Важіль перемикача 1 419754-2
022 Захисна скобка 1 324233-6
023 Самонарізний гвинт CT 4x16 4 266034-5
024 Конектор BHR242, DHR242 1 644808-8
025 HANDLE SET 1 187725-4
025 містить позиції 1
026 Штифт 4 1 268090-1
027 Запобіжне кільце E-3 1 961017-7
028 Направляюча повзуна 1 310134-4
029 Поворотна пружина 6 1 231659-4
030 Фіксатор 1 419820-5
031 Гвинт М4 1 265026-1
032 Фіксуючий штифт 1 310135-2
033 Пилозахисна кришка 1 421817-2
034 Запобіжне кільце R-18 1 962068-3
035 Повзун 1 165326-8
036 Поворотна пружина 15 1 231660-9
037 Тримач полотна 1 310136-0
038 Комплект деталей корпусу двигуна (правий + лівий) 1 188208-7
038 містить позиції 63
039 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
040 DJV180 NAME PLATE 1 815K50-6
041 Скоба (верхня) компл. 1 638504-8
042 Радіальний підшипник 1 638373-7
043 Якір 1 619206-5
044 Запобіжне кільце S-8 1 961004-6
045 Гольчастий підшипник 407 1 212092-9
046 Гвинт з внутрішнім шестигранником M4x12 2 265353-6
047 Ексцентрик 1 153336-7
048 Перекидна пластина 1 313108-4
049 Зубчаста передача 1 158168-7
050 Упорна пластина 1 345235-9
051 Шайба 8 1 253877-4
052 Самонарізний гвинт 4x30 4 266050-7
053 Запобіжне кільце E-5 1 961018-5
054 Пластина ущільнювача 1 417839-8
055 Ковпачок 5 1 286032-3
056 Пружина стиснення 3 1 233139-6
057 Важіль 17 DJV181 1 272280-0
058 Штифт 4 1 268063-4
059 Корпус передачі 1 158169-5
060 Квадратна гайка M5-8 1 252171-1
061 Ущільнювач 1 421816-4
062 Вузол тримача ролика 1 153334-1
063 Комплект деталей корпусу двигуна (правий + лівий) 1 188208-7
063 містить позиції 38
064 Комплект вугільних щіток 1 191971-3
065 Ковпачок тримача вугільної щітки 2 643807-7
066 Пласка пружина 1 232208-0
067 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922226-3
068 Кривошипий Диск 1 345237-5
069 Плита основи 1 317565-8
070 Гвинт з потайною голівкою M4x8 4 912107-9
071 Плита основи 1 345238-3
A01 ANTI-SPLINTERING DEVICE 1 415524-7
A02 Пластмасова напрямна пластина 1 417852-6
A03 DUST NOZZLE 1 417853-4
A04 JIGSAW BLADE NO.B22 1 A-85737
A05 JIGSAW BLADE NO.B10 1 A-85628
A06 JIGSAW BLADE NO.BR13 1 A-85793
A07 HEX. WRENCH 4 1 783202-0
A08B DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A09B BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A09-1B BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A09-2B BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A10B PLASTIC CARRYING CASE COMPLETE 1 141486-0
↑* LATCH 2 450909-0
A11A DJV180Z TOOL LABEL 1 803H19-4
A11B DJV180RFE TOOL LABEL 1 803H17-8
A12B BATTERY COVER 1 450128-8