Схема запасных частей (деталировка) для Акумуляторна ручна дискова пила по металу LXT, 18В Makita DCS550

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 TAPPING SCREW 4X35 3 266053-1
002 Ковпачок тримача вугільної щітки 2 643807-7
003 Комплект вугільних щіток 1 191971-3
004 Вузол корпусу 1 188209-5
004 містить позиції 5
005 Вузол корпусу 1 188209-5
005 містить позиції 4
006 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
007 DCS550 NAME PLATE 1 815P08-5
008 ENDBELL COMPLETE 1 638925-4
009 Радіальний підшипник 1 638420-4
010 Самонарізний гвинт 4x18 8 265995-6
011 HANDLE L 1 453426-9
012 Пружина стиснення 4 1 231469-9
013 Блокіратор вимикача UH3000,UM1000 1 419664-3
014 Вимикач TG72BD 1 651956-6
015 Пружина стиснення 4 1 231469-9
016 Важіль перемикача 1 419665-1
017 CONTROLLER 1 620260-4
018 Самонарізний гвинт 4x18 3 265995-6
019 HANDLE R 1 453154-6
020 Конектор BHR242, DHR242 1 644808-8
022 FAN GUARD 1 419609-1
023 Гумове кільце 13 BGA452RFE/450 1 421977-0
024 Ротор 1 619290-0
025 Фіксатор шпинделя 1 345643-4
026 Натискна пружина 6 1 233117-6
027 Корпус редуктора 1 419656-2
028 Кільце круглого перетину 44 1 213560-5
029 Шарикопідшипник 604ZZ 1 210036-3
030 Вісь зубчастого колеса 1 324729-7
031 Шестерня 27 1 227752-0
032 Шарикопідшипник 6900ZZ BCS550RFE 1 210080-0
033 Зубчасте колесо 15 BCS550RFE 1 226635-1
034 LED CIRCUIT 1 631550-0
035 RUBBER SLEEVE 6 1 262566-0
036 SLEEVE 4 1 262563-6
037 TAPPING SCREW 4X25 1 265999-8
038 BLADE CASE 1 419662-7
039 Кришка кожуху пиляльного полотна 1 419663-5
040 Самонарізний гвинт 4x12 1 266020-6
041 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210006-2
042 Запобіжне кільце S-10 1 961006-2
043 Зубчасте колесо 23 BCS550RFE 1 226640-8
044 Втулка 10 1 257760-7
045 Запобіжне кільце 14-23 1 285847-5
046 Шарикопідшипник 6900DDW BCS550RFE 1 210069-8
047 Кільце круглого перетину 26 1 213435-8
048 Корпус підшипника 1 318087-1
049 Шпиндель 1 324730-2
050 Гвинт з потайною голівкою 2 265034-2
051 Регулювальне кільце 1 345470-9
052 Втулка 1 345739-1
053 Зворотна пружина 3 1 231792-2
054 Пристрій для захисту від торкання 1 158116-6
055 Втулка 1 345739-1
056 Запобіжне кільце (зовн.) WR-26 1 257938-2
057 Внутрішній фланець 30 1 224391-7
058 Зовнішній фланець 30 1 224404-4
059 Гвинт із внутрішнім шестигранником М6х18 1 266458-5
060 Запобіжне кільце E-8 1 961014-3
061 Важіль 40 1 272229-0
062 Шестигранна гайка M6 1 252159-1
063 Пласка шайба 6 1 941151-9
064 Труба 6 BCS550RFE 1 331733-9
065 Шестигранна гайка M5-8 1 252103-8
066 BASE 1 163471-3
067 Гвинт M5 1 265056-2
068 Болт M6x75 BCS550RFE 1 266405-6
069 Шайба 13 BCS550RFE 1 267802-9
A01 Захисні окуляри 1 192219-6
A02 Шестигранний ключ 5 мм 1 783203-8
A07 Диск пиляльний по металу SPECIALIZED 136х20 мм 30Т 1 B-07319
E01 Фільтр (кільце) 1 688131-1
E02 Філтер 1 688161-2
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF