Схема запасных частей (деталировка) для Акумуляторний перфоратор SDS-PLUS LXT, 18В+18В, 2, Makita DHR263

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок 35 1 286263-4
002 Пружинне кільце 19 1 233940-9
003 Кришка патрона 1 417629-9
004 Кільце 21 1 257241-1
005 Направляюча шайба 1 345187-4
006 Пружина стиснення 21-29 1 233916-6
007 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8x120 1 921923-8
008 Шестигранна шайба 1 345280-4
009 Скобка тримача ручки 1 417630-4
010 GRIP 36 COMPLETE 1 158057-6
013 Перемикач 1 450980-4
014 Пружина стиснення 4 1 233279-0
015 Фіксатор HR261D 1 453706-3
016 Кільце круглого перетину 17 1 213278-8
017 Щит підшипника біля корпусу передачі 1 158945-7
↑* Радіальне ущільнення 1 213345-9
018 шуруп 4 266560-4
019 Голчатий роликопідшипник 1 153290-5
020 Запобіжне кільце E-3 2 961017-7
021 Направляючий башмак 1 417796-0
022 Пружина стиснення 4 2 233344-5
023 Фіксатор 1 163430-7
024 Самонарізний гвинт 4x25 2 266374-1
025 Пружинне кільце 29 1 233929-7
026 Шайба 31 BHR240RFE/HR2470 1 267460-1
027 Натискна пружина 32 1 233401-9
028 Зубчасте колесо 51 1 227109-5
029 Сталева кулька 7.0 1 216022-2
030 Тримач для інструмента HR2470/F, нова модель 1 158574-6
031 Шайба 28 1 267229-3
032 Втулка 9 1 331769-8
033 Бойок BHR240RFE/HR2230 1 324669-9
034 Кільце 10 метал НR2450T 1 324402-9
035 Демферна шайба 13 1 421955-0
036 Корпус для кільця круглого перетину 1 324216-6
037 Кільце 9 1 213073-6
038 Пружинна шайба 28 1 233917-4
039 Ударник DHR263 1 326404-1
040 Кільце круглого перетину 16 1 213227-5
041 Поршень циліндра 1 318132-2
042 Упорна пластина 1 346036-8
043 Шарнір HR2020-2450/F 1 324215-8
044 Пружина стистення 14 1 234098-7
045 Шарикопідшипник 606ZZ 1 211012-0
046 Запобіжне кільце S-7 1 961003-8
047 Пружина стиснення 7 1 233343-7
048 Зубчасте колесо 10 1 227179-4
049 Калачковий вал 1 325976-3
050 Втулка 1 331992-5
051 Підшипник, що самовстановлюється 10 нова модель 1 219014-0
052 Розпірна втулка 9 1 325640-6
053 Шестірня 26 1 227549-7
054 Гвинт з внутрішнім шестигранником M4x12 2 266273-7
055 Сепаратор шарикопідшипника B 1 346038-4
056 Шарикопідшипник 608ZZ 1 211032-4
057 Кільце 8 1 324212-4
058 Запобіжне кільце E-4 1 961011-9
059 Пласка шайба 5 1 941102-2
060 Пружина стиснення 6 1 233342-9
061 Змінна пластина 1 345220-2
062 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922148-7
063 Напрямна штовхача 1 158944-9
064 О-кільце 68 1 213728-3
065 Зовнішній корпус 1 318392-6
066 Фільтр зі змінним Фільтрувальним елементом (нейлон 1 443143-9
067 Кришка BHR261 1 424185-2
068 Пружина 2 234097-9
069 Гвинт з внутрішнім шестигранником M4x12 2 266273-7
070 Радиальне ущільнення 15 (сальник) 1 213231-4
071 O RING 28 1 213437-4
072 Радіальний підшипник 1 632828-4
073 RETAINING RING WR12 1 961082-6
074 Втулка 12 1 331596-3
075 Шарикопідшипник 6001DDW 1 211131-2
076 Запобіжне кільце E-10 1 961016-9
077 Підшипник ковзання А 1 346037-6
078 Якір у зборі BHR261 1 519235-7
078 містить позиції 73-76,79,80
079 Вентилятор 44 1 240037-7
080 Шарикопідшипник 626DDW 1 210022-4
081 Ланцюг освітлення DHR263 1 620281-6
082 Щіткотримач DHR263 1 644507-2
083 Ковпачок тримача 2 643829-7
084 Вугільні щітки СВ-442, нова модель 1 194928-3
085 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
086 Щіткотримач DHR263 1 644508-0
087 Конектор BHR242, DHR242 2 644808-8
088 Контролер DHR263 1 620280-8
089 Корпус DHR263 1 187833-1
↑* Гумовий штифт 6 8 263005-3
089 Гумовий штифт 4 4 263025-7
089 Пластина 4 346783-1
089 INDICATION LABEL 1 803F15-0
089 містить позиції 99
090 Ручка DHR263 1 187771-7
090 містить позиції 95
092 Вимикач DHR263 1 650721-0
093 Перемикач режимів DHR263 1 454980-6
094 Штифт 6 2 256261-2
095 Ручка DHR263 1 187771-7
095 містить позиції 90
096 TAPPING SCREW 4X18 4 266326-2
097 DHR263 SERIAL NO. LABEL 1 815K28-9
099 Корпус DHR263 1 187833-1
↑* Гумовий штифт 6 8 263005-3
099 Гумовий штифт 4 4 263025-7
099 Пластина 4 346783-1
099 INDICATION LABEL 1 803F15-0
099 містить позиції 89
100 DHR263 NAME PLATE 1 815K11-6
101 TAPPING SCREW 4X18 10 266326-2
102 CLEAR LABEL 1 803F14-2
103 Чиста наліпка HR261D 1 893072-0
108 фільтр 1 688165-4
109 Філтер 1 688172-7
A01 GREASE VESSEL SET 1 194683-7
A02 Обмежувач глибини 1 324219-0
A03 Тканинний фільтр 1 443122-7
A04B DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A05B BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A05-1B BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A05-2B BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A06B PLASTIC CASE COMPLETE 1 142551-8
↑* Латч 2 162271-8
A06B SHAFT 1 325636-7
A06B Ручка для валізи 1 450990-1