Схема запасных частей (деталировка) для Акумуляторний перфоратор SDS-PLUS LXT, 18В, 5 Аг х Makita DHR243

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 TOOL HOLDER SET 1 194080-7
001 містить позиції 105-121
011 Болт M8*90 HR242D 1 266745-2
012 Основа ручки HR242D 1 453129-5
013 GRIP 36 COMPLETE 1 158057-6
014 Самонарізний гвинт 4x35 4 266351-3
015 Корпус редуктора HR242D 1 141229-0
↑* Радіальне ущільнення 1 213345-9
015 Наліпка HR242D 1 890903-4
015-1 Корпус редуктора 1 144354-6
↑* Радіальне ущільнення 1 213345-9
015-1 Наліпка 1 810X86-8
016 Втулка HR2610 1 331890-3
017 Підшипник 6806LLU HR2610 1 211294-4
018 Фіксатор HR242D 1 454112-5
019 Компресійна пружина 3 1 234264-6
020 Кришка перемикача HR242D 1 453131-8
021 Перемикач HR242D 1 453125-3
022 Кільце круглого перетину 21 1 213381-5
023 Шайба 6 1 253308-3
024 пружина 1 234147-0
025A Кнопка 1 325785-0
025B Кнопка 1 325785-0
025C Кнопка 1 325785-0
025D Кнопка 1 325785-0
025E Кнопка 1 325785-0
025-1A Кнопка 1 326850-8
025-1B Кнопка 1 326850-8
025-1C Кнопка 1 326850-8
025-1D Кнопка 1 326850-8
025-1E Кнопка 1 326850-8
025-1F Кнопка 1 326850-8
026 Натискна пружина 4 1 233360-7
027 Фіксатор HR242D 1 346537-6
029 Сталева кулька 3 4 216019-1
030 Тримач інструменту HR2610T 1 140266-1
031A Флянець муфти HR2610 1 313149-0
031B Флянець муфти HR2610 1 313149-0
031-1A Привідний фланець 1 332139-4
031-1B Привідний фланець 1 332139-4
031-1C Привідний фланець 1 332139-4
031-1D Привідний фланець 1 332139-4
031-1E Привідний фланець 1 332139-4
031-1F Привідний фланець 1 332139-4
032A SPUR GEAR 51 1 227232-6
032B SPUR GEAR 51 1 227232-6
032-1A Шестерня 51 1 227360-7
032-1B Шестерня 51 1 227360-7
032-1C Шестерня 51 1 227360-7
032-1D Шестерня 51 1 227360-7
032-1E Шестерня 51 1 227360-7
032-1F Шестерня 51 1 227360-7
033A Штифт 6, нова модель 6 268226-2
033B Штифт 6, нова модель 6 268226-2
034A Пласка шайба 30 HR2610 1 267414-8
034B Пласка шайба 30 HR2610 1 267414-8
035 Пружина стиснення 31 HR2610 1 234148-8
036 шайба 1 267153-0
037 Ущільнення 1 257932-4
038 шайба 1 267153-0
039 Втулка 9В HR2611F 1 325783-4
040 Бойок ствола HR2610T 1 325791-5
041 Шайба 10 HR2611F 1 325792-3
042 Пружина 20 HR2610 1 234149-6
043 Корпус кілця B HR2610 1 325793-1
044 Кільце 9 1 213073-6
045 пружина 1 233979-2
046 Ударник HR242D 1 326139-4
047 Кільце круглого перетину 17.5 1 213258-4
048 Циліндр 1 310345-1
049 Упорна пластина 1 346036-8
050 Шарнір HR2020-2450/F 1 324215-8
051 Пружина стистення 14 1 234098-7
052 шайба 1 267447-3
053 Шарикопідшипник 606ZZ 1 211012-0
054 Запобіжне кільце U-6 1 257336-0
055 Шайба 7 1 253186-1
056 Шестерння 10 HR2610 1 227231-8
057A Втулка перемикаюча HR2610 1 331814-9
057B Втулка перемикаюча HR2610 1 331814-9
057C Втулка перемикаюча HR2610 1 331814-9
057D Втулка перемикаюча HR2610 1 331814-9
057E Втулка перемикаюча HR2610 1 331814-9
057-1A Втулка перемикаюча HR2610 1 326849-3
057-1B Втулка перемикаюча HR2610 1 326849-3
057-1C Втулка перемикаюча HR2610 1 326849-3
057-1D Втулка перемикаюча HR2610 1 326849-3
057-1E Втулка перемикаюча HR2610 1 326849-3
057-1F Втулка перемикаюча HR2610 1 326849-3
058 Вал HR242D 1 326140-9
059 Качаючийся підшипник HR2610 1 219020-5
060 Спіральна шестерня 32 HR242D 1 227588-7
061 Кільце 8 HR242D 1 257323-9
062 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922118-6
063 Сепаратор шарикопідшипника B 1 346038-4
064 Шарикопідшипник 608ZZ 1 211032-4
