Схема запасных частей (деталировка) для Бензопила цепная Makita DCS 232 T

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Захист для рук 1 154650-4
001 містить позиції 2
002 Наклейка з інструкціями 1 810075-9
003 Пружина, серія UC3020А 1 233175-2
004 Шарнірна пластина 1 163448-8
005 Пружина стиснення 6 1 231298-0
006 Кришка для захисту рук 1 418715-9
007 Самонарізний гвинт 4x12 2 266020-6
008 Кришка пружини 1 418736-1
009 Самонарізний гвинт 4x12 4 266020-6
010 Кришка зірочки DCS232T 1 188583-1
010 містить позиції 11
011 MAKITA LOGO LABEL 1 819310-2
012 Зубчасте колесо 28 1 226590-7
013 Зубчасте колесо 8 1 226534-7
014 ADJUST PIN 1 324464-7
015 Гайка з буртиком M8 1 252145-2
016 CHAIN SLIDER R 1 345653-1
017 Самонарізний гвинт 4x12 1 266020-6
018 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
019 Фіксатор ланцюга 1 418710-9
020 Напрямна для ланцюга, ліва 1 345652-3
021 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
022 Кришка для маслонасоса 1 418707-8
023 SPONGE 10 1 421877-4
024 Контрольний клапан 1 421298-0
025 Самонарізний гвинт PT3x10 2 266007-8
026 TOP COVER 1 418734-5
027 Пружина для амортиразтора 1 324477-8
028 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
029 Гумовий амортизатор 1 421874-0
030 Корпус 1 153918-5
031 Запірний пристрій бака 2 168399-0
032 Ущільнювальне кільце 1 421875-8
033 Вентиляційний блок 1 168396-6
034 Пластина 1 418700-2
035 Шланг 1 422036-3
036 Ручка 28 1 271422-3
037 Паливний насос 1 168398-2
040 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
041 Ручка 1 418696-7
042 Паливний фільтр 1 163447-0
042-1 Паливний фільтр 1 163447-0
043 Вузол рукава, нова модель 1 168491-2
044 Ручка 1 418695-9
045 Кришка фільтра 1 418703-6
046 AIR DUCT 1 421872-4
047 Важіль для деблокування 1 418706-0
048 Шток 1 324468-9
049 Вимикач DCS230T 1 651525-3
050 THROTTLE LEVER 1 419362-9
051 TORSION SPRING 11 1 231672-2
052 Важіль приводу повітряної заслінки 1 418708-6
053 Самонарізний гвинт PT3x10 1 266007-8
054 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
055 Гумовий амортизатор 1 421874-0
056 Ковпачок амортизатора 1 418709-4
057 SIDE HANDLE 1 418704-4
058 TAPPING SCREW 4X35 1 266053-1
059 Вузол пускового пристрою 1 125260-4
059 містить позиції 60-68
060 Гвинт 1 SG00000005
061 Зубчаста рейка 1 SG00000004
062 Амортизаційна пружина 1 SG00000003
063 REEL A54108100300 1 SG00000001
064 Пусковий трос 1 SG00000007
065 Пружина компл. 1 SG00000002
066 STARTER KNOB A5720A20000 1 SG00000008
067 ROPE STOPPER A57302611810 1 SG00000009
068 STARTER CASE COMPLETE 1 163450-1
069 Самонарізний гвинт 4x18 3 265995-6
071 Гальмівна стрічка 1 345454-7
072 Вузол зчеплення 1 168391-6
073 Шайба DCS230T, серія UC3020A 1 267195-4
074 Самонарізний гвинт 4x12 1 266020-6
075 Шайба 8 1 267284-5
076 Сепаратор голчастого роликопідшипника 1 212077-5
077C Барабан зчеплення 1 165405-2
077D CLUTCHDRUM COMPLETE 1 165393-3
078 Черв'ячне колесо 1 221422-3
