Схема запасных частей (деталировка) для Акумуляторні листові ножиці LXT, 18В, 1,6мм Makita DJS161

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Самонарізний гвинт 4x50 4 266091-3
002 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922147-9
003 Запобіжне кільце E-4 1 961011-9
004 SLIP PLATE R 1 346131-4
005 Пластина ліва 1 343480-0
006 Прокладка 1 343481-8
007 SIDE BLADE SET 1 792533-6
009 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5 2 251951-2
010 Тефлонова модель шайба 7 1 261065-9
011 Шайба 7 1 253338-4
012 CENTER BLADE 1 792534-4
013 Шайба 7 1 253338-4
014 Тефлонова модель шайба 7 1 261065-9
015 Шайба 5 1 267010-2
016 Шайба 5 1 267010-2
017 Штифт 5 1 256155-1
018 Штифт 5 1 256155-1
019 З'єднання 1 331329-6
020 DUST COVER 1 423118-4
021 CRANK HOUSING COMPLETE 1 140130-6
022 Блок, нова модель 1 325727-4
023 Шестигранна гайка M4-7 1 252083-8
024 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 1 266085-8
025 Штифт 7 1 256733-7
026 Запобіжне кільце E-6 1 961012-7
027 Шарикопідшипник 627DDW 1 210023-2
028 Шайба 7 1 253133-2
029 ROD 1 331273-7
030 Шарикопідшипник 6000ZZ MT240/952 1 210067-2
031 SEALING SCREW 1 325716-9
032 HELICAL GEAR 34 1 227716-4
033 CRANK SHAFT 1 325715-1
034 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
035 GASKET 1 442150-9
036 GEAR HOUSING COMPLETE 1 140131-4
037 ARMATURE 1 619249-7
038 Гумове кільце 13 BGA452RFE/450 1 421977-0
039 Блок світлодіодів 1 631714-6
040 Статор BGD800 1 638627-2
041 Щіткотримач DGA452 1 638921-2
042 DJS161 NAME PLATE 1 815T27-5
043 Самонарізний гвинт 4x18 5 265995-6
044 Кнопка перемикача 1 419566-3
045 HOUSING SET 1 187839-9
↑* Гумовий штифт 6 2 263005-3
045 містить позиції 51
046 Важіль перемикача 1 419519-2
047 Перемикач 1246.3223 BGA452S 1 650579-7
048 Амортизатор гумовий 1 424026-2
049 Контролер BGA452 1 620243-4
050 Конектор BHR242, DHR242 1 644808-8
051 HOUSING SET 1 187839-9
↑* Гумовий штифт 6 2 263005-3
051 містить позиції 45
052 Комплект вугільних щіток 1 191971-3
053 Ковпачок тримача 2 643929-3
054 Кришка BGA452S/450RFE 2 419518-4
A01 THICKNESS GAUGE 1 762013-6
A02 HEX. WRENCH 3 1 783201-2