065 Кільце 8 1 324212-4
066 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922147-9
067 Внутрішній супорт HR242D 1 141230-5
068 Кільце 75 HR242D 1 213767-3
069 Внутрішній корпус HR242D 1 318810-4
070 Фільтр HR2610 1 443153-6
071 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922118-6
072 Тримач підшипника A HR242D 1 346536-8
073 Штифт 6 HR242D 1 256536-9
074 Направляюча HR242D 1 346538-4
075 Противаги HR242D 1 313224-2
076 Направляюча HR242D 1 346538-4
077 Шайба 6 1 253726-5
078 Запобіжне кільце E-5 1 961018-5
079 Кільце круглого перетину 22.4 1 213008-7
080 Спіральна шестерня 11 HR242D 1 141458-5
081 Шарикопідшипник 608 2RS 1 210024-0
082 Шайба 8 мала 1 253835-0
083 Ротор BHR242 1 619293-4
084 Шарикопідшипник 626DDW 1 210022-4
085A STATOR 1 629922-1
085B STATOR 1 629922-1
085C STATOR 1 629922-1
085D STATOR 1 629922-1
085-1A STATOR ASS'Y 1 529922-0
085-1B STATOR ASS'Y 1 529922-0
085-1C STATOR ASS'Y 1 529922-0
085-1D STATOR ASS'Y 1 529922-0
085-2A Статор 1 529187-4
085-2B Статор 1 529187-4
085-2C Статор 1 529187-4
085-2D Статор 1 529187-4
085-2E Статор 1 529187-4
085-2F Статор 1 529187-4
086 Контролер BHR242, DHR242 1 620241-8
087-1A HOUSING SET 1 183A34-5
087-1A містить позиції 91
087-1B HOUSING SET 1 183A34-5
087-1B містить позиції 91
087-1C HOUSING SET 1 183A34-5
087-1C містить позиції 91
087-1D HOUSING SET 1 183A34-5
087-1D містить позиції 91
087-2A Корпус BHR242, DHR242 1 183C02-0
087-2A містить позиції 91
087-2B Корпус BHR242, DHR242 1 183C02-0
087-2B містить позиції 91
087-2C Корпус BHR242, DHR242 1 183C02-0
087-2C містить позиції 91
087-2D Корпус BHR242, DHR242 1 183C02-0
087-2D містить позиції 91
087-2E Корпус BHR242, DHR242 1 183C02-0
087-2E містить позиції 91
087-2F Корпус BHR242, DHR242 1 183C02-0
087-2F містить позиції 91
088 DHR243 SERIAL NO. LABEL 1 815B50-2
089 DHR243 NAME PLATE 1 815B44-7
090 TAPPING SCREW 4X18 10 266326-2
091-1A HOUSING SET 1 183A34-5
091-1A містить позиції 87
091-1B HOUSING SET 1 183A34-5
091-1B містить позиції 87
091-1C HOUSING SET 1 183A34-5
091-1C містить позиції 87
091-1D HOUSING SET 1 183A34-5
091-1D містить позиції 87
091-2A Корпус BHR242, DHR242 1 183C02-0
091-2A містить позиції 87
091-2B Корпус BHR242, DHR242 1 183C02-0
091-2B містить позиції 87
091-2C Корпус BHR242, DHR242 1 183C02-0
091-2C містить позиції 87
091-2D Корпус BHR242, DHR242 1 183C02-0
091-2D містить позиції 87
091-2E Корпус BHR242, DHR242 1 183C02-0
091-2E містить позиції 87
091-2F Корпус BHR242, DHR242 1 183C02-0
091-2F містить позиції 87
092 Важіль перемикання HR242D 1 453124-5
093 Важіль вимикача HR242D 1 453123-7
094 Вимикач C3JW-1A-P BHR242, DHR242 1 650709-0
095 Торсіонна пружина 6 HR242D 1 233598-4
096 Відкривач HR242D 1 313226-8
097 Конектор BHR242, DHR242 1 644808-8
098 Вставка HR242D 1 424476-1
099 Корпус HR242D 1 187377-1
↑* Гумовий штифт 6 2 263005-3
099 містить позиції 104
100 Гумовий штифт 5 BTW250RFE/BTL06 1 263036-2
101 Штифт 1.5 BTW250RFE/BTL060/1 1 268184-2
102 Гумовий амортизатор 1 424473-7
103 Гумовий амортизатор 1 424473-7
104 Корпус HR242D 1 187377-1
↑* Гумовий штифт 6 2 263005-3
104 містить позиції 99
105 Ковпачок 35 1 286263-4
106 Пружинне кільце 19 1 233940-9
107 Ковпачок патрона 1 418217-5
108 Тримач 1 345333-9
109 Сталева кулька 7.0 1 216022-2
110 Направляюча шайба 1 345187-4
111 Пружина стиснення 21-29 1 233916-6
112 Шайба 21 1 267279-8
113 Тримач для інструмента 1 324355-2