079 Гвинт M4x12 2 911118-1
080 Масляний насос 1 168393-2
081 Шайба 10 1 253758-2
082 З'єднувальна деталь 1 421873-2
083 OIL TUBE 1 421876-6
084 Пружина 1 231975-4
085 Ковпачок 1 416274-7
086 HEX. SOCKET HEAD BOLT M5X20 4 922231-0
087 Пласка шайба 5 4 941101-4
088 FLANGE SOCKET M5X40 2 266354-7
089 EXHAUSTMUFFLER COMPLETE 1 168392-4
090 Ущільнення глушника 1 418718-3
091 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922123-3
092 Тримач 1 418717-5
093 Ізолятор  DCS232T 1 421950-0
094 Карбюратор DCS232T 1 168490-4
094 містить позиції 126-140
095 O RING 15 1 213221-7
096 Корпус фільтра 1 418702-8
097 Гвинт M5x45 2 911268-2
098 Повітряний фільтр 1 443118-8
099 Блок двигуна 1 125255-7
099 містить позиції 100-103,106-113
100 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922233-6
101 Комплект для циліндра 1 183944-0
101 містить позиції 113
102 Радільне ущільнення 12 1 213131-8
103 Вузол колінчастого вала 1 153910-1
103 містить позиції 104,105
104 BALL BEARING 6001 1 210101-8
104-1 Підшипник 6001С3 1 210113-1
105 BALL BEARING 6001 1 210101-8
105-1 Підшипник 6001С3 1 210113-1
106 PISTON CLIP 1 324529-5
106-1 Скоба 1 233976-8
107 Сепаратор голчастого роликопідшипника 1 212955-9
108 Поршень 1 317811-9
109 Радільне ущільнення 12 1 213131-8
110 PISTON PIN 8 1 324467-1
111 PISTON CLIP 1 324529-5
111-1 Скоба 1 233976-8
112 Поршневе кільце 2 324463-9
113 Комплект для циліндра 1 183944-0
113 містить позиції 101
114 FLYWHEEL 1 317813-5
115 Зворотна пружина 2 231671-4
116 Ручка стартера 2 345453-9
117 HEX.SOCKET BUTTON BOLT M5X12 2 266342-4
118 Пружинна шайба 8 1 942201-3
119 Шестигранна гайка M8 1 931403-6
120 Розпірне кільце 2 418714-1
121 Якір магнето 1 125278-5
121 містить позиції 124,125
122 FLANGE SOCKET M4X18 2 266359-7
123 Свічка запалення  CMR6A 1 0650109950
123-1 Свічка запалення 1 168401-9
124 PLUG CAP SPRING 1 324465-5
124-1 PLUG CAP SPRING 1 PK00000001
125 Наконечник дроту до свічки запалювання 1 421878-2
125-1 PLUG CAP 1 PK00000002
126 SCREW 4 WJ00096325
127 Кришка 1 WJ00021158
128 Мембрана 1 WJ00095586
129 Ущільнення 1 WJ00092192
129-1 Діафрагма мірна 1 442183-4
130 Штіфт 1 WJ00014477
131 Важіль 1 WJ00016648
132 Пружина 1 WJ00983160
133 Гвинт 1 WJ00096424
134 Клапан 1 WJ00008282
135 Впускний сітчастий фільтр 1 WJ00014070
136 Мембрана насоса 1 WJ00009599
137 GASKET 1 WJ00092258
137-1 Прокладка насоса ЕМ2500 1 442172-9
138 JET 1 WJ00112241
138-1 Сопло 1 WJ00112245
139 Кільце круглого перетину 1 WJ00016104
140 SCREW M3X8 WITH WASHER 2 WJ00096364
141 PUMP BODY ASS'Y 1 WJ00052903
141 містить позиції 130-135
142 HOSE CLAMP 1 324616-0
A01C Шина ланцюга 250 мм 3/8" 1,3 мм 1 168408-5
A01D Шина ланцюга 250 мм 1/4" 1,3 мм 1 168407-7
A02 Захисний кожух ланцюга 250 мм 1 418845-6
A03C Ланцюг 250 мм 3/8" 1,3 мм 40Л 1 194099-6
A03D Ланцюг 250 мм 1/4" 1,3 мм 60Л 1 194098-8
A03-1C Ланцюг 250 мм 3/8 1,3 мм 40Л DUC250 1 196205-9
A04 Гайковий ключ 13/16 мм 1 782023-7
E01 CAUTION TAG 1 810111-1