Схема запасных частей (деталировка) для Акумуляторний перфоратор SDS-PLUS LXT, 18В, 3Аг х Makita DHR241

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок 35 1 286263-4
002 Пружинне кільце 19 1 233940-9
003 Кришка патрона 1 417629-9
004 Кільце 21 1 257241-1
005 Направляюча шайба 1 345187-4
006 Пружина стиснення 21-29 1 233916-6
007 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8x120 1 921923-8
008 Шестигранна шайба 1 345280-4
009 Скобка тримача ручки 1 417630-4
010 GRIP 36 COMPLETE 1 158057-6
↑* Шестигранна гайка M8 1 931402-8
013 Перемикач 1 162245-9
014 Натискна пружина 3 1 233459-8
015 Блокувальна кнопка 1 419192-8
016 Кільце круглого перетину 17 1 213278-8
017 Корпус передачі 1 158216-2
↑* Радіальне ущільнення 1 213345-9
018 Самонарізний гвинт 4x35 4 266351-3
019 Голчатий роликопідшипник 1 153290-5
020 Запобіжне кільце E-3 2 961017-7
021 Направляючий башмак 1 417796-0
022 Пружина стиснення 4 2 233344-5
023 Фіксатор 1 163430-7
024 Самонарізний гвинт 4x25 2 266374-1
025 Пружинне кільце 29 1 233929-7
026 Шайба 31 BHR240RFE/HR2470 1 267460-1
027 Натискна пружина 32 1 233401-9
028 Зубчасте колесо 51 1 227109-5
029 Сталева кулька 7.0 1 216022-2
030 Тримач для інструмента HR2470/F, нова модель 1 158574-6
031 Шайба 28 1 267229-3
032 Втулка 9 1 331769-8
033 Бойок BHR240RFE/HR2230 1 324669-9
034 Кільце 10 метал НR2450T 1 324402-9
035 Демферна шайба 13 1 421955-0
036 Корпус для кільця круглого перетину 1 324216-6
037 Кільце 9 1 213073-6
038 Пружинна шайба 28 1 233917-4
039 Ударник 1 324214-0
040 Кільце круглого перетину 16 1 213227-5
041 Поршень циліндра 1 318132-2
042 Шайба 12 1 267104-3
043 Шарнір HR2020-2450/F 1 324215-8
044 Шайба 12 1 267104-3
045 О-кільце 63 1 213727-5
046-1 BALL BEARING 606ZZ 1 210028-2
047 Запобіжне кільце S-7 1 961003-8
048 Пружина стиснення 7 1 233343-7
049 Зубчасте колесо 10 1 227179-4
050 Кулачковий вал 1 324668-1
051 Втулка 1 331992-5
052 Підшипник, що самовстановлюється 10 нова модель 1 219014-0
053 Зубчасте колесо 25 BHR240RFE 1 226632-7
054 Гвинт з внутрішнім шестигранником M4x12 2 266273-7
055 Тримач підшипника 1 345179-3
056 Шайба 8 1 267234-0
057-1 Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
058 Кільце 8 1 324212-4
059 Запобіжне кільце E-4 1 961011-9
060 Пласка шайба 5 1 941102-2
061 Пружина стиснення 6 1 233342-9
062 Змінна пластина 1 345363-0
063 Внутрішній флянець HR2470 1 141574-3
065 Кільце круглого перетину 26 1 213407-3
066 масляний ущільнювач 1 213077-8
067 BALL BEARING 6000DDW 1 210059-1
068 Шайба 10 1 267213-8
069 вентилятор 1 240092-9
070 Якір у зборі 1 519226-8
070 містить позиції 67-69,71,72
071 Шайба 7 1 253823-7
072 Шарикопідшипник 627DDW 1 210023-2
073 Підкладна шайба 1 267816-8
074 DHR241 NAME PLATE 20MM 1 815J32-2
075 Корпус (правий + лівий) 1 188577-6
075 містить позиції 82
076 Радіальний підшипник 1 638020-0
077 Щіткотримач 1 638926-2
079 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
080 Гвинт M3X10 1 911011-9
081 Тепловідвід 1 689070-8
082 Корпус (правий + лівий) 1 188577-6
082 містить позиції 75
084 Ковпачок тримача 2 643829-7
085 Вугільні щітки СВ-441, нова модель 1 194435-6
086 Захисний кожух вимикача 1 424111-1
087 Важіль перемикання напрямку вправо/вліво 1 450615-7
088 Вимикач TG553FSB-7BR HR240D 1 650655-7
090 TAPPING SCREW 4X18 7 266326-2
091 Конектор BHR242, DHR242 1 644808-8
092 BATTERYHOUSING SET 1 187212-3
092 містить позиції 95
093 Гумовий штифт 5 BTW250RFE/BTL06 1 263036-2
094 Штифт 1.5 BTW250RFE/BTL060/1 1 268184-2
095 BATTERYHOUSING SET 1 187212-3
095 містить позиції 92
096 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
097 Амортизатор гумовий 1 424042-4
098 Вставка HR242D 1 424476-1
099 Амортизатор гумовий 1 424042-4
100 DHR241 SERIAL NO. LABEL 1 815J42-9
101 Ствол 1 123100-0
101 містить позиції 25-28,30,32-38
A01 Обмежувач глибини 1 324219-0
A02C DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A02D DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A02E DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A03E BATTERY BL1840B SET 2 197265-4
A03-1C BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A03-1D BATTERY BL1830 SET 2 194204-5
A03-2C BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A03-2D BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A04C BATTERY COVER 2 450128-8
A04D BATTERY COVER 1 450128-8
A04E BATTERY COVER 1 450128-8
A05C CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE3) 1 821551-8
↑* LATCH 4 453974-8
A05D PLASTIC CASE COMPLETE 1 141643-0
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A05E PLASTIC CASE COMPLETE 1 141643-0
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A06C INNER TRAY 1 837641-7
A07C DHR241RFJ INDICATION LABEL 1 803F51-6
A08C DHR241RFJ PLASTIC CASE LABEL 2 807F63-1