114 Сталева кулька 6 2 216013-3
115 Зворотна пружина 31 1 231669-1
116 Установлювальне кільце 1 345334-7
117 Змінний ковпачок 1 418218-3
118 Сталева кулька 5.0 1 216018-3
119 Пластинчаста пружина 1 345335-5
120 Шайба 24 1 267270-6
121 Пружинне кільце 21 1 233924-7
122 Чиста наліпка HR261D 1 893072-0
123 Чиста наліпка HR242D 1 890994-5
124A SPONGE 2 424734-5
124B SPONGE 2 424734-5
124C SPONGE 2 424734-5
124D SPONGE 2 424734-5
124E SPONGE 2 424734-5
124F SPONGE 2 424734-5
A01 Обмежувач глибини 1 324219-0
A02A DRILL CHUCK SET 1 194079-2
↑* Гвинт M6X22 1 251425-3
A02A CHUCK HOLDER 1 324353-6
A02A Втулка 1 418216-7
A02B DRILL CHUCK SET 1 194079-2
↑* Гвинт M6X22 1 251425-3
A02B CHUCK HOLDER 1 324353-6
A02B Втулка 1 418216-7
A02C DRILL CHUCK SET 1 194079-2
↑* Гвинт M6X22 1 251425-3
A02C CHUCK HOLDER 1 324353-6
A02C Втулка 1 418216-7
A02D DRILL CHUCK SET 1 194079-2
↑* Гвинт M6X22 1 251425-3
A02D CHUCK HOLDER 1 324353-6
A02D Втулка 1 418216-7
A02-1A DRILL CHUCK SET 1 194079-2
A02-1A CHUCK HOLDER 1 324353-6
A02-1A Втулка 1 418216-7
A02-1B DRILL CHUCK SET 1 194079-2
A02-1B CHUCK HOLDER 1 324353-6
A02-1B Втулка 1 418216-7
A02-1C DRILL CHUCK SET 1 194079-2
A02-1C CHUCK HOLDER 1 324353-6
A02-1C Втулка 1 418216-7
A02-1D DRILL CHUCK SET 1 194079-2
A02-1D CHUCK HOLDER 1 324353-6
A02-1D Втулка 1 418216-7
A02-1E DRILL CHUCK SET 1 194079-2
A02-1E CHUCK HOLDER 1 324353-6
A02-1E Втулка 1 418216-7
A02-1F DRILL CHUCK SET 1 194079-2
A02-1F CHUCK HOLDER 1 324353-6
A02-1F Втулка 1 418216-7
A03A DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A03C DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A03D DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A03E DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A03F DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A04-1A BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A04-1C BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A04-1D BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A04-1E BATTERY BL1850B SET 2 197280-8
A04-1F BATTERY BL1860B SET 2 197422-4
A04-2A BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A04-2C BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A04-2D BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A05A BATTERY COVER 1 450128-8
A05C BATTERY COVER 1 450128-8
A05D BATTERY COVER 1 450128-8
A05E BATTERY COVER 1 450128-8
A05F BATTERY COVER 1 450128-8
A06A CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE4) 1 821552-6
↑* LATCH 4 453974-8
A06C PLASTIC CASE COMPLETE 1 141401-4
↑* Латч 2 162271-8
A06C INDICATION LABEL 1 890904-2
A06D CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE4) 1 821552-6
↑* LATCH 4 453974-8
A06E CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE4) 1 821552-6
↑* LATCH 4 453974-8
A06F PLASTIC CASE COMPLETE 1 141401-4
↑* Латч 2 162271-8
A06F INDICATION LABEL 1 890904-2
A07A INNER TRAY 1 837649-1
A07C DHR243RFE PLASTIC CASE LABEL 2 802M41-8
A07D INNER TRAY 1 837677-6
A07E INNER TRAY 1 837649-1
A07F DHR243RGE PLASTIC CASE LABEL 2 810W70-7
A08A DHR243RFJ INDICATION LABEL 1 802M29-8
A08D DHR243RFJV INDICATION LABEL 1 802M31-1
A08E DHR243RTJ INDICATION LABEL 1 805R30-2
A09A DHR243RFJ PLASTIC CASE LABEL 2 802M32-9
A09D DHR243RFJV PLASTIC CASE LABEL 2 807G91-2
A09E DHR243RTJ PLASTIC CASE LABEL 2 809N51-2
A10D DUST EXTRACTION SYSTEM 1 ***DX02
A10D COMPO-PARTS
A10D містить позиції A11
A11D Ізолююча кришка DX01 5 424474-5