Схема запасных частей (деталировка) для Акумуляторний перфоратор SDS-PLUS LXT, 18В, 3Аг х Makita DHR242

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 кришка 1 286288-8
002 пружина 1 233989-9
003 Шайба 1 346221-3
004 пружина 1 233992-0
005 шайба 1 267437-6
006 Гумова шайба 1 424364-2
007 Пильник 2610 1 451533-2
008 кільце 1 325813-1
009 Направляюча шайба 1 346177-0
010 Пружина стиснення 21-29 1 233916-6
011 Болт M8*90 HR242D 1 266745-2
012 Основа ручки HR242D 1 453129-5
013 GRIP 36 COMPLETE 1 158057-6
014 Самонарізний гвинт 4x35 4 266351-3
015 Корпус редуктора HR242D 1 141229-0
↑* Радіальне ущільнення 1 213345-9
015 Наліпка HR242D 1 890903-4
015-1 Корпус редуктора 1 144354-6
↑* Радіальне ущільнення 1 213345-9
015-1 Наліпка 1 810X86-8
016 Втулка HR2610 1 331890-3
017 Підшипник 6806LLU HR2610 1 211294-4
018 Фіксатор HR242D 1 454112-5
019 Компресійна пружина 3 1 234264-6
020 Кришка перемикача HR242D 1 453131-8
021 Перемикач HR242D 1 453125-3
022 Кільце круглого перетину 21 1 213381-5
023 Шайба 6 1 253308-3
024 пружина 1 234147-0
025 Кнопка 1 325785-0
025-1 Кнопка 1 326850-8
026 Натискна пружина 4 1 233360-7
027 Фіксатор HR242D 1 346537-6
028 Сталева кулька 7.0 2 216022-2
029 Сталева кулька 3 4 216019-1
030 Тримач інструменту HR2610 1 140265-3
031 Флянець муфти HR2610 1 313149-0
031-1 Привідний фланець 1 332139-4
032 SPUR GEAR 51 1 227232-6
032-1 Шестерня 51 1 227360-7
033 Штифт 6, нова модель 6 268226-2
034 Пласка шайба 30 HR2610 1 267414-8
035 Пружина стиснення 31 HR2610 1 234148-8
036 шайба 1 267153-0
037 Ущільнення 1 257932-4
038 шайба 1 267153-0
039 Втулка 9В HR2611F 1 325783-4
040 бойок 1 325789-2
041 Шайба 10 HR2611F 1 325792-3
042 Пружина 20 HR2610 1 234149-6
043 Корпус кілця B HR2610 1 325793-1
044 Кільце 9 1 213073-6
045 пружина 1 233979-2
046 Ударник HR242D 1 326139-4
047 Кільце круглого перетину 17.5 1 213258-4
048 Циліндр 1 310345-1
049 Упорна пластина 1 346036-8
050 Шарнір HR2020-2450/F 1 324215-8
051 Пружина стистення 14 1 234098-7
052 шайба 1 267447-3
053 Шарикопідшипник 606ZZ 1 211012-0
054 Запобіжне кільце U-6 1 257336-0
055 Шайба 7 1 253186-1
056 Шестерння 10 HR2610 1 227231-8
057 Втулка перемикаюча HR2610 1 331814-9
057-1 Втулка перемикаюча HR2610 1 326849-3
058 Вал HR242D 1 326140-9
059 Качаючийся підшипник HR2610 1 219020-5
060 Спіральна шестерня 32 HR242D 1 227588-7
061 Кільце 8 HR242D 1 257323-9
062 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922118-6
063 Сепаратор шарикопідшипника B 1 346038-4
064 Шарикопідшипник 608ZZ 1 211032-4
065 Кільце 8 1 324212-4
066 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922147-9
067 Внутрішній супорт HR242D 1 141230-5
068 Кільце 75 HR242D 1 213767-3
069 Внутрішній корпус HR242D 1 318810-4
070 Фільтр HR2610 1 443153-6
071 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922118-6
072 Тримач підшипника A HR242D 1 346536-8
073 Штифт 6 HR242D 1 256536-9
074 Направляюча HR242D 1 346538-4
075 Противаги HR242D 1 313224-2
076 Направляюча HR242D 1 346538-4
077 Шайба 6 1 253726-5
078 Запобіжне кільце E-5 1 961018-5
079 Кільце круглого перетину 22.4 1 213008-7
080 Спіральна шестерня 11 HR242D 1 141458-5
081 Шарикопідшипник 608 2RS 1 210024-0
082 Шайба 8 мала 1 253835-0
083 Ротор BHR242 1 619293-4
084 Шарикопідшипник 626DDW 1 210022-4
085 STATOR 1 629922-1
085-1 STATOR ASS'Y 1 529922-0
085-2 Статор 1 529187-4
086 Контролер BHR242, DHR242 1 620241-8
087 HOUSING SET 1 187687-6
087 містить позиції 91
087-1 HOUSING SET 1 183A34-5
087-1 містить позиції 91
087-2 Корпус BHR242, DHR242 1 183C02-0
087-2 містить позиції 91
088 Наліпка з серійним номером DHR242 1 815B57-8
089 Табличка з назвою DHR242 1 815A38-6
090 TAPPING SCREW 4X18 10 266326-2
091 HOUSING SET 1 187687-6
091 містить позиції 87
091-1 HOUSING SET 1 183A34-5
091-1 містить позиції 87
091-2 Корпус BHR242, DHR242 1 183C02-0
091-2 містить позиції 87
092 Важіль перемикання HR242D 1 453124-5
093 Важіль вимикача HR242D 1 453123-7
094 Вимикач C3JW-1A-P BHR242, DHR242 1 650709-0
095 Торсіонна пружина 6 HR242D 1 233598-4
096 Відкривач HR242D 1 313226-8
097 Конектор BHR242, DHR242 1 644808-8
098 Вставка HR242D 1 424476-1
099 Корпус HR242D 1 187377-1
↑* Гумовий штифт 6 2 263005-3
099 містить позиції 104
100 Гумовий штифт 5 BTW250RFE/BTL06 1 263036-2
101 Штифт 1.5 BTW250RFE/BTL060/1 1 268184-2
102 Гумовий амортизатор 1 424473-7
103 Гумовий амортизатор 1 424473-7
104 Корпус HR242D 1 187377-1
↑* Гумовий штифт 6 2 263005-3
104 містить позиції 99
105 Чиста наліпка HR261D 1 893072-0
106 Чиста наліпка HR242D 1 890994-5
107 SPONGE 2 424734-5
A01 Обмежувач глибини 1 324219-0
A02F DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A02G CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE4) 1 821552-6
↑* LATCH 4 453974-8
A02H DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A02I DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A02J DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A02K DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A02L DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A02M DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A03F BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A03G INNER TRAY 1 837649-1
A03H BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A03I BATTERY BL1840 SET 2 196399-0
A03J BATTERY BL1840 SET 2 196399-0
A03K BATTERY BL1840 SET 2 196399-0
A03L BATTERY BL1850 SET 2 196671-0
A03M BATTERY BL1850 SET 2 196671-0
A03-1F BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A03-1H BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A03-1I BATTERY BL1840 SET 2 196399-0
A03-1J BATTERY BL1840 SET 2 196399-0
A03-1K BATTERY BL1840 SET 2 196399-0
A03-1L BATTERY BL1850 SET 2 196671-0
A03-1M BATTERY BL1850 SET 2 196671-0
A03-2F BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A03-2H BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A03-2I BATTERY BL1840B SET 2 197265-4
A03-2J BATTERY BL1840B SET 2 197265-4
A03-2K BATTERY BL1840B SET 2 197265-4
A03-2L BATTERY BL1850B SET 2 197280-8
A03-2M BATTERY BL1850B SET 2 197280-8
A04F BATTERY COVER 1 450128-8
A04G DHR242ZJ PLASTIC CASE LABEL 2 802L14-5
A04H BATTERY COVER 1 450128-8
A04I BATTERY COVER 1 450128-8
A04J BATTERY COVER 1 450128-8
A04K BATTERY COVER 1 450128-8
A04L BATTERY COVER 1 450128-8
A04M BATTERY COVER 1 450128-8
A05F CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE4) 1 821552-6
↑* LATCH 4 453974-8
A05G DHR242ZJ INDICATION LABEL 1 802L34-9
A05H CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE4) 1 821552-6
↑* LATCH 4 453974-8
A05I PLASTIC CASE COMPLETE 1 141401-4
↑* Латч 2 162271-8
A05I INDICATION LABEL 1 890904-2
A05J CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE4) 1 821552-6
↑* LATCH 4 453974-8
A05K CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE4) 1 821552-6
↑* LATCH 4 453974-8
A05L PLASTIC CASE COMPLETE 1 141401-4
↑* Латч 2 162271-8
A05L INDICATION LABEL 1 890904-2
A05M CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE4) 1 821552-6
↑* LATCH 4 453974-8
A06F INNER TRAY 1 837649-1
A06H INNER TRAY 1 837677-6
A06I DHR242RME PLASTIC CASE LABEL 2 802L17-9
A06J INNER TRAY 1 837649-1
A06K INNER TRAY 1 837677-6
A06L DHR242RTE PLASTIC CASE LABEL 2 804J02-6
A06M INNER TRAY 1 837649-1
A06-1I DHR242RME PLASTIC CASE LABEL 2 802L16-1
A07F DHR242RFJ PLASTIC CASE LABEL 2 802L13-7
A07H DHR242RFJV PLASTIC CASE LABEL 2 802L15-3
A07J DHR242RMJ PLASTIC CASE LABEL 2 802L18-7
A07K DHR242RMJV PLASTIC CASE LABEL 2 802L29-2
A07M DHR242RTJ PLASTIC CASE LABEL 2 804J04-2
A08F DHR242RFJ INDICATION LABEL 1 802L33-1
A08H DHR242RFJV INDICATION LABEL 1 802L35-7
A08J DHR242RMJ INDICATION LABEL 1 802L36-5
A08K DHR242RMJV INDICATION LABEL 1 802K98-7
A08M DHR242RTJ INDICATION LABEL 1 804J03-4
A09H DUST EXTRACTION SYSTEM 1 ***DX01
A09H COMPO-PARTS
A09H містить позиції A10
A09K DUST EXTRACTION SYSTEM 1 ***DX01
A09K COMPO-PARTS
A09K містить позиції A10
A10H Ізолююча кришка DX01 5 424474-5
A10K Ізолююча кришка DX01 5 424474-5